trip-krainetrip-ukraine-dark
Lufthansa First Class Terminal Frankfurdis

Lufthansa First Class Terminal Frankfurtis pole päris tasemel.

  1. Hallikas-kollakad koledad toolid on ilmselt 70ndatest, suvalises Tallina lounges on paremad
  2. Dom Perignoni ega Vana Tallinnat ei pakuta, soovitatud Taittinger Rose pole suurem asi.
  3. Söök on kõigest ok, gurmeetaset ei maksa oodata.
  4. Laudadel on kunstlilled
  5. Magamiskohti on ainult kaks.
  6. Wifi on jõle aeglane nagu Vietnamis oleks.

Muidu on lõbus, rüüpan siin vaikselt 23aastast rummi ja vaatan inimesi.

Noh 100 tonni Firsti pileti eest ei viitsiks küll maksta:)

nii vana rumm teeb kõva pohmaka:P Edu!

Pyrat rhum XO-d olen libistanud - pole paha. Khmm... 23-aastast (rummi pean silmas) pole proovinud...peab vist Lufti First Classi hakkama orgunnima :P

Oli jah Pyrat Rhum XO. see 23-year-old oli mingi teine, aga Pyrat meeldis rohkem. tegelikult oli täitsa tore kogemus, ehk ootused olid suuremad esialgu. Kaaviari ja shampuse kompott lennuki pardal oli ka täiesti super. Ülehomme lendan väikse otsa Singapore Airlinesi Firstis, siis saab võrrelda.

On siis first-klassis lendamine sama vaikne nagu hotellitoas või siis autos?

Ega see autos lendamine enamasti nii väga vaikne olegi. Lisaks võib halvasti lõppeda... Hotellitoa kohta ei oska öelda.

No minu meelest isegi enamus reisibusse on seest vaiksemad kui lennuk. Vähemalt economyklassis, kus minusugusel on küll raske müra tõttu magada. Selle raha eest võiks natuke heliisolatsiooni ka ikka saada...

Lowry, lennukis on vaikne ainult eriti heade kõrvatroppide või kõrvaklappidega, vahet pole, mis klassis lendad, Firstis äkki 5dB oli vaiksem. :)

Naabrimees, ei teinud, niigi tuli roti tunne peale, kui järjest uusi jooke tellisin endale:P Flyertalkis või mujal netis peaks pilte kõvasti olema.

Netis on küll pilte ja videosid. Kuid need ei kajasta sinu kogetud kogemusi.

Kuule, Snoop. Kurb kohe lugeda, et Sinu kogemus minu omale risti vastupidiseks osutus. Vana Tallinna osas on Sul tuline õigus, muus osas minu puhul kogu asi toimis. Ja toimis kenasti. Lennukisse Sind ikka viidi?

Mis puutub lennukite mürataset, siis siin on suur vahe lennukitüüpidel. Üldiselt on B747 ninaosa (LH-l on seal äriklass) kõige vaiksem koht lennukis, Firsti salong teisel korrusel tuleb aga vaiksuselt kohe järgi. Mida kaugemal (ja soovitavalt eespool) mootoritest, seda vaiksem. Tehniliselt on vahe jup maad suurem kui 5dB, kuid täpseid numbreid praegu kiiruga viidata ei oska. A340/A330 puhul kehtib lihtne reegel -- mida lähemal ninale, seda vaiksem, kuigi siin on jah, inimkõrvale see selgelt tajutav vaid kogu lennuki ninaosa ja sabaosa salonge vaheldumisi võrreldes. Väiksematel lendavatel jupstükkidel suurt vahet tuvastanud ise ei ole, kui ehk salongis vahetult mootorite taga istumine välja arvata.

Kas sina, Raul_R, astusid TTÜ-sse 1992?

Kui ma nüüd täpsemalt meelde tuletan, siis sai just 1992 see "temp" tehtud küll, et TTÜ-sse astutud. :) Tõsi, seda kooli ma ei lõpetanud, kuna siirdusin mõne aja pärast teise õppeasutusse hoopis teist eriala õppima.
Oled mu kunagine grupivend?

Teema taasavamine sedapuhku Lufthansa First Class loungest B22 gate juures. See on TÄPSELT sama hea, kui Terminal, kõik söögid joogid endiselt super, aga rummivalik enam eriti ei üllata, sest maitse on arenenud ja Ron Zacapa Centenario XO 25 Years siin ei ole! Ainult Zacapa 23 Years, mis on ka muidugi väga mega. Nagu traditsiooniliselt klaas Pyratit ja üldiselt ütleks et hakkab ära harjuma teenindusvigadega. Anname andeks, sakslased ikkagi. Tervitused Raul-R'le ja samas ka Ryanairi fännipoistele!

Nujahh, ma Jaanuari teisel nädalal Ryanairiga Lutonisse. Äriklassi pole. Käsipagas sülle ja adjöö.... mis sa 37 Euri eest edasi tagasi pileti puhul ikka tahta oskad? Rummi ei pakuta ja süüa ei saa. Kuid saab sõbral külas ära käidud, ehk pudelike head Eesti viinagi ära joodud ning seejärel nädala lõpus koju / tööle tagasi.