Marokos keegi hetkel.

Hetkel Marrakechis. Kas on kedagi seal. Oskab keegi soovitada mõnda linna mida peaks külastama.

2 päeva tagasi veel olin seal :) Linnadest Essaouira, El Jadida, Chefchaouen jne jne.

Essaouira täitsa ok. Kindlasti ka Agadir. Kui huvi võime teha sulle ka matka mägedesse kohalike juurde. Rajoonid sellised kus turiste pole ja näed päris elu. Kirjuta priva.

Travellers Sa pead mulle vist ka ühe tripi Essaouriasse tegema. Käisin ja no ei avaldanud muljet. Ma ei tea mis ma ootasin, aga see polnud see. Kalaturg oli ainuke "mälestus" mul sellest käigust :)

Loodetavasti teeme Märtsis ära jah!!!!!? TUleb hoiduda turisti aladelt ;)!

Ma ei näinud ühtegi turisti ka :D
Kuigi viibisin enamus ajast "nende aladel". Käisin aprillis ja no niiiiiiiiii külm oli seal, nagu oleks põhjanabale saabunud. Tuul pidi sokid jalast viima.
Eks ma pakin kasuka kaasa. Siis teeme vabalt selle tiiru ära :D Ehk hakkab mullegi meeldima :)

Tänud TRAVELLERS FROM ESTONIA. Mägine retk viimase peal. Toit vapustav. Arvasin, algul, et sain Marrakechis toidu suhtes elamuse aga nüüd mägedes Barbarite juures sain aru, et linnades on ikka paras jama.

Tere.
Mida see mägine retk endast kujutas (kuhu minek oli, kui kauaks, mida näha sai)?
Tänud ette :)

Käisin ka ise veebruaris sealsetes mägedes, barbareid ei näinud, ent berbereid oli küll igas külas :D

FEZ on se elinn, mida peaks külastama

Nõustun Travellers Esonia inimestega . Õige Maroko algab alles Marrakechist , kui vaadata Hispaania ja Casablanca poolt. Endil samade inimeste kaudu plaanitud Toubkal-il ( 4 km kõrgusele )matkamine aprillis. Kohtusin nendega Agadiris juhulikult ja Tasuta linna tuur vägagi heal tasemel.

eleanna; Olime kaks päeva . Olime nii 100 km raadiuses Tafroute. Üks parimaid hetki oli kogu tee ise sinn. Öö kohalike juures oli ka vägev. Kui elanikud olid heal järjel elasid nad meie jaoks üsna vaeselt. Aga see toit ,inimesed jaa. Kõik see oli super.
Olime seal külas kolmandad turistid üldse. VÄGE ÄGE .