London 2018

Kuigi Londonist on kirjutatud sadu teemasid, tahtsin mina ka luua ühe. Lähen siis sõbrannaga juuni alguses sellesse kallisse linna eesmärgiga kulutada võimalikult vähe raha (primarkis läheb niikuinii rahakott ribadeks). Otsisin täna terve pärastlõuna odavat majutust Londonis, kuid midagi väga ei leidnud. Ei taha väga kaugel ka kesklinnast elada, samas ei ahvatle jagada 4 ööd 16-inimesega kohe üldse. Ehk keegi oskab soovitada majutust? Võimalik, et äkki keegi pakub lausa kodumajutust?Ja no loomulikult kui kellegil on soovitusi, mida teha Londonis, siis kuulan huviga. Big Benid ja London Eyed olen ma juba ära külastanud. 

12
3

Pileti ettenäitamisel jah.  See oli aprillis  Vb nüüd teised hinnad.

0
0

Huvitav, kus võiks olla selline informatsioon et pärast nende kahe külastust (vahamuuseum ja Eye) saab soodsamalt sõita selle kruiisiga. Ise asi jah kas see kehtib ka suvel.Mugavuste poole pealt siis kas National Express on okei, või eelistaks easybusi. Meil on käsipagas ja vaatasin, et National Express läheb isegi 15 minutit varem kui easybus. Ja kui minna, siis mille järgi ma leian üles need peatused. Mõtlen seda sellisena, et kas need peatused on kohe lennujaama juures.

0
0

Buss on buss, mugav just ei ole, umbes nagu RyanAir. National Expressil on suured bussid, kui EasyBus ise opereerib, siis on väikesed bussid, aga tihti on nad vaid teiste vedajate vahendajad.Bussipeatused on terminalist alla minna, suunavaid silte on piisavalt.

0
0

Kaalun praegu isegi varianti minna rongiga Londonisse, aga jälle kust on mõttekas osta. Vaatasin lehekülgi Goeuro.com kui ka Stanstedexpress.comOn veel kohti kust vaadata, aga hind vist tundub igal pool sama olevat.Jalgratas, siit teemast on küll korraks läbi käinud. Aga kuidas nendega üldse on, mida soovitakse, kui palju maksab rent jne.

0
0

Olen ise alati ostnud Stansted Expressi kodulehelt või äppist, ei näe põhjust vahendajaid kasutada.Rataste kohta leiad infot siit. Ise ma pole veel suutnud nii palju julgust koguda, et Londonis rattaga sõita :)

0
0

Siiski otsustasin bussi kasuks. Küsimus selline, et ostsin pileti easybus.comi lehelt ja sealt valisin kohtade arvuks kolm. Kas see ikka tähendab seda, et minuga võib kaasa tulla veel kaks reisijat. Või oleksin pidanud kõik eraldi tegema.Sest kui ma läksin National Expressi kodulehele, siis ma seal küll maksmiseni ei jõudnud, küll aga küsis reisjate nimesid. Ma olen alles täiesti algaja selles. 

0
0

Kui ostsid kolm piletit, saavad sõita kolm inimest. Kontrolli email üle, mis nad sulle saatasid.

0
0

Kas keegi oskab aidata või on olnud kogemus. Minu Saksamaa lend tühistati, aga saime otselennu London-Tallinn hommikul kell 6 on väljalend. Aga easybussi lehelt on mul ostetud piletid Victoria jaamast kell 4, kas mul on võimalik neid kuidagi vahetada või peangi lihtsalt uued piletid ostma, et jõuda kella kuusele lennule?

0
0

http://www.easybus.com/en/customer-support/frequently-asked-questions/can-i-change-my-bookingPileitite tühistamisel/vahetamisel saab tagasi 50% hinnast, mis kantakse sinu easybus kontole ja mida saad kasutada uute piletite ostmiseks.http://www.easybus.com/en/customer-support/frequently-asked-questions/what-happens-if-i-miss-the-easybusSamuti on võimalik olemasolevat piletit kasutada kuni tund varasemal väljumisel, kuid kohtade olemasolu pole garanteeritud.

0
0

Mina jäin bussist, mis väljus 00:00 maha, kuid bussijuht lubas lahkelt minna 3:00 väljuvale bussile. Ise oli veel väga rôômus ning kutsus meid istuma enda istme lähedale, bussist väljudes küsis veel uudishimulikult, et kas elame Londonis..seega kôik oleneb bussijuhist

0
0

Leidsin lehe ühe eestlase kogemustest Londonis. Kes sinna minemas, ehk leiab lehelt infot ja nõu ning abi planeerimisel. Leht asub siin:https://martpalmas.ee/

1
0

margus.k - hea link. Kuid paranda see ära, semikoolon lõpus on üleliigne.

1
0
12
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased