Lennupileti ostmine

Plaanin reisi selle aasta novembrikuus Kambodzasse.Ostaksin lennupiletid Bangkokki ja sealt liiguks edasi.Kõige raskem minu jaoks ongi lennupiletite ostmine.Millal siis see õige aeg on?Kas kohe praegu või oodata paremaid pakkumisi?Aga kui neid ei tulegi?Kuidas teie teeksite?Finnairiga vist kõige parem sinna kohale saada.

Praegu on veel vara. Finnair on kindlasti kõige kiirem, mugavam ja kindlam viis Bangkokki jõudmiseks. Samas mitte odavaim.
Finnairil on kombeks teha eriti häid pakkumisi Stockmanni hullude päevade ajal. Kui saad Finnairiga piletid Tallinnast-Bangkokki vahemikus 600-650 EUR, siis ega nad sellest paremaks ei lähe.
Lisaks võid uurida Turkish Airline'si pakkumisi ning ka üle Kiievi - need on lühimad marsruudid. Kõik, mis läheb läbi Lääne-Euroopa (London, Amsterdam, Brüssel, Frankfurt) viivad sind esimesed 3 tundi vales suunas ja siis tuled sealt järgmised 3 tundi (enam-vähem) Tallinna kohale (tegelikult lõunapoole) tagasi.
Finnairiga saad ka lendudevahelise aja mõistlikult lühikeseksjätta.

PS! Üks uusimaid soodsaid võimalusi on Norwegian algusega Oslost või Stockholmist

Kas keegi on lennanud Riiast Bangkokki läbi Moskva Aeroflotiga?
Kui on,siis võiks kirjeldada veidike,kuidas Aeroflot oli ja kas Sheremetyevos kõik sujus ja palju aega võttis(terminali vahetus jne).

Ei lennanud küll Bangkokki, aga ühte teise Aasia sihtpunkti, mis samuti F terminalist läheb. Kõik toimis väga hästi. Moskvas pidin mõlemal korral transiit check-inist uue pardakaardi võtma. Tagasitulles oli lendude vahel vaid 70 min ja transiit check-ini letis hüüti sihtpunktide kaupa erinevate töötajate juurde, kellel olid pardakaardid juba välja trükitud. Isegi sel juhul oli 70 min täiesti piisav, et F-st D-sse jõuda.
Lennud ise olid ka täiesti normaalsed. Kokkuvõttes täiesti normaalne Euroopa lennufirma ja Euroopa lennujaam.

Kas keegi oskab head nõu anda lendamiseks Singapur-Bali. Proovisin Air Asia lehelt soetada vajalikke lennu pileteid, kuid see mul ei õnnestunud. Krediitkaardi asemel sooviti, et teeksin ülekande kohalikku panka(?) ning seejärel saata koopia. Ühesõnaga - kuidas oleks lihtsaim ja odavaim viis sellist trippi ette võtta.

to Millamann: oleneb millal Sa lennata soovid - ise just ostsin eelmisel nädalal piletid Balile (algselt plaanitud läbi Singapuri ei osutunud üldse kõige odavamaks), hetkel on kõige soodsam lennata läbi Arlanda ja Dubai Emirates´iga Jakartasse ja sealt Air Asiaga siselend Balile. Air Asia piletiostusüsteem töötas vähemalt reedel küll laitmatult ka krediitkaardiga.

Remark: ah, sorry, lugesin nüüd korralikumalt ja sain aru, et Sa juba viibid Sinagpuris või igatahes on sinna juba pilet ostetud ja küsimus vaid viimase otsa piletis. Aga Air Asia süsteem igatahes toimis minul küll.

Sain lõpuks piletid ostetud, tänud.

mis hinnaga te Balile pileti saite :)

Ummi, Aeroflot lendab Tallinnast ka.

singapur-bali 130.- eur edasi,tagasi

singapur-bali 130.- eur edasi,tagasi

to msander:Lendab,aga mingil põhjusel 125 EUR per inimene kallimalt kui Riiast.

Aeroflot muidu igatipidi norm, ümberistumine Bangkokki lendamisel oli väheke liiga pikk ca 7h, kuid tagasitulles parem. Hetkel Tais ning millegipärast keegi 200.- kaardilt pihta pannud, vaatasin, kui alguses oli broneeritud piletid 17.12 ostetud 571.-, siis nüüd kui Aeroflot raha maha võttis eile, tuli üllatus 760.- See ajas hetkel hinge vihaseks, hakkasin vaidlustama pangas...

Tundub jah, et ruublite eest ostetud ja juhtuski see miks mina ei julgenud osta. Huvitav kas oleks aidanud kaardi kinni panemine kui oli näha et rubla kurss nii järsult tõusis või oleks ikkagi konto miinusse läinud.

Nonii,kas keegi oskab öelda, kas praegu on veel oodata lennupiletite soodukaid Bangkoki?

Emirates pakub Stockholmist suht häid hindu Bangkoki (ca 500€) ja Phuketile (ca 550€).

Finnairiga saab detsembris Tallinnast Bangkoki 550-ga. Pole vist vaja märkida, et selle pakkumise puhul peab otsustama ja tegutsema kiirelt sest enam paremini pole võimalik.