trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennukiga Tallinnast

Tere! Oleks tore, kui keegi oskab aidata. Huvitavad lennufirmad, kellega saaks lennata Euroopasse Tallinnast. Aga on 2 tingimust. Reis peaks olema otselend (veel lisan, et Estoniar Air'iga ei taha lennata). Ja hind ei pea olema kõrg (et edasi tagasi oleks max 150 eurot ühe inimese kohta). Kuidas arvate, kas see on võimalik? Ise kahtlen selles

Jah, on küll. Kuid Euroopa on suur ja lai. Otselennud Euroopa linnadesse: Riia, Vilnius, Helsingi, Düsseldorf, Milano, London, Oslo, Varssav ja Istanbul, Pariis, Moskva, Frankfurt (kuid need viimased tulevad vist kallimad kui 150 eur). Kevad-suvest valik tsipa suurem.

Mis firmaga? Huvitab kevad-suvi. Konkreetset kuupäeva ei ole. See võiks olla ka 3-4-päevane reis ühesse konkreetsesse linnasse

Jap, on küll. Näiteks London Lutonisse, lendavad Wizz ja Ryan, hind 2x58€. Riiga, Helsingisse, Stockholmi, Oslosse, Vilniusesse saab ka 150€ eest.

Ninatark, Wizz Air vist Tallinnast ei lenda. Minule oli tähtis just see, et algpunkt on Tallinn

Täpsustan, et Riias, Helsingis, Vilniuses olen juba käinud. Kui ma ei eksi,Oslos on kallis majutus

Tallinna lennujaamal on muidu olemas ka koduleht, kust saab infot. http://www.tallinn-airport.ee/traveler/sihtkohad

Üks hea leht, mis võiks abiks olla, on Drungli.com . Valid sealt alguspunktiks Tallinna ja näed, kuhu kõige soodsamalt saab. pakub juurde ka tagasilende. Saad vaadata nii konkreetseid kuupäevi, kui ka kuu lõikes soodsamaid pakkumisi.

Riia suurendaks kindlasti valikut ja Vilnius ning Kaunas pakuvad Tallinnaga võrreldes juba tõelist "eksootikat". Tallinn-Riia-Vilnius marsruudil on väga hea bussiühendus ja ka autoga sõites ei tohiks see kaelamurdev olla.

27.aprill kuni 1.mai Barcelonasse, kokku 147 €. Aprilli lõpus piisavalt soe, aga mitte tappev ja majutuse hinnad ka veel madalseisus. 3,5 päevaga saab Barcelonast juba mingi ettekujutuse küll.

Väga lihtne on ka wikipediast vaadata, kes ja kuhu lendab - https://en.wikipedia.org/wiki/Tallinn_Airport

Siis võtad juba lennufirma lehe ja vaatad, mis hinnaga pileteid saab.

Mis Estonian Airil häda, et sellega lennata ei sobi?

Üks hädadest on kindlasti pileti hind. EA-lt leida 150 euroga edasi tagasi sihtpunkti, mis ei oleks meie naaberriik, näib suht võimatu.

Veel soodsam on 7-14.mai Milano kokku 88 €.

Wagner, olen lugenud paljudest probleemidest (lende ei toimu, tehnilised rikked lennukil). Ei taha riskida

Naabrimees, kui see on Estonian Air kohta, siis ei ole need vanad lood. Just hiljuti oli mitu uudist, et lennukil purunesid rehvid

Natuke ennatlik maailmavaade lennufirmade suhtes. Arvestades lennufirmade registreeritud ja avalikuks tulnud "probleeme", siis EA on heas listis.

Kõige tõenäolisemalt saad Ryanairiga edasi-tagasi alla 150 euri. http://www.trip.ee/node/88954 http://www.trip.ee/content/ryanair/ryanair-tallinn-milaano-bgy-al-54%E2%82%AC.html

Lisaks oli eelmise aasta lõpus ka airBalticlul mitu korda pakkumine Tallinn-Pariis-Tallinn otselennule 99eur..vb on sedagi veel kusagil saada. Ja aegajalt airBalticul ka muid sihtkohti soodsa hinnaga..seda siis ümberistumisega Riias. http://www.trip.ee/content/airbaltic/airbalticul-kampaania-lennupiletid-al-22%E2%82%AC.html http://www.trip.ee/content/airbaltic/tallinnast-moldovasse-161-riiast-130.html

airBaltic ja Ryanair eeldab siis muidugi ainult käsipagasiga lendamist. Koos check-in pagasiga mõlemil suunal on suht raske juba alla 150 euriga midagi leida.

Meenub ka et läbi ühe soome lehe sai hea hinnaga suvel Tallinnast otse Ateenasse lendava Aegian Airlinesiga edasi-tagasi lendu osta. http://www.trip.ee/content/aegean-airlines/aegean-tallinnast-kreekasse-ateena-al-135%E2%82%AC-rhodos-177%E2%82%AC-kos-171%E2%82%AC-jpm.html

Tõin lingid lihtsalt näitena, et mida lähiminevikus on pakutud...võibolla tuleb nendest midagi ka kordamisele. tasub ise aktiivne olla ja jälgida nii trip-i kui muid saite.