trip-krainetrip-ukraine-dark
kütuse lisatasu

Kütus on jälle müügil tavahinnaga, aga lisatasu võtmine jätkub. .

on vist hambutu? Reisifirmale võiks küll nina alla seda hõõruda.

Millisest lennufirmast jutt käib? Lennufirmadel on tõepoolest kütuse lisatasu, aga enamik lennufirmasid on seda viimastel nädalatel langetanud. Samas otsest kohustust kütuse lisatasu langetamiseks minu teada pole. Või piirdub reisimise mõiste ainult charter-lendudega?

võetakse kindlasti.FLY -AL vist. Estouril oli kuulda, et plaanitakse selle lõpetamist,aga Toptours raius vastu, et neil pole plaaniski.Zaakalid küll.

Kütuse lisatasu ei puutu vähimalgi määral reisifirmadesse. Alusta hoopis Eesti Õhust, siis võid juba Amsterdami KLM-i või Stocki SAS-i ukse taha lärmama minna jne. Üldiselt tundub Su idee pisut naiivsena.

Kütuse lisatasu on taevalik õnnistus. Ilma selleta poleks 5000 eestlast võileivahinna eest Ameerikat vallutama läinud ;)

Ja sellise ebaõiglusega peab mokk maas leppima või? Kui sellest ikka kisa üles aetakse, küllap siis midagi ette ka võetakse ükskord. Aga eestlane on ju kahjuks lambukene, maksab nurisemata palju küsitakse.

Mis siis teha...koguda paarsada reisihuvilist ja minna piketeerima või??? Kui mina oleks ntx EA juhtfiguur, siis oleks sellest savi. Mujale pole ju minna... Ja tarbijakaitse käsi jääb kahjuks antud küsimuses lühikeseks. Aga asi pole ainult EA-s. Ka Eesti reisifirmade hääl kõlaks maailma või ka Euroopa turismindusturul vähem, kui hüüdja hääl kõrbes. Soovitus: õhuta paarkümmend tuhat saksa penskarit üles - küll LH kuulda võtab :P Ma arvan, et rahunegem maha - küllap hinnad pisut langevad. Nii naftahindade kui ka üleilmse finantskriisi järellainena tuleva pisukese klientidevakantsi tõttu. BTW...Mõnikord võib lambukene olemine tähendada printsiipi - targem annab järele (oma närvikulu vähendamist). Olen aastatega omi arusaamu paljugi muutnud...radikaalist pigem rahumeelseks.

Mis ebaõiglus, kus? Kapitalism lubab igal ettevõttel oma teenusele panna sellise hinna nagu meeldib, ja tarbijal valida, kelle teenust ostab (ja kas üldse). Või kardate kartellikokkuleppeid? Lennunduses on konkurents täiesti töötav nähtus, vähemalt mulle kui tavalisele reisijale tundub see nii, nähes firmade pidevaid pankrotte ja ühinemisi.

A muidugi võib enda elu huvitavaks teha ja igal pool koledaid tonte näha, leiva hinnas ja kütuse lisatasus ja halvas ilmas.