Lennupilet Sydney-sse

Kas keegi oskab soovitada hetkel odavaimat lennuvõimalust Sydney-sse.

ette tänades

keegi ei oska midagi soovitada?

Estraveli lennuhindade andmebaas pakub praegu Tallinnast startides odavaima variandina Finnairi/Qantase lendu hinnaga 19720 kr pluss lennujaamamaksud. See tähendab siis ümberistumist Bangkokis või Singapuris.

Võta aega ja istu arvuti taha. Võid saada netist ka odavamaid variante. Näide: otsisin lendu Bangkok-Kuala Lumpur ja tagasi. Thai Airways-i web pakkus kuskil 3,200,-eek. Sama lend, samade kuupäevadega oli siin reisifirmades kohati üle 4,000,- eek-i. Mul on olnud sarnaseid kogemusi veelgi.
Tee endale krediitkaart ja unusta Eesti reisifirmad. Need on röövlid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Frankfurdist (Münchenist, Düsseldorfist) Emirates'iga 758 EUR + tax 78 EUR = 13.000 EEK (vt. ebookersit).

  2. Kodumaine Õhk + Emirates Tallinnast 15920 EEK. Pakub Reisiekspert.

  3. Uurida soodukaid Bangkoki, Kuala Lumpuri, Singapuri ja edasi sealseid pakkumisi Austraaliasse.

Sellise hinnaga pakkus minu meelest Scandinavian Tours ühenädalast reisipaketti. Mulle tuli mingi listimail just eile, aga praeguseks olen selle juba ära kustutanud :( Aga võibolla ei olnud ka Scandinavian, nende leheküljelt ei leidnud, igatahes mingi selline pakkumine on kuskil õhus.

Jyrka

on jah, scandinavian toursi pakkumine.

Soovin lennnata Eestist ära kohe peale jõule ja tagasi tulla jaanuari 10 paiku. Eesti bürood ei suutnud üldse mingeid variante välja pakkuda...surfasin ka ise nati, kuid ei leidnud ka sealt...Äkki keegi oskab anda aadresse kust oleks mõtet vaadata...
Ette tänulik...

Olen kuulnud (naised saunas rääkisid), et veebr kuus, kui Austraalias on kesksuvi ja hirmus palav, on saadaval väga odavad piletid Euroopast: 6000 eek ringis.

kust võib leida 6000 eegiseid pileteid ja soodsaid lennupileteid mitte ainult austraaliasse? kas saaksite välja tuua konkreetsed odavlennufirmad (või reisibürood, internetilehed), kes pakuvad kontinentidevahelisilende?

...pole kunagi auasi olnud...ja see käib ka sinu kohta, kallis ivar...nagu juba eespool mainitud - kui sa ei ole võimeline endale ise leidma odavaimat võimalust...siis ei ole sul ka mõtet minna...sest kõrbeksid siis täiega...serena on vast asjalikum ja lihtsam sulle...er-draug ehk Marko
Seiklejate Klubi VANDERSELLID

Ma ise lendan Austraalia vahet 4-5 korda aastas ja 6000eek hind pole reaalne. Isegi neil päevil kui lendas veel Air Britannia (charter) leidus selliste hindadega ühe otsa kohti vaid üksikutel lendudel ja sedagi paar päeva ette. Seega edasi-tagasi pilet tuleks minimaalselt 12000eek. See on ka reaalne hind mingi Air Vietnamiga või Air Pakistaniga.

Eesti kodanikul ei lubata osta ühe otsa piletit või õigemini ei lasta teda ilma edasi-tagasi piletita Australiasse ja isegi ei anta viisat.

Head reisibürood soodsate piletite jaoks on: www.ebookers.de , www.travelocity.co.uk
Ära kasuta reisi algpunktiks Tallinnat (TLL) vaid tee otsing Saksa saidis FRA-SYD ja Inglise saidis LHR-SYD. Lend Tallinnast OV-ga on väga odav ja lennud Lääne-Euroopast Austraaliasse on ka odavad.

Pakun välja arvata ka hr. er-draug aka Marko klubisse "disabled travellers with expression disabilities". Tema isiklikku laadi märkused (see pole mitte esimene kord!) ja kommentaarid võiksid moderaatorid lihtsalt eemaldada.

... ja Markole: - mitte, et ma Sulle mingeid segitusi võlgu oleksin, aga esimene kord võib ju noorele ja kogenematule poisile andeks anda. Panin selle teema üles kuna üks minu hea sõber palus. Tal oli väga vaja lennata Sidneysse pruudi juurde ja otsis meeleheitlikult kiiresti soodsat varianti. Endal oli aega ainult niipalju aidata, et panin siia teema üles. Kommentaare ja tagasisidet pidi ta ise lugema ning järeldusi tegema.
Niiet, PALUN ära lahmi kogu aeg. Sa oled, vähemasti minule, ka juba enne silma jäänud oma ebaviisakate kommentaaridega. Võibolla siin käibki ka inimesi kes ei suuda päris hästi ise kõiges orienteeruda mis seotud piletite-viisade-majutuste jne asjadega. Sinu asi EI OLE viidata kellegi kompetentsusele või ebakompetentsusele. Kui midagi asjalikku kommentaariks öelda ei ole, siis ole LIHTSALT VAIT. Arusaadav?

Ette tänades ja parimate tervitustega
Ivar

Pole tal häda midagi, sai lihtsalt veits Ida-Virumaal kiiritada :P Vaatamata tema vahel sapistele kommentaaridele (veel hullemad, kui minu omad!) tundub ta reaalsuses siiski päris lahe säga olema, tuginedes Trip.ee kokkutulekule :)

ei taha küll kodulehe koostajate eest sõna võtta, aga arvan, et selline koduleht saigi ellu kutsutud ühena paljudest eesmärkidest aidata kaasa inimestel nende reisiasjade korraldamisel. ja kui keegi otsustab siit abi paluda, siis mis selles imelikku on? olgu see siis nii lihtne asi. Mina ka ei tea milline toru on serenas liulaskmiseks kõige kiirem ja variandina oleks seda siit näiteks küsida. ja oleks inetu kui keegi hakkaks sel puhul kommenteerima mu ebakompetentsust.
pealegi ütleb eesti vanasõna, küsija suu pihta ei lööda.

minupoolse offtopic'u lõpp.

olen täiesti nõus eelpool olevaga. On ka enesel tekkinud vahest paar küsimust, kuid Er-Draugi kommentaarid on ära võtnud vähimagi soovi siia kirjutada.

kuule mida teed nii tihti austraalias kui järgmne kord tuled võta yhendust teeme mõned õlled või ajame niisama juttu

Er-Draug võiksid oma isiklikku laadi probleemidele otsida parema väljaelamise koha. Osta endale näiteks poksikott. See sait siin selleks just ongi, et mitte nii elukogenud ja targad inimesed kui sina, abi saaksid küsida. Sinusugusel üliinimesel siia saidile tegelikult asja polegi.