trip-krainetrip-ukraine-dark
Unustasime õigeaegselt osta Kuuba turistikaardi...

Tere! Kas kellelgi on Kuuba turistikaarti või oskab aidata kuidas kiirelt seda saada. Homme on juba lend ja polnud enne teadlik, et see tuleb enne soetada. Lend toimub KLMiga Amsterdam-Havana. Aitäh!

Siin neid liiakasuvõtjaid ikka tegutses, ei tea kus nad nüüd on? Nädalavahetust peavad? Finnair müüb neid check inis vist 59 euroga, ja Finnair Tartu kaudu on neid pakutud nii 70-90 euro eest, vist on Finnair rangemaks muutnud oma sisemisi protsesse, et enam nii avalikult ei pakuta? Lennufirma saab need muidu enamasti tasuta.

Viisat sa enam teha ei jõua, kui KLM neid ei jaga ega müü, siis lennule ei saa, kui kaardi olemasolu kontrollitakse. Tegelikult saab neid ka saabudes kohapealt osta, vist 25 CUC, aga see on lennufirmadele suur teenimise allikas ja seepärast reeglina pardale ei lasta kui sul pole kas kaarti, viisat, Kuuba passi vms. ette näidata.Samas sel juhul on lootust, et KLM ise müüb, aga kindlalt ei oska seda öelda. Odav see kindlasti pole, suure juurdehindlusega.

on sul fakte ka või niisama lahmid hindadega? Estravel jne. müüsid minuteada 32 euroga neid.Helista KLM ja küsi järgi, kiire google andis sellise vastuse, aga info vana.https://www.facebook.com/KLM/posts/hello-does-klm-or-schiphol-airport-sell-tourist-card-for-cuba/10152889264170773/Kui Amsterdamis ilma kaardita lennule ei lasta on jama majas.

Pole sada protsenti kindel, aga minu arust Amsterdamis müüdi neid kaarte enne lennukile minekut. Ilma kaardita lennukile ei lastud, mind kutsuti ka seal kõrvale ja kontrolliti kaarti. Samas oli seal lauas mitu teenindajat ja käis ka mingi arveldamine , millest järeldangi, et ehk müüdi

Ei oska nii viimasel minutil muud soovitada, kui et trüki see välja, näita  check-in'is seda ja looda, et teid lennukile lastakse. Siin kirjas, et kaardi saab kohapealt 20CUC eest osta.Teiseks, kas meie reisibüroodega suhtlesid? Nt Reisieksperdil ja Estravel on (oli meie käigu ajal vähemalt) kaardid kohe võtta. Bürood avatakse tavaliselt kell 10 hommikul. Pass kaasa!Leidsin ka sellise informatsiooni: If you do get to Cuba without a Tourist Tard, or with a Tourist Card that hasn’t been properly filled out and needs to be replaced, you should be able to purchase one at the airport in Havana for around 25CUC.

Mis kell lennuk läheb? Äkki Tõrvast saab 2tk vanade templitega...

100 eurot kaart võiks ju isegi ära müüa, aga lennuväljale toomise eest oleks lisatasu. Hommikul ei viitsi tulla ka väga vara, oleneb mis kell vaja?

4x kõrgem hind??Sa ekre oled ikka inimeste häda ärakasutaja küll, 100% väärid oma nime

Kus siin häda on, see lumehelbeke maksab nii ehk naa.Pealegi oleks see suur vastutulek kui ma enda kaardi ära annaksin, pean veel uut otsima hakkama. Pean veel hinna üle mõtlema.

Hei! Tallinnast saime Amsterdami ilusti ja Amsist ostsime TUI müügipunktist 45€ eest Kuuba turistikaardi. Kõik siiani ilusti sujunud, aga täna tugevad tuuled ja üle ookeani lennata tundub hirmus. Tänan igasuguse abi eest!

Cancunis näiteks check-in sabas küsitleti kõik läbi ja vajadusel müüdi. Ehk nii mujalgi.

greteky: see, mis tuuled on maa/merepinnal ja mis on 10km kõrgusel, on täitsa erinevad asjad.