Lennukipileti ostmine kolmanda isiku poolt

Terekest seltsimehed .

Selline küsimus. On nüüd 16 august minek Hollandi,ning oleks ka vaja tagasi saada Nö,kuskil 2-3 kuupärast. Aga tagasi tahaks tulla lennukiga. Äkki keegi oskab anda nõu,et kas kodustel, kes jäävad Eestisse on neil võimalik Eestist osta mulle pilet tagasi Eestisse? Peaks ju tulema tunduvalt odavam, Kui seal kohapealt osta pilet tagasi Eestisse?

Sammuti küsimus ka veel juurde..: Et ikka Hollandis saab eesti pangakaardiga maksta eks? Mul endal Isic ja veel mingi pildiga pangakaart /visa. Ega seal juhuslikult poesmakstes, ei lähe veel maha mingeid eraldi tasusid?

Mõningad nõuanded ei tee paha. Jään ootama! . . . Trip.ee lisas teksti mõistmiseks veidi suuri algustähti, süntaksi jätsime muutmata!

Ka sina saad osta seal olles läbi neti! Odavam hind sõltub ikka sooduspakkumistest, kampaaniatest, ostmishetkest ja juhustest.

http://www.estonian-air.ee/ Läbi Riia: https://tickets.airbaltic.com/

Kaardiga maksmine on tasuta. Oma kaardiga saad maksta üldiselt üle maailma kõigis enam-vähem arenenud kohtades. Info leiad panga kodulehelt.

Kuidas ei ole otselendu? Otse lendab Estonian Air http://www.estonian-air.ee/index.php

Estonian Air lendab otse läbi Vilniuse. Lihtsalt infoks :)

Olen nüüd juba mitmeid kordi lennanud suunal Eesti-Tallinn ja seega on ka mõningane hinnainfo olemas. Hinnad on odavamad mida varem pilet osta. Kui osta mitu kuud varem siis on soodustus suurem kui ostes vaid paarinädalase etteteatamisega. Odavam on ka kui lennata mitte populaarsetel kellaaegadel (a la hilja öösel või väga vara hommikul).

Üllatav on see, et suund Tallinn-Amsterdam on sageli ODAVAM kui Amsterdam-Tallinn. Vahet ei ole kas ostad pileti ise või ostab sulle selle keegi Eestist. Väga okeid on ka internetipiletid (ka odavamad kui paberilipikud), mida igaüks saab läbi interneti osta. Internetipiletid on kindlad, lihtsad ja lollikindlad. Ainus mida peale maksmist vajad on prinditud ostutsekk. Hinnad muidugi muutuvad sageli, aga kõige odavam pilet viimase 3 aasta jooksul oli mul hulludelt päevadelt 3100, aga olen näinud ka internetipileteid hindadega 6k või rohkem. Normaalne hind on kuskil 4-5 tuhat, palju üle selle on selge väljapressimine. Tunnistan ka seda, et näiteks Rootsi või Helsingisse on Amsterdamist lennata tunduvalt odavam kui 4k. Jama et Eesti on sihtkoht, kuhu väga odavalt absoluutselt siit lennata ei saa.

Firmadest niipalju: olen lennanud KLM-ga, mis on hollandi firma, kuid hetkel vist ei lenda, sest ei olnud piisavalt kasumlik. Eriti suur hinnavahe oli siin suundadel. Lennu ajal saab suurepäraseid gurmeevõileibu ja lend oli alati otse.

AirBaltic: väga odav firma, kuid alati tuleb vaadata palju maksab suund Riia-Tallinn või Tallinn-Riia, sest Airbaltic ei lenda otse. Sageli on see just suurem osa lennupileti maksumusest. Lisavõimalus on ka osta odav pilet Riiga ja bussi või tuttavatega Tallinna. Bussi puhul mäletan niipalju, et õhtuse lennu puhul eelmisel aastal oli see riskantne, sest buss lahkus 30min peale lennu saabumist ja kui lend oleks hilinenud (mida lennukite puhul ikkagi sageli juhtub), siis oleks ma jäänud Riiga koos oma kohvritega kuuse alla magama vist. AirBalticu puhul saab pileti hinnast veelgi alla kui on vaid käsipagas. Lisatasu eest saab kaasa võtta ka jalgrattaid ja mida kõike veel.

Estonian Air: avas hiljuti lennusuuna Hollandisse. Kui viimati kasutasin, siis ei lennanud see firma sugugi otse vaid läbi Taani. Samas hind oli suhteliselt mõistlik. Detsembris plaanin jälle selle firma pileti osta.

Boonuslennud: Sageli on võimalik näiteks hulludelt päevadelt saada Finnairi kaudu (peatub ka Helsingis) odavaid pileteid suunal Tallinn-Helsinki-Amsterdam j tagasi. Hinnad mingi 3k-4k

Suvalise amadeus süsteemi järgi (nt. baltic tours) pakutakse EA otselendu ~1500 krooniga (nt. 16 Nov), seda küll juhul kui pileti nüüd ette ära ostad. AB hind on enamvähem sama.

Lp. estemy Muu info on arusaadav, aga esimeses lõigus on salapärane lennusuund Eesti-Tallinn. Mida selle all mõista?

...sain piletid kahele, edasi tagasi 3700.- Riia-Amsterdam novembrikuuks Air Balticust. Ja tellisin veel sööki ka sinna minnes(veiniga) ja tagasi tulles (mahlaga).)) . . . Laused ja kohanimed algavad suure algustähega! Trip.ee