Loteriimajutus

Tere, kas keegi on võtnud Novatours`i kaudu loteriimajutuse Tenerifel? Milliseid hotelle nad pakuvad? Meil on võetud loteriimajutus kolmetärni hotellis.

Kindlasti paigutatakse loteriis Sind sellisesse kohta nagu on see GRAN HOTEL BAHIA DEL DUQUE RESORT.

Teemaalgataja küsis: Milliseid hotelle nad pakuvad? Ja sai ka konkreetselt sellele vastuse. Milliseid hotelle Novatoursi omad loteriimajutuseks pakuvad - see on juba teine teema.

Vabandust, kui ennast valesti väljendasin, soovisin tõesti teada millistesse hotellidesse Novatours loteriimajutusega majutab ja kas on üldse vahet kas on loteriimajutusel 2 või 3 tärni. Meile pakuti just 3 tärni loteriimajutust, kuid on ka 2 tärni loteriimajutus. Kui keegi on käinud ja teab sellest midagi, siis äkki jagaks oma kogemusi.

Käisime Novatoursiga ning valisime loteriimajutuse. Kuna ise valisime loteriimajutuse, siis viriseda pole ju mõtet,(kuskil keegi kirjutas, et loterii puhul on ju alati teada – tühi loos :)) – võib-olla on sellest kellelgi edaspidi kasu.

Hotell, kuhu meid ainsate eestlastena viidi, asus lennujaama ja kuurordi vahepeal (ehk kuurordist ~15-20 km kaugemal), kohanimi oli Ten-Bel. Hotelli nimi Palia Don Pedro. ( Novatoursi kataloogi väline hotell, reisiesindaja oli seal esimest korda, otsis ka seda tükk aega). Tegemist oli tõesti hotelliga väga vähenõudlikule kliendile:) - tuba meenutas TPI ühikaid 80 aastate algusest (väga kulunud mööbel, lagunenud rõdu, jms), aga vannituba oli õnneks korralik. Toas oli küll kööginurk külmkapiga, kuid „köögi”valamust ei tulnud vett ning puudusid ka pliit ja sööginõud). Õnneks sisaldus hommikusöök hinnas:) Esimese päeva infotund toimus meiega (asukoha kauguse tõttu vist) alles õhtul kell 19.15, seega esimene päev läks suhteliselt tühja :(, kuna meil polnud ju aimugi, kus asume ja mis võimalused meil tegutsemiseks on. Esimese päevaga oli ümbrus avastatud ning meie kindel soov oli vahetada hotelli kuurordisse (lisatasu eest muidugi). Sellekohase info edastasime ka reisiesindajale kohe infotunnis, kes siis lubas asja uurida. Temal see miskipärast ei õnnestunud (hotellid olevat jõuluajal kõik täis) ning pidime ise omal käel otsinguid alustama. Loomulikult kuurordis me omale ka hotelli leidsime. Eks kõige ebamugavamaks (ja hotellivahetusel otsustavaks) osutuski asjaolu, et hotell asus sellest „turisti melust” eemal (leidsime, et me pole veel nii vanad, et vaikust ja rahu nautida:)) ning info busside liikumisest oli ju ainult hispaania keelne. Tegelikult jäime oma reisiga rahule, sest saar on ju ilus ning päike paistis ja meie oleme jälle kogemuse võrra rikkamad :)))

Mina ka uurisin seda, aga loobusin kuna otsinguga tuli välja, et noval tenerifel väga viletsad lood :( Ise nad muidugi ütlesid, et Tenerifel ka 2 tärni ok ja nende VÄHENÕUDLIKUD kliendid rahul. Samas ei ole mul vaja, et nad peale maksaksid minu reisile ja hiljem oleks ju piinlik ka sellisel juhul häält tõsta. Seega meie valik oli kindel hotell. Muidu oleksime sattunud Playa Hondasse- mis juttude põhjal pidi olema ka "häbiplekk" kuna oma silmaga kaemas ei käinud, siis ei oska ka kinnitada ega ümber lükata.

Nüüd siis Tenerifelt elusalt ja tervelt tagasi. Novatours paigutas meid Oasis Paraiso`sse. Selle hotelliga jäime igati rahule, puhas ja korralik. Tube koristati iga päev ning kuskil ei logisenud midagi ja küljest ära ka ei kukkunud.