Küsi nõu Kahvlilt

Kuna Kahvel oskab igal teemal sõna võtta, siis võiks kõik küsimused, millele Kahvli vastust soovitakse, siia kokku koguda. Inimestel lihtsam - ei pea enam iga teema lõpust Kahvli tarkuseteri taga otsima ja Kahvlil ka vaeva vähem.

Ah jaa, Kahvel on see veidrik,kes teab alati vastuseid. Ühes postituses tunnistab siiski,et "pole ise käinud,aga mulle räägiti"

võiks kahvel saada siit foorumist bänni või võiks ta maailmale teene teha ja end vabatahtlikult põlema panna.

Kas ma olen tõesti ainuke, keda häirib see "Aafrikas ma olen käinud ja Musta merd ma olen näinud" tüüp? Kus on nüüd modede silmad, kui üks nelja haruga kõhulahtisus pasandab igasse teemasse? Ei julge enam ühtegi teemat lugedagi, sest saan sealt oma kohustusliku portsu läga kätte. Lenini tippu pole ta veel roninud, aga paari päeva pärast on ta ilmselt ka seal käinud. Kui keegi blond kirjutab oma hotellitoa kardinatest, siis teritavad moded üksteise võidu keelt, nüüd solgib üks kirjaoskamatu päevast-päeva kõiki teemasid ja see on ok?

Eksisin, juba on ta seal kohal...

...nendes kohtades. Mis sellest siis katki on?

Oled käinud Indias ja Kolumbias, Brasiilias ja Norras, Galapagostel ja Hiinas ja oskad kõigil nendel teemadel ka pädevat nõu anda, samuti oskad kommenteerida toite Londoni - Kuala Lumpuri lendudel? Hästi paned, Kahvel, ei ole midagi öelda. Nii et ei, siimsusi, sa ei ole oma murega üksi...

Indias pole Kahvel igatahes käinud, kui ta Keralas soovitab Pahar Ganjil ööbida. Pani kõigest paari tuhande kilomeetriga mööda. Kogu tema muu googeldatud wannabe targutamine on tüütu. Ronigu parem Lenini mäetippu,siis on mõni aeg rahu majas

Mina alguses arvasin, et ongi palju-käinud-näinud-inimene. Aga peale viiendat-kuuendat tarkusetera hakkas asi imelik tunduma, nüüd juba tõsiselt tüütu. Aga edu sulle Kahvel, sinu netireisidel. Ei olegi küsimus kas kohapeal olla nädal või kaks, peaasi et info saaks korralikult läbi loetud ja siis juba hea teistele targutada. Mis siis et alati ei lähe sinu tarkuseterad küsimusega kokku, aga ikkagi sa oled vähemalt sõna võtnud ja endaga rahul. Ja kui teadmistest napib, siis viskad niisama mõne ülbuse ja jälle ok.

Aga minul on aeg-ajalt (olles tripi foorumit jälginud ca 7 aastat) selline deja vu tunne. Ja nüüd järjekordselt. Pakun, et Kahvel on ühe teise tegelase reinkarnatsioon, sellise, kelle viimane kasutajanimi taandus vormile ........., aga enne seda oli tal siin mitu elu veel. Umbes nagu surematu Kashtshei : ) Samuti leidub temast elumärke teistestki foorumitest, nt tööd pakkuvatest.

Ja kui ei olegi nii, siis on ta vähemalt tolle vaimne lähisugulane.

Jah, ma mäletan Sultanja, et viimati läksid teie suhted eriliselt soojaks ja sõbralikuks : )), see pani mindki natuke eraviisiliselt asja süvenema. Internetiavarustest saada olevast materjalist saaks ilmselt huvitava uurimuse kokku - nii eesti keele lauseehituse kui psühholoogialase.

Kahvel on tore vennike, teeb tuju heaks, kui tema kirjutisi lugeda. Selliseid peab ka olema. Aga kes usub, no loll saab peksa ka kirikus.

Jah, aasta siis oli kaks tuhat viis : )

Aga see ei olnud nii patoloogiline keiss .... , vaid ajas karvad mõnikord turri teistel põhjustel. Vahel hakkas mõnest vaesest naiivsest küsijast nõnna kahjugi, et pisar silmas, kui ta KM nimelise teerulli alla jäi. Tema repliikide sageduse vähenedes oli asi täitsa ok.

Ja eks neid rullijaid on hiljemgi olnud ja tuleb jälle ; ) see on mingi eriline regamisjärgne joovastus, et tuleb kõigile ja kõigele vastata või lajatada või first classi kiita. Mida iganes. Jätmata võimalust eriarvamustele.

Hästi huvitav on jälgida, et vahel mõni osaleja lööb oma tegevusega ikka suurel osal foorumirahval taluvuspiiri korraga kõikuma. Selline keskmine foorumi püsikülastaja hea maitse on täitsa olemas : )