Kuidas otsida soodsaid äriklassi pakkumisi?

Tavapakkumistega olen hästi kursis, tean milliseid saite jälgida, tean kes soovitud sihtkohta lendavad, kuidas leida parimat pakkumist jne. Küsimus on äriklassi pakkumiste kohta, milliseid kanaleid kasutada, kas sealsed soodsamad hinnad on tavakampaaniatega samal ajal või eraldi jne.


Kõik head mõtted on oodatud :)

Flightfox on ju mingi reisilahenduste sait? Mingeid pakkumisi seal pole.

2 videot, millest võib ka kasulikke nippe leida äriklassi hinna leidmisel, või siis ka upgrade saamiseks tavaklassist ärisse.Varem kasutasin Matrix-it. Nüüd expertflyerit (aga see on tasuline). Flyertalk on hea koht, samas... olles seal muidu aktiivne, siis leitud lennuhindadest olen kuss kuna seda foorumit loevad aktiivselt ka lennufirmade vastavad töötajad.

Oluline on ka kas vajad lihtsalt äriklassi teenust või ka maksimeerida miile. Siin on täiesti erinevad strateegiad — üks on teenuse saamine max soodsalt, teine mileage-run.
Kui konkreetne sihtkoht ja lennufirmaeelistus teada, võid sõnumiga ühendust võtta — võinalik et osksn aidata. :)

Samas on kohti, mis on pikalt kõikidele teada soodsad stardikohad. Kõik teavad Kairost, veidi ka Tunisest. Aasiast CMB ja CGK. Euroopast vahelduvamalt. Skandinaavia ja Soome. Kiiev. Kohati Saksa. Kuid miks mitte ka TLL (TLL-TLV, mäletate?), kust aeg-ajalt ka midagi huvitavat leiab.