London Stanstedi lennujaam?

Hei, kuidas oleks köige kiirem viis saada sealt kesklinna? Sorry ma esimest korda Londonisse pikemalt ja nii palju kui uurisin googlest siis sealt ikka kekslinna 1,5 tundi?

http://www.easybus.com/en/
Mina ostsin siit pileti, kõik toimus mugavalt. Viskasin pilgu peale ja mulle tundub, et sõltuvalt sihtkohas Londonis 1h25min-1h40min.

https://www.stanstedexpress.com/, kohapealt ostes oli pilet vist 19 £.

Easybus mulle ei meeldinud, on küll soodne aga bussipeatuste leidmisega on keeruline ja üldse oli nende asjaajamine kuidagi kaootiline.

https://www.stanstedexpress.com/ - kõige kiirem aga ka kõige kallim
Expressi peatuse ees olevast kassast saad osta ka päevase pileti, mis hõlmab enda alla sõitu stanstedexpressiga + päevast metrood Londonis.

http://www.stanstedairport.com/to-and-from-the-airport/coach/to-and-from-london-by-bus-or-coach/ - bussid. Odavam kuid mõnevõrra aeglasem, rongiga võrreldes. Samas oleneb kuhu sul Londonis vaja saada on. Osad asukohad on mugavamad bussiga minnes. National Express / Easybus / Citylink / Airport Bus Express. Kui lennujaamast välja lähed, näed sa kohe ka silti, mis viitab bussidele. Pileteid saad osta väikesest paviljonist, mis on otse bussipeatuses.

Ma olen enamasti sõitnud Terravisioniga. Neil suured bussid (erinevalt easybusist, mis üldiselt sõidab mikrobussidega). Hind ka hea ja buss läheb Victoriasse + boonuseks see, et hind (6 naela) on sama nii ette ostes kui kohapealt:

http://www.terravision.eu/airport_transfer/bus-stansted-airport-london/

Mina tean nii palju, et olenemata firmast ja sihtkohast on Inglismaal bussipiletid netist ostes u 50% odavamad. vähemalt ostab minu tütar alati netist bussipileti ära, kui Eestist tagasi Londonisse lend on check-innitud. Lennujaamast Londonisse Victoriasse ja Londonist oma kodulinna.