Kuhu võtta hotell Los Angeleses?

Kuhu soovitate LAs hotelli võtta? Milliseid kohti vältida? Kuna auto ka olemas siis kas oleks mõtekam võtta pigem kesklinnast kaugemale, et saaks odavamalt ja ilusama? Näiteks lennujaama lähistele kuhugi?

1
2

Kasuta www.priceline.com Olen ise Ameerikas ainult seda kasutanud. Vaata lehte ja saad insta aru kuidas see toimib.

Head reisi!

0
0

Seal ei näita ju mis piirkonnad on ohtlikud ja millised ilusad ja millistel poed ligidal jne.

0
0

Lennujaamas arvesta müraga. Olen seal ööbinud ainult viimasel ööl enne lennuki peale minekut. Muidu eriti downtowni ei soovita, võid sattuda mitte kõige meeldivamasse kohta. Kindlasti on ilus ja tore Santa Monicas. Turvaline on ka Beverly Hillsis. Kõik sõltub muidugi sinu enda soovidest, et mida plaanid teha ja kuhu minna ning samuti sellest, et millist hinda soovid maksta. Kas sul on rendiauto või plaanid ühistransporti kasutada?

0
0

Rendiauto on. Sooviks poodides käia ja los angeles ringi vaadata aga hotelli tahaks odavamalt midagi.

0
0

Kui googlesse panna märksõnad "Los Angeles crime map" (või midagi sarnast), siis leiab paljugi. Variant on näiteks selline:

http://www.trulia.com/real_estate/West_Los_Angeles-California/crime/

Ent on palju teisigi: http://www.spotcrime.com/ca/los+angeles https://www.crimereports.com/ [...]

Mis lennujaama puutub, siis Los Angeleses see ongi sisuliselt keset linna. Ilusaks seda kohta nimetada ei söandaks. Kuigi ise olen alati seal kandis ööbinud. Aga mitte selle pärast, et seal väga kena oleks. Vaid lihtsalt viimase lennukieelse öö veetmise eesmärgil. Tõenäoliselt oli seal ka väga turvaline, sest kõik uksed ja aknad olid igatpidi trellitatud ja politseiautod pidevalt tuhisesid akna eest mööda.

0
0

Olen sattunud umbes 5 minuti autosõidu kaugusel lennujaamast politseioperatsiooni peale, kus võeti terve hunnik mustanahalisi kinni. Sitsisid teised kenasti tänava äärekivi peal, käed raudus ja ootasid politseiautot, mis nad minema viiksid. Nii, et mustade rajoon on kohe sealsamas kõrval, samas lennujaama piirkonnas olen jalutanud ka öösel (hotellide ja autorendi vahel) ja ei ole miskit juhtunud.

0
0

Mina uurin Tripadvisorist, kuskandis hotell võtta, kui linna ei tunne. Siin on hea link LA kohta: http://www.tripadvisor.co.uk/Travel-g32655-c171689/Los-Angeles:California:What.Neighborhood.To.Stay.In.html

0
0

Los Angelese kuritegevus reaalajas: http://projects.latimes.com/mapping-la/neighborhoods/violent-crime/neighborhood/list/

Kliki piirkonnale ning näed tunni ja bloki täpsusega, kus midagi toimunud on.

Hotelle otsin tavaliselt booking.com või agoda.com lehtedelt.

0
0

Priceline'is midagi head LA-st leida on väga suur vedamine ja seda juhtub ka enamasti ainult väga lühikest aega ette broneerides. Minu arust 2 linna, mille puhul priceline'i peale suuri lootusi panna ei tasu, on New York ja Los Angeles. LA-s kipub priceline andma ainult selliseid rajoone, kus oma rendiautot välja küll ei tahaks jätta, ning hoidku taevas õhtuhämaruses jalutamise soovi eest :) Soovitaksin ühte oma tuttavat. Tal on ametlik "bed and breakfast" omas kodus, kohe Beverly Hillsi külje all. Donna: labandb @ gmail.com (ehk LA Bed and Breakfast) Hind on kusagil 50-60 eurot öö / toa kohta, sõltumata inimeste arvust ja selle hinna sees on kahe voodiga tuba (üks lai voodi ja üks keskmine voodi) eramajas väga turvalises rajoonis (Farmer's marketi lidigal), täisvarustuses privaatne vannituba (rätikud, meigieemaldaja, seebid-šampoonid, hügieenivahendid kõik olemas) ja hommikusöök. Parkimine on maja ees tänaval tasuta. Miracle mile, 3rd Street ja Farmers market ning paljud söögikohad on jalutuskäigu kaugusel; Hollywood boulevardile veidi maad sõita (põhimõtteliselt saab ka jalgsi, bussi või taksoga). Ookeani äärde Santa Monicasse ca 20 min autoga, samuti LAX lennujaama 20 min. E-maili teel saab temaga otse kokku leppida ja uurida, kas tal on ruum vaba. Kui ta on juba broneeritud, siis tasub vaadata ka www.airbnb.com pakkumisi Beverly Hillsi, Pico-Robertsoni, West Hollywoodi, La Brea, Hollywood Hillsi, Bel Airi, Beverly Grove jms kandis. Peab arvestama ainult sellega, et päris keskuses on parkimiskohta raske leida ja parkimine on tasuline (sildid väljas, mis kellast mis kellani ja kui palju maksab, loe silte hoolikalt, kuna kõrvuti asuvatel parkimiskohtadel võivad olla hoopis eri tingimused ja tariifid.)

NB - kui sõidate mööda W Sunset Bulvarit (6920) ja näete suurt silti Off Broadway Shoe Warehouse, siis selle maja taga on tasuta parkla kl 10-22. See on küll poe parkla, aga keegi seda ei kontrolli, et sa just poe klient oled. Sealt on väga mugav keskusesse jalutada, kaks tänavavahet mäest üles Hollywood blvd-ile ja oled täpselt keset Walk of Fame'i :)

0
0

Ou kas tõesti LA tänavad nii hullud et õhtul jautada ei saa? Aga tänan informatsiooni eest kindlalt kirjutan talle. Ega ta eestlane ei ole? Igaksjuhuks küsin, et teaks mis kelles kirjutama peaks? Kas toast on pilte ka kuskil?

0
0

Kesklinnas käib elu öö läbi, seal võid jalutada igal ajal, hullu pole midagi :) Lihtsalt osa LA piirkondi on sellised, kus valge nahavärv ei ole pimedal ajal eriliseks boonuseks, kui just suurema seltskonnaga ei liigu. Aga need piirkonnad, mida enne üles lugesin, peaks olema ok. N.ö rikaste rajoonides pannakse turvalisusele üsna suurt rõhku. Kirjutada on kõige parem inglise keeles, aga tema abikaasa oskab vene keelt mingil määral; saksa ja ivriidi keelt räägivad nad ka. Toast mul pilte ei ole, aga jääb välisuksest sisenedes omaette tiiba, s.t on piisavalt privaatne, voodid on mugavad ja puhtad, rajoon on vaikne. Uni tuleb hea, usun. Eriti selle raha eest ja sellises asukohas.

0
0

Olen korduvalt LA-s ööbinud norm hinnaga, näiteks lennujaama Radissonis 50 dollarit/öö, Beverly Hillsi Hiltonis 100 dollarit/öö jne. Kõik ööbimised on saadud läbi Priceline´i ja Hotwire ning ei ole üldse mitte viimasel hetkel tehtud bronnid. Seega tasub katsetada.

0
0

airbnd -s on väga häid pakkumisi. Mia kas kasutad seda tihiti. Osadel pole ühtegi reviewd ei tea kas neid tasub usaldada?

0
0

Olen kasutanud viimased paar aastat, aga ainult USA-s. Vist enam-vähem pooleks hotellidega. Mul ei ole probleeme olnud (mis muidugi ei tähenda, et neid kunagi kellelgi ei ole). Üks kord juhtus, et juba tehtud ja kinnitatud broneeringu kohta tuli tühistamisteade kuu enne reisi, põhjust ei öeldud, aga pärast seda oli majutusepakkuja konto airbnb-st kustutatud - äkki seal siis oli mingi probleem hostiga või ta lihtsalt ei tahtnud/saanud enam majutusteenust pakkuda - ei tea. Lõppkokkuvõttes jäi airbnb operatiivsusest ja asjaajamisest väga positiivne mulje, kuna selle tühistamise peale andis airbnb kohe kogu makstud summa tagasi ning lisas omalt poolt veel 44 eurot boonusraha, mille võrra siis edaspidi järgmine broneering odavam oli. Kunagi peatusin NYC-s pikemalt, kohe Times Square'i juures Broadwayl - hotelli eest ei oleks sealkandis jaksanud nii pikalt maksta, aga kohalik korter oli päris hea soodne lahendus. Muidugi see on selline rändamisviis, mille puhul on kohalikega ja kohaliku elu ehedusega kokkupuudet võib-olla rohkem kui kusagil anonüümses hotellis - mida võib võtta nii boonusena kui miinusena. Igaühele ei pruugi sobida, et host ise näiteks kõrvaltoas või kõrvalkorteris või teisel korrusel elab. Linu ja käterätte ka iga päev ei vahetata. Samas hea külg on see, et alati on kasutada olnud täisvarustuses köök, pesumasin jne, ning saab kõige otsemast allikast kohaliku elu-olu ja vaatamisväärsuste kohta pärida. Ja kindlasti on see turvalisem variant kui mingi hostel või odav hotell. Nt prussakad ja kirbud pole odava hotelli/motelli juures mingi haruldus, kellegi kodust aga neid nii naljalt ei leia. Kui aega ja viitsimist on ja tahad kindluse mõttes mõne või kõik ööbimised pikemalt ette broneerida, tasub soodsaimad lahendused otsida kas priceline.com või hotwire.com ning kui sealt midagi sobivat ei leia, siis järgmise sammuna on airbnb.com tagataskust võtta. Ma ise olen tavaliselt alustanud hotelli otsimisest, kuid ainult kas 4 või 5 tärni võimalikult parimas piirkonnas. Samas kui neid ei saa mõistliku hinnaga kätte, siis väga aktsiooni priceline'iga ka ei lähe ning nädalate kaupa hindu ei jahi, vaid võtan sobiva variandi airbnb-st või jätan üldse välja valimata ja vaatan koha peal olles kas netist või majutuste kupongiraamatust (saadaval turismipunktides, toidupoodides, tanklates jm käidavates kohtades) või kas või Tom-tomist.

0
0

Paar tähelepanekut:

  • tasuta poodide parklad on ikkagi mõeldud poodide külastajate jaoks. Kui käid ära nii umbes 30 minutit kuni tund, siis peaks OK olema - olen seda isegi vahest jalg värisedes kasutanud. Kuid pikemaks jääda ma ei soovitaks - auto teisaldatakse üpris kiiresti. Eriti turistipiirkondades ja randades - ega teie ei ole esimesed "targad", kes selle peale on tulnud, et seal tasuta parkida saab :) Poodide turvameeste üheks ülesandeks on jälgida, et parklas ei oleks pikalt parkijaid. Selle juurde üks nipp - enne parklast lahkumist ostke poest mistahes asi (kasvõi pudel vett) ja hoidke tsekk alles. Kui tõesti on auto tagasi tulles teisaldatud, siis vähemalt on õhkõrn lootus teisaldustasudest pääseda (või neid tagasi taotleda).

  • ei ole need öised LA tänavad nii ohtlikud midagi. See, et tänavad on räpased, et tähenda veel, et nad on ohtlikud. Kogu LA on suuremal või vähemal määral räpane. Niisama tühjalt kohalt peksa saada on mistahes Eesti linnas tõenäolisem kui LA-s. Ärge kolage öösiti South Centralis ja all-linnast ookeani poole viiva 110 tee äärde jäävates rajoonides ning vähendate seda võimalust veelgi.

  • soodsa ööbimise kohta - kaalu Motel 6 pakkumisi (http://www.motel6.com/). Olen ise ehk 10 nende erinevates motellides ööbinud ning senini on ainult puhas, turvaline ja sõbralik kogemus. Lennujaamale väga lähedal on Travelodge LAX (http://www.travelodgelax.com/ , tasuta transfer lennujaama). Sellest motellis olen ööbinud 2 korral ning rahule jäänud. Olen paar nädalat ööbinud ka motellis Hollywood City Inn (http://www.hollywoodcityinn.net/). Tollal oli see parim pakkumine ning jäin samuti rahule.

Lisan, et isikutüübilt olen selline, kes liigselt oma aega parimate pakkumiste jahtimisele ei kuluta. Püüan leida kiiresti puhta ja turvalise koha võimalikult soodsa hinna eest. Võiks ehk isegi öelda, et reeglina ma ei tunne end mugavalt kallistes hotellides.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased