Kus kergemad piirangud?

Tere. Kuhu praegu vaktsineerimata/läbipõdemata inimesel lihtne reisida? Lihtsaks pean seda, kui siit minnes näiteks 72h test, kuid kohapeal lisapiiranguid/teste ei ole (või siis lennujaamas random testing on ka ok). 

Piirkond ei ole oluline.

Türgi ja Bulgaaria on päris ok praegu. Mul õnnestus mai lõpus Türgis ilma testita käia, sest siis ei küsitud. Bulgaarias käisin testiga.

Jah, mais käisin ma ka ise Türgis, aga olukord muutub nii kiiresti :)

Ise küsin, ise vastan :)

Hetkel Hispaanias (Valencia, Alicante) ja piiranguid ei ole. Siseruumides küll maskikohustus on, kuid ega sees eriti aega ei veeda ju ning kui juhtudki siseruumides sööma, siis lauda istudes võib selle kohe ära võtta.

Kus kohas muidu lauda istudes peab mask ees olema?

to speedy.  

  Sellisele imelisele küsimusele tuleb kohe vastata.

  Kõik sõltub inimese olemusest. Mina näiteks asetan toidu taldriku ja õlle klaasi kõigepealt lauale, siis istun ja alles siis võtan maski ära. Nii, et minu vastus -- igal pool, kus siseruumides ja hotellides nõutakse

Ka kõige rangemate reeglitega riikides on alati olnud võimalik mask siseruumis süües kohe laua juurde jõudes ära võtta.

Seega võimalus "kui juhtudki siseruumides sööma, siis lauda istudes võib selle kohe ära võtta" on kehtinud 100% maailma riikides alates maskikohustuse tekkimisest.

Samas ei ole maski eemaldamine nõutav. Pets võib lükata selle protseduuri ükskõik kui hiliseks ja maski ka pidevalt ees hoida, keegi märkust ei tee selle eest.

Improved - veel suve alguses oli Lätis küll nii, et kui ei olnud vaktsineeritud või kehtivat pcr testi siis sees süüa ei tohtinud. Meil käisid külalised lätist ja nad arvasid, et meil samad reeglid ning palusid õhtusöögiks laua õue broneerida.