Malta/Covidi tõend

Kas on kellegil värsket kogemust millisel moel Maltal hetkel Covidi sertifikaate kontrollitakse. Olen hetkel segaduses. Tehtud on 2 vaktsiini (mai ja juuni 2021.) Läbi põetud coroona 01.2022. Eesti mõistes 2+1, tõhustustoosi hetkel ei tehta, alles 5 kuud peale läbipõdemist. Vaktsineerimise tõend lõpetas just kehtivuse, kehtib läbipõdemise tõend(Maltal see ri kehti). Malta nõuded, kas covid vaktsineerimise tõend või läbipõlemine +1 lisa doos. Käisin alles Itaalias seal ei kontrollitud üldse covid dokumente. Sellega ei tahaks riskida, aga Eesti mõistes nende nõuded kuidagi vastuolus.

Hiljuti käisin ja piiril kontrolliti päris hoolega kõiki dokumente kõigil. Vax tõend, Malta deklar ja isegi pass. Mujal pole sellist lauskontrolli näinud viimasel ajal.

0
0

Kas Maltale sisenemiseks kehtib Covid sert 180 päeva või 270 päeva?

0
0

Mul 12 a laps sai teise doosi septembri alguses.  Järelikult siis ei kehti. Kas Maltale ka PCR testiga saab?

0
0

@Jochen

Sinu kopeeritud tekst käib Maltal väljastatud vaktsineerimistõendite kohta.

Kui natuke allapoole kerida, on selline tekst:

Validity requirements in terms of duration for foreign vaccine certificates are as per the validity established by the administering country issuing the certificate, provided that the last dose was administered at least 14 days prior. 

Ehk siis teiste riikide väljastatud sertifikaatide kehtivuse määrab tõendi väljastanud riik, eeldusel et viimasest doosist on möödas vähemalt 14 päeva.

0
0

Veix73, septembris tehtud vaktsiini tõend kehtib ju maikuuni?

0
0

Valliv, kas oled oma küsimuse osas midagi teada saanud? Mul sama seis ja lähipäevadeks pilet ostetud :)

0
0

Kuidas tõestada ''läbipõlemine +1 lisa doos''? Tahaks Maltale minna aga olen vaktsineeritud 1 doosi Modernaga. Läbipõdemise tõendit ega positiivset PCR testi ei ole. Enne vaktsineerimist tegin antikehade testi ja kuna antikehad olid olemas siis vaktsineeriti ainult ühe doosi Modernaga ja Covid Passport näitab lõpetatud vaktsineerimiskuur ja vaktsineeritud 1/1 doosiga Moderna.

0
0

See 1/1 su passil tõendabki. Kui oleks 1/2 oleks pooleliolev kuur.

1
0

Just jõudsinme poisiga Maltale. Kontrolliti ainult Covid passi. Kui see kehtib Eestis siis on kõik Ok.

0
0

Eestis kehtib lastel (12+)vaktsiinipass 15 kuud. Kas olen õigesti aru saanud, et Maltal siiski nii nagu täiskasvanutel 9 kuud (270 päeva)?

Eestis tehakse lastele kolmandaid doose ainult meditsiinilistel näidustustel.  Ehk, et kui 270 päeva möödas, siis enam Maltale ei saa kui siis ainult 14 päevase garantiiniga?

0
0

Tere, hea uudis on, et 25. juulist ei ole Maltale minekuks vaja enam mingeid covidiga seotud dokumente (vaktsiinipass, läbipõdemistõend jne). Maltal on veel mitu kuud soe ja Tallinnast lendab Ryanair kaks korda nädalas!

Kui tahate Maltal toimuvaga kursis olla, ühinege Facebookis minu Alati Malta grupiga.

https://www.facebook.com/groups/663886040867980

Tervitustega Maltalt,

Ingrid

0
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased