Leedu (Kaunas) autoga 16.-19.juuni 2021

Tere!

Ma ise olen vaktsineeritud, nii et probleeme ei tohiks tekkida, aga uurin, kas keegi on lastega käinud, kas 8 ja 10 aastased peavad tegema seda piiril või peab ennem ära tegema ja paberi kaasa võtma. Läti kohta olen lugenud, sealt vist ilma ei pääse, aga kuidas Leedus lastega lood on, mis seal see vanusepiir? On kellelgi nüüd kogemust? või kursis, mis ajast neil piirnagud leevenevad?

autos tundub, et jääb üks vaba koht ka kui keegi tahab Tallinnast ära mõneks päevaks Kaunasesse saada:)

0
0

Tänud:) Asi selge, sealt lingilt suhtlesin online isikuga, tuleb välja, et alates 26. maist vaktsineeritud saavad sisse ilma karantiinita, teised mitte ja AstraZenekaga vaktsineeritud on pandud sinna mittevaktsineeritutega kokku. Oleks muu süsti saanud, saaks minna. Nii et loodame, et reeglid kuuga muutuvad.

0
2

Kust see selgus, et Astra Zenecat ei loeta Leedus sobivaks vaktsiiniks? Seal veebilehel on küll kõik 4 ELis heakskiidu saanud vaktsiini üles loetud.

2
0

Vaxzevria ongi ju Astra Zeneca ja kenasti seal nimekirjas olemas

2
0

Selleks ajaks on loodetavasti tekkinud juba Balti mull vms, mina loodan mõned päevad varem piiridest vabalt üle saada.

0
0

See aasta Balti mulli ei tule. Läti ja Leedu ütlesid juba kevadel, et Eestil pole mõtet sellele loota. Tekkimas on EL-i mull, kus saavad probleemideta liikuda vaktsineeritud, põdenud ja testitud. Leedu on vist ammu sellega nõus. Läti arvamistest pole kellelgi aimu, tõenäoliselt nad mingi hetk siiski liituvad. Võib-olla isegi kohe koos teistega.

1
0

Liiga värsked uudised minu jaoks :)

Lihtsam oleks küll, kui see toimiks.

0
0

Iseasi on, kuidas Lätist läbi saab kui ei tööta seal või pole lennuki piletit ette näidata.

0
0

Maismaa transiit on täiesti OK. Ütled, et sõidad Leetu ja asi korras.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased