Küsimused Koh Samui ja Bangkoki kohta

Tere. Mul oleks kaks küsimust:

  1. Kas Jaanuari lõpus, Veebruari alguses on Koh Samuil ning Bangkokis kuskilt võimalik osta värskeid mustikaid?
  2. Kui palju umbes võiks maksta takso kahele täiskasvanule ja ühele 3-aastasele Koh Samui Lennujaamast Samui Laguna resorti, mis asub Lamai Beachil?

Tänud juba ette.

  1. Koh Samuil on üks pood - Big C, Central Festivali kaubanduskeskus - kus neid olla võib. Bangkokis võid vaadata Big C, Tops Supermarket, Tesco Lotus. Poodide asukohad näitab kätte Google Maps.
  2. Taksohind lennujaamast on kindel fikshind ja tingimisvõimaluseta. Lüpsta ei saa mingil juhul. 700-800 bahti umbes, aga kui silt lennujaama taksoletis ütleb jaanuaris näiteks 850 siis ongi just täpselt niipalju ja pole kedagi, kelle juurde protestima minna või ringi joosta ja loota, et keegi viib 100 bahti (2.5 euri) odavamalt äkki kohale. Mingi mõneeurose kokkuhoiu annab minivani kasutamine, ca 150-200 bahti inimene. Lamai on jagatud mitmeks osaks (põhi/lõuna/keskus) ja igasse ossa on oma kindel fikshind. Tagasi lennujaama saab 100-150 bahti odavamalt.
0
0

Mustikaid ei ole, ainult pohlad ja murakad.

1
0

Lamai beachil on suur Tesco Lotus. Sealt võib mustikaid äkki isegi leida.

https://shoponline.tescolotus.com/groceries/th-TH/products/6016306821

0
0

Mustikaid Tais ei kasvatata. Kui, siis vaid minimaalselt. Võimalus leida importmustikaid on näiteks ( Bangkokis) Makro supermarketid, Villa Market kauplused, Foodland kauplused ja Tops Market kauplused. Turgudelt vaevalt et saad.

Tesco Lotuses olen näinud ainult külmutatult.

0
0

Värskete kohta öelda ei oska, aga Macro hulgilaos (kõik võivad seal käia) on külmutatud mustikaid müüa 1kg pakkides. Väga ilusad. Iga nädal käin seal põldmarju ostmas. Asub MOO 1 rajoonis (Fishermans Village lähedal)

0
0

Lihtsalt informatsiooniks, oleme hetkel Lamai Beachil ja siinses suures Tesco Lotuses on värsked mustikad (Tšiilist) täiesti olemas. 125g karp maksab 78 bahti. Takso lennujaamast Lamai Beachile 2-le täiskasvanule ja 3-aastasele lapsele maksis 700 bahti.

0
0

See mustikate küsimus on ikka parim küsimus mida siin foorumis küsitud on. Sorry, aga mis nende "värskete mustikatega" lahti peaks olema. No offence :-)

2
0

Kui osad inimesed käivad ka karu p.....s, mustikal, asi neid siis Tais kauplustest leida on. Võta Eestist kaasa. http://ttkeskus.ee/mustikad

1
0

"päike12" 116 eurot kilo. Soodne :)

Tegelikult ega mina ka aru ei saa miks peab Tais just mustikaid sööma. :D Seal palju muud ja hulga huvitavamat söögikraami ju iga nurga peal saada. Aga noh, vahel tuleb küll mõni kiiks peale kui pikemat aega seal oled. Isegi olen seal porgandisalatit riivinud, kurgi-tomatisalatit hapukoorega meisterdanud ja ka kartuliputru keetnud :D

1
0

No ma arvan, et keegi läheb taisid värbama Soome või Eesti metsa mustikale, see on ju pikk traditsioon just taisid lüpsta sellega ja neile näidata, millised on tõelised sääsed, mitte nende tillukesed moskiitopabulad. http://englishnews.thaipbs.or.th/warning-berry-picking-jobs-finland/

No ja neid võimalikult suuri kultuurmustikaid on vaja, et näidata, millised marjad meil metsades sinavad ja kui palju need maksavad - ole ainult mees ja korja! Mitu sekundit võtab ühe 78-bahtise karbi täiskorjamine? Nüüd korrutame selle 14-tunnise korjamispäevaga... Pärast edukat korjesuve saab Taisse tagasi äsjaostetud eralennukiga, ei pea enam Finnairi nuumama.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased