trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuhu panna üles reisipilte

Palun soovitage internetis kohti, kuhu on hea panna üles reisipilte. Proovisin korduvalt nagi.ee, kuid venib nagu tatt ja ruumi ka vähe. Mida ise kasutate? Pean silmas tasuta kohti.

www.fotoalbum.ee, aga vaatamiseks ka tsipa tüütu

  1. Vaata Nagi uuesti. Minu arust on ta Eestist vägagi kiire. Reisipiltide jaoks on seal ka ruumi rohkem kui vaja, gigabaidi sisse mahub normaalsuuruses pilte mitu TUHAT, vaevalt et keegi viitsib sul rohkemat vaadata, sedagi on liiga palju.

  2. Nagi nõrk koht on kujundus ja reklaamid, mitte muud piirangud, aga see on tasuta saitide üldine häda.

  3. Miks üldse tasuta? Ostsid kümne tuhande eest kaamera, teise kümne tonni eest käisid reisil, fotode tegemisse ja valikusse paned tont teab kui palju aega, nüüd ei leia paarikümmend krooni kuus hostingu eest maksmiseks?

Koha pead valima selle järgi, kas tahad web 2.0 "võimalusi" - hindamine, kommimine, lingid sõpradele... (nagu nagi, flickr jne) või tahad puhta kujundusega, reklaamide ja sodita veebi-galeriid.

Maksin $47.99 kahe aasta eest.

See on siiani minu jaoks sobivaim lahendus: saab kiirelt pilte kaustade kaupa võrku panna (upploodida), alam ja ülemkaustadesse paigutada, maakaardile panna, pildi osadele (hiir paremas nurgas) saab märkega tähelepanu juhtida, otsimisviitasid ja kirjeldusi lisada, pilte saab töödelda, saab blogidesse linkida jne jne.

Mingeid häirivaid reklaame küll ei näe.

Tasuta võimalus on kah olemas.

Hindamise ja kommimisega ei tegele, aga sellise võimaluse olemasolu ei häiri.

kui sa tahad lisaks ka väikest blogi pidada ja marsuudi kkardile märkida soovitan www.travelpod.com... pole kindel kui palju sinna pilte mahub aga tsekka ehk sobib sulle:)

karin

ma olen siiani ka www.delfi.ee pilt albumiga täitsa rahul.

saan kohe mingi valiku Nagisse, läks aege mis läks. Reisikirja alustasin travellerspoint.com, olemas samad võimalused mis travelpodil, kuid leht näeb parem välja ja hea lugeda ka

Reisikiri on sul veidi raske lugeda (hirmus palju reisikorralduslikke pisiasju), aga pildid on huvitavad ja väga ilusad!

Mulle meeldib Delfi. Varem panin Nagisse, kuid delfi meeldib rohkem, käepärasem kuidagi, ja süsteem arusaadavam.

Kõige parem koht reisipiltide ülespanemiseks on www.fotki.ee . Seal on eestlastele tasuta piiramatult ruumi fotode ülespanemiseks + kujundus on hea ning teistel mugav pilte vaadata. Lisaks saab pidada ka reisiblogi ning osaleda fotokonkursitel... igati 5+ koht:)