Lend Torontosse

Tere, plaanin reisi Torontosse. Sinna peaksin jõudma 1.juuliks, tagasitulek ei ole veel kindlalt planeeritud, aga peaks jääma umbes 23.augusti juurde. Veel paar päeva tagasi pakkus Finnair 11000 kroonist hinda algusega Tallinnast, ümberistumisega Helsingis, piletite ostmise hetkeks oli hind kerkinud juba 14000 juurde. Kuna minu lennupiletite ostmise praktika piirdub Tallinn-London Easyjetiga, siis tahaksingi teada, kas oleks veel võimalik leida pisut odavamat kombinatsiooni. Ajakulu suhtes tundlik ei ole, aga rahakott tahaks pisut soodsamat hinda (ca 12000)

Ette tänades, R.E

Vaata, mida Czech Air ja LOT pakuvad - varasematel aastatel on neil olnud soodsaimad hinnad. Teine variant ongi ehk minna läbi Londoni - sealtkaudu leiad ju enamiku firmade pakkumised.

Mina lähen teist korda LOT-ga. Lendame järgmine nädal abikaasaga ja kokku läksid piletid maksma ca 19 500 kahe peale kokku.(ostsin otse LOT-i kodulehelt koos istekohtade reserveerimisega). Arvestade seda, et tuhamägi on siiani ohutegur, siis soovitan kolme asja. Kindlasti reisitõrkekindlustus, reisile kaasa raha/krediitkaart, et oleks võimalik ootamatuid kulusid tasuda. Kõige olulisem on minna Eestist Kanadasse ühe sama lennufirmaga (kas LOT või soomlaste õhk), kellel on vastutus toimetada sind punktist a punkti b. Korduvate ümberistumistega ja erinevate lennufirmadega saab tuhat - paar kokkuhoidu, kuid on ebakindlam, eriti praegusel ajal.

Tere. Riiast ju saab ka minna ja hind on8963 eek i. Tallinnast 10 950 ja Stokholmist üheotsapilet 5674 ning edasi tagasi9380 eek i ja need leiad reisieksperdi lehelt. Head reisi soovides Mel Norrast. Sai ka ise seal üle kuu aja elatud ja tasub käimist .

Vaata ka Icelandairi. Algus Helsingist. Soodsaim hind hetkel on €785, lisaks paarsada krooni laevaga Tallinnast Helsingisse. Vahemaandumine Reikjavikis kestis kokku natuke üle tunni. Kui eelmine aasta seda marsruuti kasutasime, oli ühel hetkel Finnairi mingi soodukas umbes 8800 krooni, aga meil olid piletid võetud.

Airtransat teeb ka Londonist umbes 200 naelaga ühe otsa.

Reisieksperdist sain paar nädalat tagasi SAS/American Airlines kombinatsiooniga 7800.- krooniga Stockholmi kaudu Tornotosse.

AirTransat'i pakkumisi:) www.airtransat.com

Suur aitäh kõigile, ostsin piletid Icelandairilt ca 10000 krooniga algusega Soomest. Loodan, et tuhapilved siis enam probleeme ei tekita.

Olen igaltpoolt otsinud ja mina alla 11000 pakkumist edasi tagasi ei ole leinud. Kas tõesti saab odavamalt? Loodan,et keegi oskab aidata. Tahaks minna 25 juuni ja olla kuni 25 august. minemas oleks siis üks 16 aastane ja üks 17 aastane. kas sellega seoses, et mõlemad on alaealised tuleb veel mingeid probleeme?

Aitäh!

Suvel see ongi ok hind. Kombineeri variante odavalennufirmadega Easyjet TLN-London, Ryanair Riia-London ja sealt mõne pakkumisega.

OI oi liiga kallid on teie piletid. MIna sain http://www.canadianaffair.com/ lehelt Londonist-Torontosse 183 inglise naela ja Tallinnast-Londonisse Rayanairiga 63 Dollarit (kokku ca 4000 krooni) info on üleval siin http://rebaneaustraalias.wordpress.com/2011/05/20/viimane-aussiteemaline-postitus/ ja need olulised lingid saab leida lingivihikust siit: http://www.facebook.com/pages/Eestlased-Kanadas/231218540227477?sk=notes