Kui pikk maa on Poola piirini ja kaua sinna ajaliselt arvestada?

Kas kahe päevaga saaks hakkama seal? Sinna ja tagasi, koht kuhu vaja minna on Suwalki.

Ma täpselt ei mäleta, aga suvel startisime Tallinnast kell 4 hommikul ja kuskil 1 paiku päeval olime piiril. Võid ise uurida näiteks google mapsist, get directions -võid panna sihtpunkte A, B jne. Näitab ära vahemaad. Urli saab ka saata e-kirjaga ja hiljem vaadata.

Suwalki on suht piiriääres. Terve päev sõidate piirini arvan ja tagasi ka päev, nii et kahe päevaga käib ära küll edasi-tagasi. Aga via michelini lehelt saad uurida näiteks.

ca 689 km, aga kindlasti tuleks kasuks, kui viitsiksid selle ise järgi vaadata.

http://maps.google.com/maps?hl=en&tab=wl

Kui sõita lubatud kiirusega sõiduautoga ja vältida Riia ringteed tipptunnil, siis ca 9,5 h ots Suwalkini. Seega käib edasi-tagasi ka ühe pika päevaga :)

Vaatsin just fotode järgi. Pärnus 9.30 ja Poola piiri ületasin 17.30. Nii et siis 8h. Riiast sai ringiga möödutud ja Marjampoles oli ca tunnine shoping.

Ei soovita minna, kui isegi seda ei suuda kaardi pealt järele vaadata... tõsiselt. Et vahemaadest aru saada, piisab ka paberkaardist ja veidikesest mõistusest. Pealegi suudab iga inimene erineva aja roolis olla. Mõne võtab Tallinn-Pärnu ots oimetuks, mõni sõidab rahulikult üksi Varssavisse välja.

Tead, sa viimane ole üldse vait kui midagi öelda pole. Mul on vaja teada kaua see ca aega võtaks ja kas kahe päevaga käib ära, et teada mitmeks päevaks masinat rentida ja ei plaanigi ise roolida. Ei olegi rohkem vaja kui Suwalkini ja tagasi, ilmselt öö veeta ka kusagil veel.Autojuht ütles vaid, et ei mäleta kaua sõitis ja seda oligi vaja täpsemalt teada saada. Kas rendin 2 või 3 päevaks

Aga sa ju küsisidki teemal, mille vastus võib põhineda väga subjektiivsetel faktoritel. Kui ma vaatan kilometraaži, siis ütlen, et 2 päevaga on võimalik ära käia, kui inimfaktor ja tehnika vastu peavad. Mõnele sobib 3 päeva, mõnele 4. Kui on mitu juhti, pole ka ööpäevaga käimine mingi kunst. Minu meelest pole sa ka kordagi maininud, kaua sa Suwalkis kavatsed viibida. Küsi ise arukamalt, siis ei anta ka mööda küüru.

Tartust Suwalkisse (koos 2 keskmise söögipeatusega) sõitsime ca 10 tunniga. Pimedal ajal läheb kauem.

Inimene, kes jaksab kraaksuda, kuid mitte kaarti või internetti kasutada ning autojuht, kes ei mäleta, kaua ta kuskile sõidab:) Head reisi!