Majutus Delhis

Mure. Otsin majutust kahele Delhis, 2kki keegi oskab natukene n6u anda. Olen suurema osa erinevatest netiandmebaasidest l2bi kamminud, aga iga kord, kui enam-v2hem normaalse hinnaga (olen valmis kulutama ca 200-400 krooni 66le) hotelli leian leian reisijate hinnangute lehelt ysna negatiivse hinnangu. Oleme Delhis 15-21 september ja v6imalusel v6iks majutus olla kesklinna l2heduses, aga p2ris Connaught Place'i 22res pidavat t2naval2rm ysa t6sislt und h2irima. Kas keegi on 2kki m6nes sarnase hinnaklassi hotellides peatnud ja oskab m6nda soovitada?

Kas plaanite olla kõik need 7 päeva Delhis? Lärm on India suurlinna lahutamatu osa.

0
0

Selles hinnaklassis Delhis normaalset hotelli leida on paras joppamise asi ja ootusi eriti kõrgele ei seaks. Connaught Place vist pole parim koht seda tüüpi öömaju leida, eks vana tuttav Paharganji pakub selle klassi majutust. Ise olen ööbinud raudteejaama läheduses Hotel Star Villas (http://www.stargroupofhotels.com), mida üheks ööks julgeks soovitada küll, aga nädalaks - no pole kindel. Muuseas, pane mõnesse hotelliotsingusse asukohaks Karol Bagh, seal on ropult hotelle. Pole päris kesklinn, aga metrooga väga probleemivaba liikumine. Mis puutub lärmi, siis minu ööd Delhis on möödunud üllatavalt vaikselt. Eriti Karol Baghis.

0
0

http://www.smyleinn.com/

Asub Pahar Ganjis Main Bazaari lähedal.

Piisavalt lärmakas :) Aga pole hullu. Hotellipidajad on ülisõbralikud ja lahked - ja kusjuures mitte raha eest lahked, nagu tavaliselt Indias, vaid lihtsalt, heas südamest. Näiteks meie pidime minema hommikul kella kuueks rongi peale, ja seega ei saanud hommikusööki süüa, hotelliperemees pakkis meile kaks võileivapakki kaasa ega võtnud ruupiatki selle eest, kuigi tavaliselt hommikusöök natukene ikkagi maksis.

Hotellitoad pole just kõige suuremad ja uhkemad, aga ajavad asja ära. Katusel on terrass, kus hommikust saab süüa, ja teisel või kolmandal korrusel on internetituba. Kahese toa saab 540 ruupia eest. On nii konditsioneeriga kui ilma konditsioneerita toad.

Mida teha Delhis nädal aega?

0
0

Mina ei maksnud Smyle'is ükski öö üle 250 ruupia kahene tuba. Nii et see hind sõltub tugevalt negotiation skillist. Sama õue peal veel mitu hotelli ja konkurents on kõva. Tahaks ka muidugi küsida, et mida kuradit seal teha terve nädal järjest...

0
0

Ma bookisin internetist, seepärast maksingi selle hinna. Muidugi kohapeal saab kaubelda kõige üle :)

0
0

meie elasime esimesel korral Indias käies hotell Ajanta: http://www.hotelajanta.com/tariff.htm reisikirjas kirjeldame sinna jõudmist siin: http://indiareisikiri2006.blogspot.com/2006/11/tallinn-helsinki-delhi.html . ja teine kord hotell Prince Polonia: http://www.hotelprincepolonia.com/ reisikirjas kirjeldame sinna jõudmist siin: http://nepaalireisikiri2007.blogspot.com/2007/05/esimene.html . täitsa OK kohad olid mõlemad. oluliseks pidasime nende mõlema juures just lähedust raudteejaamale.

0
0

Soovitan samuti www.smyleinn.com. Märtsi teises pooles maksis ühene tuba (voodi sama lai mis kaheses) 270 rs öö. Ma ei näe vähimatki põhjust, miks septembris selle eest rohkem maksta. Kõige mõistlikum on New Delhi raudteejaama juures maha tulla ja Paharganji poole jalutama hakata. Otsige esmalt Smyle Inni, aga vaadake ka kõik teised pakutavad variandid üle. Tõenäoliselt te paremat kätt kvartali sisemusse jääva Smyle Innini ei jõuagi, aga võtke aega, valige ja võrrelge. NB! Kõik, millest te enne kokkuleppe sõlmimist pole rääkinud, ei kuulu hinna sisse. Kontrollige hoolikalt, kas kõik toas olevad asjad on töökorras, hiljem ei paranda neid vaatamata lubadustele keegi. WC paber ja käterätt kaasa.

0
0

Suur t2nu k6igile, kes v6tsid vaevaks vastata. Ajanta j2i meile ka silma, aga m6ned kommentaarid olid v2ga negatiivsed ja see pani natukene k6hklema. Jama on lihtsalt selles, et j6uame kohale 6htul kell 11 ja seega oleks hea, kui meil oleks esimeseks 88ks midagi olemas.

Tervet n2dalat Delhis ilmselt siiski ei veeda, kuigi ka seal pidavat palju vaadata olema. Tahame ka Agraa ja Jaipuri yle vaadata, aga kui kellelgi on paremaid ettepanekuid, kuulame ka neid v2ga hea meelega.

ait2h veelkord

0
0

Tõenäoliselt pakutakse teile hotelli turismiametniku poolt kohe või hommikul autoga nii Delhi (terve päev, giid) kui ka Kuldse kolmnurga tuuri (3 päeva, giid, ööbimine). Delhi tuur maksis ~650 RS. Kuldne komnurk oli ~ 11000 RS. Ise kasutasin esimest.

0
0

Soovitan Jaipuris www.sunderpalace.com. Märtsis olin üksinda kaheses toas. Maksin 600 rs, aga ruum oli seda väärt (WC paber jms). Hotellirestoranis olid küll ainult taimetoidud, aga süüa võis ka paar maja edasi asuvas Lonely Planetis kiidetud poole odavamas hotellis. Seal olid kõik ruumid kinni, nende tube ei oska ma Sunderpalacega võrrelda. Agras peatusin Taj Mahali lõunavärava lähedal asuvas hotellis, mille nime leidsin Lonely Planetist. Määravaks sai katuserestorani vaade Taj Mahalile. Kvaliteedilt oli ta Sunderpalace`st viletsam, kuid India kohta täiesti talutav. Maksis ca 300 rs. Indias ei ole öömajaga probleemi. Kui olete ettevaatlik, ostke varem näiteks Estravelist 450 kr eest Lonely Planet, kui seda pole, püüdke leida seljakotituristide rajoone.

0
0

Jaipuris olin ka samas hotellis. Osutus mu India reisi kõige meeldivamaks hotelliks. Leidsime selle hotelli kohalike (Subway töötajate) soovitusel.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased