Lendamine Tenerifele

Tere. Selline küsimus, et milliseid soovitusi annavad siinsed kogenumad reisisellid lendamiseks Tenerifele ja tagasi? Hotell on välja vaadatud ja vaja on leida ainult lend.

Otse Tallinnast saad ainult tšarterlennuga.

Helsingist
http://www.norwegian.com/en/

Aasta tagasi Ryaniga Riiast läbi Bremeni umbes 8 tunniga.

tervitus,

ostsin just märtsikuuks piletid, otselend Helsingist, Norwegian Air. 3 täiskasvanut ja 1 laps edasi-tagasi ca 1400 eur, mõlemad otsad otselend.

Mina ostsin piletid perele (2+1) läbi Londoni ( peab ööbima) ja koos vahe ööbimistega hind 850 kokku (easyjet+Norweigan), reedel minek, järgmisel pühapäeval Eestis tagasi. Ei suutnud paremat diili klapitada ja otsida, võimalik, et saab paremini- odavamalt. Ma ka alles algaja.
Otse saab vaid tsarteriga, võid reisibüroost või reisivahendajatelt ( nt. Estravel, Aurinko) lennupiletid eraldi osta ( kui on vabu kohti veel lennukis soovitud kuupäevadel).

hetkel on Aurinkol otse Tallinnast lennupiletid 199 euri.

Kas see 199€ on viimase hetke pakkumine? Mulle Aurinko pakkus ainult lennupiletite hinnaks ligi 1500€ (2+1), kusjuures kuupäevad polnud kivisse raiutud, vahemik veebruari lõpp- märtsi lõpp.

Brimadonna-le

Vaata www.aurinko.ee . Seal on nii 04.02, kui ka 06.02 199.- eurot ja 11.02 299.- eurot.

Päikest!

Ok - tänud, ma vaatasin märtsi väljumisi pigem (alates veebruari viimasest nädalast kuni märtsi lõpuni) ja siis näitabki 500-600€ nägu. Kui kohe saaks minna, oleks päris hea variant tõesti, kuigi ma seda Smartlynxi ei fänna. Seekord läheme seikleme läbi Londoni.

Suured tänud kõigile! Kui lähipäevil keegi veel viitsib mõne vihje visata, siis on täitsa tummine abipakett juba koos. :)

Laevaga Stocki, sealt Skavstasse Ryani peale ja otse Tenerifele, tagasi Ryaniga Tenerifelt Bergamosse ja sealt Tallinna.

Käisin just Gran Canarial nii nagu eelmine vastaja soovitas, ainult, et tagasi tulime Londoni kaudu. Lennupileteid läksid ühele inimesele kokku 120 eurot! Rootsi kruiisi kuponge saaksid ka kindlasti kuskilt, neid liigub ikka päris palju.

Tere!
Kas keegi sügiseseks koolivaheajaks on ka juba pileteid vaadanud? Ma lappasin mitu mitu tundi ja Ryaniga Tallinn - Manchester - Tenerife - Bergamo - Tallinn 17.10 kuni 24.10 tuleb koos ööbimisega Manchesteris u 900. Kas kellelgi on soodsamat varianti pakkuda? (kaks täiskasvanut ja kolmene laps)