Küpros

Tere! 

Kas keegi on praegu või hiljuti käinud Küprosel? Meil laupäevaks piletid, aga suurenevad covid nr teevad natuke murelikuks. Kuidas kohapeal elu on? Meil tagasitulles vaja ka koroona test teha, et Lätti (piletid riia kaudu) saada, oskab keegi selleks kohta soovitada? Ise mõtlesin võimalikult palju looduses viibida ja rahvarohkeid kohti vältida, niiet ka sellesosas on soovitused teretulnud. Rendiauto on meil olemas, seega saame vabalt liikuda.

12
3

Eestisse lennates võid teha testi ka Tallinna lennujaama saabudes.

0
0

Ja Eestis peaksin olema karantiinis 10 päeva? Kuna küpros on kõrge nakkusohuga riik.

0
0

Kuuendal päeval peale esimest testi saab teha teise testi ja peale selle negatiivset tulemust on piirangud lõppenud.

Võib teha ka näiteks PCR-testi Küprosel 72 tunni jooksul enne Eestisse jõudmist. Siis hakkab see kuus päeva jooksma juba sellest testist ja Eestis saab testi teha juba varem.

2
0

Olen 26.08 minemas pikemaks 18 päevaks ja plaanin peamiselt bussidega ringi liigelda ja mingi aeg võtan ka rendiauto. On kellelgi hiljutisi kogemusi bussidega linnade vahelt sõitmisega (lihtsus, kas kaardiga saab maksta jms)?

0
0

Küprosel 72h tundi enne ära lendu tehrud PCR test peaks andma ka QR koodi, mida siis eestis näidata (et 6 päevaga isolatsioon ära pidada)?

Edit: Jah vist peab, see test mida küprosesse saabumisel tegin see QR koodi ei andnud, aga see mis sa kohapeal saad teha see pidi andma.

1
0

Aina keerulisemaks läheb... Kust ma sellist infot üldse leian, millisest riigist tulles pean jääma isolatsiooni ja millisest mitte? Ja kas Eestisse saabudes pean ka ennem mingi sarnase paberi täitma nagu Lätis?

0
4

Keerulist pole midagi. Vaktsineeri ennast ja pole mingit isolatsiooni.

6
4

Tere

Kas on keegi minemas Reisidiilid.ee pakkumisega 7.10-14.10 Külrosele,Paphos?

V on kellegil infot sealse olukorra kohta kes on hiljuti seda kohta külastanyd?

0
0

Olen hetkel Ayia Napas. Kõik on rahulik ja mõnus.  Ilmselt on sama ka Paphosel. Tänaval maske ei kanta. Mask üldjuhul ees kauplustes, ühistranspordis, restorani sisenedes ja väljudes. Mõned kohad küsivad vaktsineerimise/testi paberit. 

Oktoobri kohta ette ennustada muidugi ei oska.

0
0
12
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased