Kogemusi Sharm el Sheikhis Le Royal Holiday Resort Aqua Park

Kas keegi on käinud antud hotellis, sooviks isiklikku kogemust :)Tripadvisorit näinud

1
2

Ära sa mingil juhul maini, kus see SUURTÄHTEDEGA hotell asub. Meil kõigil on kõikide maailma hotellide nimed ja asukohad ju peas. Isegi Aafrikas on rohkem kui paar hotelli.

9
2

Halb päev, Veigo? Kes on käinud, see teab isegi kus asub. Ja kes pole, siis tal pole hotelli kohta ka midagi arvata.Palju isiklikke kogemusi leiad ka https://www.booking.com/hotel/eg/le-royal-holiday-resort.et.htmlhttps://tophotels.ru/hotel/al101508/media?tab=photos&size=medium&photo_type=1&page=2

3
1

neandertaal, kui inimene teab, kus selline hotell asub, siis poleks patt seda teadmist ka jagada, Tripis selleks ilusasti postituse sildistamise võimalus olemas. Egiptus võib küll maailma naba olla, aga maailm vaid Egiptusest siiski ei koosne.

4
0

Selgitan:1. SUURTÄHTEDEGA pealkiri mõjub automaatselt nagu punane rätik, aga ok, kannatame ära.2. Kuidas leiab selle hotelli kohta infot Trip.ee tulevikukasutaja, kes läheb uurima erinevaid teemasid Egiptuse all? Vastus on, et ei leiagi.3. Kuidas teavad Tripi kasutajad foorumisse pilku heites, kas see teema neid huvitab või ei (Egiptusesse reisi plaanivad/mitteplaanivad inimesed)? Vastus on, et ei teagi. Mitte keegi ei klõpsi läbi kõiki teemasid. See hotell võib samahästi Tuneesias või Marokos või Keenias või Sansibaril asuda. Ka Egiptuses oli vanasti mitmeid kuurortpiirkondi.Trip.ee on meie kõigi ühislooming. Selleks, et siin hea oleks, pole liiga palju nõudmisi, aga ilma elementaarseta asi lihtsalt ei toimiks.

7
0

Vabandan, et teid ärritasin. Muudan ringi

3
0

Gk, see polnud kindlasti ärritus, pigem õpetus :) 

3
3

Alati ei pruugi need nn. "isiklikud kogemused" ka sulle abiks olla!Mõnele meeldis,mõnele mitte.Vaata tripadvisorit ja kindlasti ka youtubest, kui sisestad hotelli nime.Enne reisi ostmist vali ikka ise!Variante info saamiseks hotelli kohta on palju.Suht sama mõttetu küsimus kui see, et "Kas seal on ohutu"!

0
0

Pean siinkohal jagama veigo hiljuti kurdetud muret eestaste kirjaoskuse osas. Minu eesti keele õpetaja õpetas mulle kõigepealt selgeks suured tähed. Siiski leidub ka neid, keda ka vanemas eas suured tähed meeleheitele viivad. Proovisin huvi pärast copida nimetatud hotelli nime googlisse. Ehk on viga minu arvutis, aga mulle andis väga üheselt asukohaks Sharmi. Võib ka olla, et asi pole arvutis vaid närvides. Samuti jätab soovida ka funktsionaalse lugemise oskus. Raske on mõista väljendit "isiklik kogemus". Olles ka õige pisut reisinud, siis oma vähesegi kogemuse põhjal võin kinnitada, et hotellide tutvustuses loetav võib pisut erineda kohapeal kogetavast. Kas ei võiks küsija siiski jääda vabaks oma soovis saada lisainfot kellegi silmade läbi? Miks siin ja praegu üldse kobisen? Tahan talvel Sharmi minna ühte hotelli ja kammisin läbi kogu info soovitud hotelli kohta. Siit Tripist seda ei leidnudki ja erinevad lehed annavad isegi tärne erinevalt. Mis mul tärnidest ja reklaamist, ma tahan teada isiklike kogemusi. Aga milleks küsida kui vastuseks tuleb vaid viginat asjasse puutuva asemel.

2
2

Hotellide kohta on üldjuhul olemas eri lehtedel arvustusi, pilte ja kirjeldusi. Ka siin on viidatud heale võimalusele lüüa hotelli nimi youtube ja vaadata seal tehtud videomaterjali. Mis imeloom on see isiklik kogemus?Pere veedab nädala õuduste hotellis.Juhtumisi on naabertoas mõni kelmikas neiu ja pereisal ei ole silmi muuks, kui kaasmajutujatele. Arvustus kirjutatakse ülivõrdesPere veedab nädala parimas piirkonna hotellis, aga laste tujukus rikub nende puhkuse. Arvustus kirjutatakse laastav.Isiklik kogemus on ju äärmiselt subjektiivne ja mõjutatud kümnetest muudest teguritest, mis järgmist ööbijat ei mõjuta.Kas eemärgiks ei peaks olema leida võimalikult palju objektiivset materjali?Mulle näib vägisi, et tegemist on mingisuguse psühholoogilise juhtumiga, kus lihtsalt vajatakse hingerahu jaoks kinnitust, et jah, on OK!

7
1

Ehk läheb nüüd pisut pikaks, aga jaanusm nõmetsemine tekitab pisut elevust hommikukohvi kõrvale. Mina ei soovi oma töögraafikust ja sissetulekust kulutada talviseks "akude laadimiseks" rohkem kui nädala. Selleks tahan hotelli, mis asub mitte rohkem kui 8 lennutunni kaugusel ilma ümberistumisteta ja Tallinnast. See peaks olema oma kinnise rannaga. Kõik hinnas, sealhulgas päike ja korallid. Kuna nõudmised pole ju suured, siis olen proovinud kahte kolmetärni hotelli. Sharmis tähendas "oma rand" Naama bay lahe lõunanurgas räpast lesilajupikest, mida reisikorraldaja ei reklaaminud. Hotellis oli kõik hinnas kuni kella kaheksani, siis saadeti tasulisse baari. Ka seda ei onud lehel kirjas. Väidetavad Sharmi ilusamad korallid jäid mul ka nägemata. Hurghada kolmene oli kesklinna kõrval lõuna pool vaiksemas piirkonnas. Hotell ja toitlustus nigelad, aga lauge liivarand täiesti reaalse ujumisvõimalusega lastele ja täiskasvanutele. Nii otse veest kui ka sillalt sai minna väga ilusale korallriffile, kus ujumisulatust ei piiratud. Korduvalt on mind kutsutud kaasa Le Pasha hotelli, mis kolmetärnise kohta pidavat olema väga korralik. Minu jaoks on see aga välistatud korallide puudumise tõttu. Olen korduvalt olnud Titanicus, kus kõik minule vajalik üsna olemas. Lauget liivast ujumiskohta küll pole ja korallid piiratud alal enam-vähem. Nüüd jäi pilk Sharmis Amway Oyun nimelisele hotellile. Kaardi järgi nagu oleks korralik korrallisein, aga kas on? Hotell märgitud nii nelja kui viie tärniga. Kas ka aetakse kell kaheksa tasulisse baari? Kes on põhikliendid? Kas rannas peab võitlema koha pärast? Miks mitte ka subjektiivne arvamus toitlustusest. Vaatasin ära ka need niinimetatud "videod" hotelli kohta, mis koosnevad reklaampiltidest ja ei anna ainsatki vastust minu küsimustele.Saad sa, jaanusm, nüüd aru kui nõme on su jutt kelmikast neiust naabertoas? Aga eks igaüks räägib seda, millest puudust tunneb. Mina tunnen veebruaris puudust päikesest ja korallidest.

1
3

Minu arust on ka tripadvisoris, bookingus, hotelsis jne arvustused ju kellegi isiklikud kogemused, vedamise korral isegi eesti keeles, mis siin teisiti oleks? Ainult asjaolu, et arvustus kirjutatakse küsimise peale?

2
0

miksik, mis sa tahad väita, et arvamused ei ole subjektiivsed ja sõltuvad suuresti sellest, kes hinnangu annab.Sellest arusaamiseks võib vaadata hostelite hindeid eri kohtades, hinne võib olla 8+, aga ilmselgelt pakutavad teenused jne. ei vasta mingi korraliku hotelli hindele 7.Lisaks siis olen märganud, et osade ameeriklaste kommentaare tuleb võtta läbi rikka luksusreisija pilgu.Mis neid Egiptuse kogemusi puudutab, siis müts maha sellise arvu külastuste eest:)  Isiklikult ei julgeks seal küll alla 4 tärni hotelli võtta, siis on ehk tõesti lootus, et peale 8 saab ja tasuta juua.PS kindlast tohib küsida konkreetse hotelli kohta, kas keegi on käinud, aga need Egiptuse hotellid vahetavad nimesi nagu särke ja uus omanik võib tähendada hoopis teisi teenuseid jne.St. arvan, et jaanusm tahtis õelda, et parem usalda 50 kirjutaja kui 1 tripika arvamust.

0
0

Minu isiklik ootus ja lootus on, et eestikeelne ja subjektiivne arvustus kirjutatakse küsitud hotelli, mitte küsija kohta või tema rahaliste võimaluste kohta. Oma naiivsuses arvan, et sellel lehel võiks vastuse saada ka need, kellel raha ja aega vaid kustahes kahe tärni hotelli jaoks. Ka see on ju reisimine ja mitte ilkumiseks nendele, kes saavad endale mitmekuiseid reise kogu maailmas lubada. Ja kindlasti on ühe eestlasest tripika arvamus minule isiklikult kaalukam kui 50 ameeriklase arvamus.

1
3

Oot, kust sa võtad selle raha ja muu jutu, luulud? Tripis on suur osa inimesi neid, kes ise reisi kokku panevad, tihti reisivad seljakotiga ja peatuvad igasugu tasemega hotellides. Minu jutt 4 tärnist Egiptuses, tähendas seda, et kui soovid korraliku AI teenust, siis 2 tärniga seda töesti ei pruugu saada. Vahel tasub 50 eurot rohkem maksta korraliku reisi eest, nädala puhul pole see ju just suur vahe, kui reis sooduspakkumise ajal osta?Kindlasti on eestlase arvamus oluline, aga kui seda ei ole, siis tuleb teiste omadega leppida. Hotelle on palju ja isegi kui keegi on seal viibinud, võib hotelli nimi muutunud olla, nagu seal kombeks ja vastust ei saagi seetöttu.

0
0

Selleks ongi vaja sinu ja minu subjektiivseid arvamusi, mida rohkem seda parem, et esmakordselt mineja saaks oma võimalikult väikese eksimistolerantsiga otsuse kujundada. Luuludest ehk niipalju, et kui oled tripi püsivam lugeja, siis oled kindlasti lugenud postitusi stiilis: mis teil sinna egiptusesse asja on? Kui veebruaris päikest ja koralle tahate, siis minge septembris Türki ja kui Bali või Tsiili jaoks raha pole, siis vaadake telekast kahte kanget venemaal. Minul on see 50 euri olemas ja lähengi 5tärni hotelli, aga see ei takista mul ilma mütsi maha võtmata oma nägemust esitamast kolme tärni hotelli kohta kui keegi seda endale taskukohaseks peab, sest olen julgenud ka nendes ööbida.

1
3
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased