Lennupiletid Taisse

Tere

Teadjamad ehk teavad, millal/kas võiks oodata häid pakkumisi Taisse-Phuket-Pattaya alates oktooberi keskpaik?

Pigem ei olegi oodata, kui just ilge suure ringiga ei soovi lennata...

0
0

Milline see suur ring Tai puhul oleks? Viimasel ajal on silma jäänud küsimused Hiina kohta transfeeri võimaldamisel - kas tõesti on saadaval pakkumisi soodsamalt läbi Hiina?

0
0

Eelmine aasta oli mai kuus Turkish Airlines'il kampaania väga heade hindadega. Võibolla tuleb see aasta ka sarnane kampaania. Samas kui kampaania on, tuleb reageerida väga kiiresti.

Eks see sisetunde asi ole kas oodata kampaaniat või mitte. Mina ise muidugi ostaks kohe ära kui vähegi sobilik hind oleks ja eriti veel kui just teatud kindlasse sihtkohta on vaja jõuda ning reis peab mahtuma kindlasse ajaperioodi.

Varem ostmise plussid on paremate lennuühenduste saadavus, majutuse valik on suurem ja üldjuhul soodsamalt saadaval kui näiteks kuu ette ostes.

1
0

Jaanusm, kas vōi see. Kui mitte ring, siis pikem matk....seda mötlesin tegelikult

https://trip.ee/odavad-lennupiletid/edasi-tagasi-lennupiletid-etihadiga-tallinnast-phuketile-alates-682

1
0

Kahtlustan, et seda eelmise aasta Turkishi kampaaniat, kus suurusjärgus 400 pluss-miinus 50 EUR peaaegu kõikjale lennata sai, enam oodata ei maksa. See tundus pigem COVIDi järgne reisimise käima tõmbamine või midagi sellist. 600 - 700 EUR kanti võib midagi tulla.

Võibolla Finnair teeb mingit kampaaniat oma suure sünnipäeva raames, aga samuti liialt ei loodaks, eriti pikkade lendude osas.

1
0

Eks kuni novembri keskpaigani ole häid hindasid ikka aeg-ajalt näha. Kasvõi siinsamas tripis.

Lendamiseks novembri keskpaigast märtsini soodukaid ei tehta ning peale märtsi lendamiseks hakkab jälle varsti nägema.

1
1

Hinnad ongi ka ju muutunud/ muutumas. Kõik on nii palju kallimaks läinud ja vana reisisellina soovitan ka pigem 100-200€ rohkem maksta ja võimalikult kiired ümberistumised kui päevade kaupa kuskil lennujaamades hekseldada. Aga jah võibolla mõned nooremad veel viitsivad ja soovivad endale linnukesi erinevatesse lennujaamadesse kirja saada.

4
0

Nutikamad reisijad lähtuvad teooriast, et mida rohkem lennujaamu ja ümberistumisi, seda tõenäolisem on, et midagi läheb kuskil nässu ja laekub 600-eurone kompensatsioon (varem rohkem kui algsele lennupiletile kulus, nüüd ilmselt pisut vähem).

Mul ühel tuttaval ongi umbes 75% viimaste aastate kauglendudest "kompenseeritud" :)

Ma küll ei tea, kas ta erinevaid reaalseid kulusid ka arvestab passiva poolel, või tekkinud ebamugavust hinnastada püüab :)

2
0

Se vist pole küll see, mida püüdma minna, eriti veel koos lastega, aga jah ka meil on õnnestunud ühel korral see kompensatsioon saada ja täiega plussi jääda ehk siis järgmise reisi piletite raha justkui olemas.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased