LH lennud - Lufthansa/Eurowings Discover

Plaan minna LH-ga juunis Ibizale. Kõikidel päevadel peale laupäeva opereerib lende 4Y, laupäeviti siis nii Frankfurdist kui Münchenist LH. Küsimus selline, et kas nii ongi plaanitud või muudetakse need lennud, mis praegu müügis oluliselt kallima hinnaga on kui teiste päevade 4Y omad, ikkagi LH asemel 4Y peale ümber?

Kuna 4Y-ga ei sooviks kohe kindlasti lennata.

Olen vaadanud, et saab ka OS-ga läbi Viini, aga ühe ümberistumisega oleks iga kell parem.

Tänud igasuguse info eest.

Mis selle Eurowingsi probleem on?

0
0

Ei julge lennata, Eurowings ikkagi endine Germanwings ja kes siis ei teaks seda kurikuulsat õnnetust, mille põhjustas otseselt piloot. Lufthansa ja Austrianiga saab aga kindel olla, et saab turvaliselt kohale.

0
13

Ma olen suht kindel, et see piloot enam ei lenda.

22
0

Pakun välja, et pärast seda piloodi jama on Eurowings just kõige kindlam. Jamadele tavaliselt reageeritakse täiega ja mingi aja jooksul topeltkontroll.

Näiteks pärast terroristide rünnakut polnud turvalisemat kohta kui La Rambla Barcelonas.

4
0

Eurowings ehk endine Germanwings kuulub ju Lufthansa alla, nii et kõik nende turva ja piloodi psühholoogilise koolituse nõuded olid samad. Kui nende piloot läks hulluks, siis võib iga LH või OS piloot täpselt samamoodi hulluks minna, Henry :)

5
0

Eurowingsi lende on kahte sorti: puhtalt Eurowings või "EuroDisco") ning need, kus Eurowings osutab wetleasingu alusel LH-le teenust.

Olemusel on Eurowings peaaegu odavlennufirma ning nende pakutavad teenused ei ole jah identsed Lufthansa omadega.

4Y peaks olema Eurowings Discovery ehk "eurodisco". Samas tootekontseptsioon siiski ka neil teataval määral erineb LH omast. Turistiklassis reisiv staatuseta tavareisija ei pruugigi väga suurt erinevust tootes näha. Samas on Eurodiscoga lendajatele mõned maapealsed teenused piiratud, mistõttu on minule soovitanud ka LH juhtkond valida lennumarsruut nii, et lennud toimuks LH, LX, OS lendudega, et saaks nautida kõiki maapealse teenuse hüvesid.

Minu isiklik soovitus, tee endale toote erinevused selgeks, ja kui Eurowingsi oma ei sobi, lenda OS-iga.

Kui aga tegemist on olukorraga, kus lend muidu on LH oma (LH lennukood väiksem kui 2999), on tegemist wetleasiga ja siis ei ole muret -- teenus on LH standarditele vastav.

Mis aga puutub hulluks läinud pilooti, siis selle eest ei ole 100% ükski maailma lennufirma kaitstud.

5
1

Lend siis jah wetleasi raames, aga ikkagi kohe näha, et ükski sakslane ei taha sellise jamaga lennata, kuna laupäevased lennud, mida opereerib LH, on tunduvalt kallimad kui teiste päevade 4Y omad.

Aga jah, ma jätan ennem reisi ära, kui lendan kuhugi 4Y-ga, pakkugu nad pileteid nii väikese raha eest kui tahes.

Kui ma saaks 4Y-ga ARN-IBZ edasi - tagasi 250€ eest, siis LH/OS puhul vähemalt 500€, aga arvestades inflatsiooni ja kui kallis Ibiza isegi on, on 500€ täiesti mõistlik, kui saab korraliku lennufirmaga lennata.

0
4

Henry, kui sa natuke ringi vaatad, siis nädalavahetuste lennud populaarsetesse puhkusesihtkohtadesse kipuvad alati kallimad olema, kui nädalasisesed.

2
0

peab ikka raha peale vihane olema kui maksta mingi Ibiza otsa eest "korraliku" lennufirmaga 500 euri, aga eks ta ole, RaulR ilmselt alla 5k ei sobigi lennata, seega arenguruumi veel on.

8
0

Et siis on parem maksta ~200€ Ryanairile, mis on ilmselgelt odavlennu kontseptsiooni eest üle makstud?? Saaks mingisugused väga odavad piletid, võiks ehk mõelda, aga sellise raha eest lennata x aegadel läbi x lennujaamade meeletute passimistega, ei aitäh.

Pole see 500 LH-ga heade lennuaegadega midagi nii palju.

0
1

Ryanile 200 maksta on veel möttetum. Mille poolest Luftik ja SAS jne erinevad odavlennufirmast? Ainult selle poolest, et lennud on ühel piletil ja see ongi ainus ja tõepoolest ainus põhjus, miks neid eelistada EL sees lendamisel.

Kui ma pean kuhugi lendama sunbdkorras, siis ilmselt nutad ja maksad, kui ma tahan puhkama sõita, siis ma parem lendan 500 eest kuhugi Kariibidele või USAsse või Aasiasse, mitte ülehinnatud Vahemere saarele. Ma põhimõtteliselt sellise lennu eest ei maksa üle 200.

2
0

No Ryanairiga lendamise kogemus on muutunud tõesti jäledaks. Keset lendu hakatakse mingeid kaarte müüma. Nagu internet, kus kannatad "tasuta" sisu nimel reklaame... Igal sammul nurutakse su käest veel ühte eurot või dollarit. Hirmutatakse "kui sa meie x-kindlustust vms ei osta, siis muutub su reis põrguks". Ja tehakse siis kõik, et muutuks ka...

Mul pole nende saarte ega summade osas mingit arvamust, aga ma saan täiesti aru inimestest, kel odav-firmad üle on visanud.

2
6

no mina ei tea, Ryan ikka palju vähem üritab sulle midagi müüa kui vanasti. Viimasel poole aasta jooksul ei ole ühtegi halba kogemust, erinevalt wizzist, kes lennuaegu lambist muudab ja reise tühistab ja jätkulendude raha nii korstnasse sul laseb.

Mulle pole küll midagi üritatud müüa ja reisi põrguks pole ka muudetud, st ma ei saa aru millest sa räägid. Siin on teema, kus isegi Turkish sulle enam tasuta koos isetekohti ei anna jne, millest me räägime, kõik need nn "tavalennufirmad" kasutavad samasi meetodeid, ainult hinnad on kordades kallimad.

2
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased