Lennud Tallinnast Sharmi- kas sageli hilinevad?

Kes hiljuti just reisinud, kas sageli juhtub et lennuk alles hiljem väljub, sel pühapäeval just huvi pärast jälgisin, et lennuk, mis pidi minema k 10.00, sai lõpuks minema vist alles k 16.30. Seega alles 6,5 tundi hiljem.
Endal sõit 25.03, aga uurin ette, siis tean, kas end juba ette valmis panna, et suure tõenäosusega tuleb pikalt lennujaamas passida, et siis varustan end lugemisvaraga.
Et kas see lennuki hilisem väljumine on pigem erand või reegel. Oktoobris läks vist esimene lend õigel ajal või õige pisut hiljem, ei mäleta et oleks pikka passimist lennujaamas olnud.

Meie läksime 26.02 Sharmi lennuk pidi väljuma kell 13.30 aga lõpuks väljus 16.20. Passimist ikka oli.

Tulin ise ka pühapäeval Sharmist tagasi, see oli meie mitme korra jooksul küll esimene kord, kui nii palju hilinenud oli, tagasilend Tallinnasse väljus kah 16 asemel kella 22 ajal, aga kohalolijatele oli see pigem positiivne, sai nö terve lisapäeva veel rannas lebotada (muidugi mõtlesin, et vaesed Tallinnasistujad, kes oma Sharmi lendu ootasid ja kel üks päev raisku läks hoopis). Ühesõnaga lennukil oli vist mingi rike olnud, sest tagasi olevat lennanud ka mingi teine (olevat tunduvalt kitsam olnud) lennuk kui see, millega Sharmi nädal varem tuldud oli (ise lendasin teise firmaga, aga pereliikmed teadsid rääkida).

Läksin Sharmi 05.02. Lennuk pidi väljuma 10.00, aga minema sai hoopis 14.00. Kütuse paagi mingi osa oli kinni külmunud ja ei saanud lennukit tankida. Ja see avastati siis, kui reisijad olid juba lennukis ja terminali tagasi enam ei lastud :)

Jah, ka minu vanemad käisid Sharmis ja tulid pühapäeval tagasi. Reisibüroo oli Teztour, lennufirma Smartlynx airlines kui ei eksi. Pidi väljuma 15.40 aga väljus peale 22.00, kohal pidi olema 20.40 aga Eestisse jõudsid kuskil 4.00 või 3.50.

Sama siin, Teztour ja Smartlynx. Ka Sharmist Tallinna hilines väljumine 2 tundi.

Läksime 24 veebruar Hurghadasse ja väljus õigeaegselt, jõudis kohale isegi varem.Tagasi hilines pool tundi. Üldiselt väga ok.

Olen lennanud GoAdventure kaudu AMC-ga sel hooajal 2 korda Sharmi ja mõlemal korral lennud peaaegu õigeaegse väljumisega ehk umbes 30min kuni 1tund hilinemist, tagasi samuti vastavalt väljakuulutatud ajale. Kohale saabumised praktiliselt hilinemiseta.
Pole see Eestist puhkusele lendamine sugugi nii piinarikas kui raamat varuks kotis. Ainult lastele on ootamine tüütu, täiskasvanud võiksid lihtsalt üleliigset aega lennukas nautida. Mõnusat puhkust kõigile.