trip-krainetrip-ukraine-dark
Malediivide lennupiletid?

Selline küsimus nendele, kes Malediividel käivad - kust Te oma lennupiletid ostate sinna ja kas on lootust ka mingeid erilisi soodukaid sinna saada nagu a la Taisse jne. Ise pole malediivide kohta üldse eriti midagi kohanud kuna meie põhjamaade lennufirmad sinna ei lenda... oleks huvitatud sinna minekust 2009 aastal millalgi ja vaikselt uurin ja kuulan juba maad selle osas. Idee poolest Malediivid lähemal meile kui Tai, kuid lennupiletid mida ma kohanud olen, on ulmeliste hindadega, isegi Condori "sooduspakkumine" sinna alla 1000 EURi naljalt ei tule.

Aeg-ajalt on küll Maldiividele soodsaid lennupileteid. Näiteks hetkel Fritidsresoril novembriks lennupiletid Maldiividele algusega Stockholmist hinnaga 5599 EEK-i. Vaata neid pakkumisi Reisieksperdi kodulehelt.

Otsisin erinevaid variante ja sain järgmisi tulemusi:

  1. Läbi Stockholmi lennufirmaga Swiss International Airlines ca 12 600 krooni. Hinnale lisanduks sõit Stockholmi.

  2. Malaysia Airlines`ga algusega Amsterdamist ja läbi Kuala Lumpuri hind 13098 krooni, lisanduks sõit Amsterdami.

  3. Air Balticuga alates Tallinnast Dubaisse ja sealt edasi Emirates`ga. Hind ca 18 000.

Niiet 15 ooo kanti sain mina odavaimad variandid, eeldusel, et reis toimuks 2010 märts.

Ehk on kellelgi veel häid ideid, kuidas saaks odavamalt?

Vanasti käis Londonist sinna hunnik chartereid (Monarch näiteks) ja piletihinnad kõikusid 200-500.- naela vahel. Praegust olukorda kahjuks ei tea.

Thomson Holidays, FirstChoice, Thomson Holidays, TUI, Fritidsresori(üks korporatsioon puha) jne. charterid vastavalt riigile. Inglismaal www.thomsonfly.com..... Lisaks mainitud Monarchile veel MyTravel, Thomas Cook.... Belgias www.jetairfly.com.....

Soov minna nüüd veebruaris veel, või siis hiljemalt märtsis. Tänan.

Kas Aeroflotiga on keegi käinud Maldiividel? Aeroflot on ainus, kes soodsat hinda pakub (ca 600€ return). Lendab Airbus 330.