trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennupiletite broneerimine juhiloaga?

Kas on võimalik broneerida lennupileteid ilma ID-kaardi või passi andmeteta?

Minu teada lennukompaniid aktsepteerivad passi või ID-kaarti. Kas Sul pole kodakondsust?

Avastasin, et pass kaotas kehtivuse paar kuud tagasi ja uue tegemisega läheb aega, kuid pilet on tarvis kiiremas korras ära osta.

Kiirpassi peaks saama paari päevaga kätte.

No ja mis ajaks piletid broneerid? Tead sa et kehtetu passiga ei saa reisida ja juhiloaga ammugi mitte?:D ja ilma isikut tõendava dokumendita EI TOHI REISIDA, olgugi et passikontrolli otseselt Euroopas pole, siis mistahes hetkel võivad sinu juurde astuda piirivalvurid või mistahes selleks volitatud isikud ja küsida dokumenti ja kui sul seda pole lendad otsemais sinna tagasi kust tulid!:D ja kui s*tasti läheb saad trahvinäraka ka kaela!!!:D kui see pileti broneerimine nii oluline on siis no tõesti , tee kiirpass nagu kasutaja ixxx ütles!!!:D

Varblane küsib, kas on võimalik OSTA LENNUPILET ilma passita. Loomulikult on.

Mis kasu tal sellest piletist on kui ta reisima ilma isikut tõendava dokumendita minna ei saa???? Ainult jah, kui pilet ostetakse ette selliselt, et selleks ajaks on tal dokument juba olemas!

Ma ei tea, kus ja kuidas sa seda lendu broneerid, aga mina küll ei mäleta, et internetist (nt. expedia.com lehelt) pileteid ostes oleks minult passiandmeid küsitud.

Kuigi reeglina ei kysita, siis on ka erandeid. Näiteks Aerofloti pileti ostmisel on passinumbrit kysitud.

Ratsionaalsem oleks äkki kysida nõudeid passi kohta kysida hoopis myyja käest.

Kus sa neid pileteid ostad? Mis www lehelt?

...aga charterlendude piletite broneerimisel küsitaksegi ju passi/ID kaardi andmeid!:D nii lihtne see ongi:D:D:D

Kus on väide, et tegemist chartergia? :)

ei olegi, aga ega ta täpsustanud ka pole millega tegu;)))))))) niiet ma lisasin võimaliku variandi!:P

Miks eestlane arvab, et juhiluba või sünnitunnistus on isikuttõendav dokument?Oma töös pean ähemalt korra päevas seletama, et meie riigis siiski aksepteeritakse ainult passi või ID kaarti sellena?! :D

Ja mõni kuuleb nagu esimest korda sellest?!Mismõttes nagu, tekib minul kohene reaktsioon..

Jah tean vana postiga siin tegu aga pidin oma mõtted kirja panema :D

Aga broneerida vist ikka saab? Endal on sarnane teema, nimelt tahaks praegu ära broneerida ja osta piletid, aga vahepeal pean passi ära vahetama enne lendu kevadel.

Lufthansa lehel küll passi ega id-kaardi andmeid ei olnud vaja piletite broneerimisel. Vaja oli krediitkaardi andmeid;)

Pileteid ostes/broneerides ei küsi ükski lennufirma passiandmeid. Nime, sugu ja sünniaega on ainult vaja. Vajadusel saad pärast broneeringusse passiandmeid ja muud vajalikku lisada.

Lisaks eelnimetatud Aeroflotile ka Airasia küsib kohe passiandmeid, samuti Air China.

Broneerisime AirChina lennukipiletid ja kuna passi polnud hetkel käepärast, siis dokumendi numbriks panime ID kaardi numbri. Loodetavasti ikka lastakse lennule kui on ID kaart ja pass kaasas või peaks ikkagi uurima kuidas saab passi numbri broneeringule. Lendame läbi Pekingi Phuketisse. Oskab keegi nõu anda?