Marsruut Pärnu-Hamburg

Plaan sõita autoga aprillis Hamburgi.Millist marsruuti pidi kõige paremini läbida Poola.Tänan.

Sisesta navisse kiireim marsruut Pärnu-Kaunas-Hamburg ja anna tuld. Kaunas seetõttu et muidu suunab ta su otse läbi Kaliningradi oblasti kuid seda sa vist ei taha.

0
0

Unustasin mainida et võimalusel jäta Poola pühapäevaks. Pääsed rekkadest. Siin foorumis on aga poola läbimise kohta väga palju inffi. Loe edasi näiteks siit : http://trip.ee/node/52247

0
0

Tänan. Mõtlesin, et otsem tee ei ole igakord kõige parem valik. Korra olen sõitnud marsruudil Suwalki-Olszyni-Pila mööda kõrvalisemaid teid, ei olnud hea lahendus, külasid palju, võtab kiiruse alla.

0
0

Mitte otsemat ei pea valima vaid ikka kiiremat soovitasin. Navis on mõlema valiku jaoks võimalus. Nagu isegi ütlesid ei ole otsem alati ka kiirem.

0
0

Kas läbi Warssavi Hamburgi peale on keeruline sõita?Kus maal algab kiirtee ja kas on see tasuline sõiduautole,mis maksab ja kas eurodega saab hakkama?Olen tänulik info eest.

0
0

Ei ole - sõidad Varssavisse ja seal hoiad suunasiltide järgi Poznani (A2) peale, kuni kiirteeni välja jõuad. Paned seal siis otse Berliini peale ja Berliini ringilt Hamburgi suunas. Kõige parem on Varssavit läbida öösel (22-6), päeval kipuvad olema ummikud ja siis tasub kaaluda põhjapoolset ümbersõitu (Wyszkow - Wyszogorod - Sochaczew), öösel aga mitmerealine tee, kus isegi remondikohtadest saab ruttu läbi. Ise hakkasin viimati kl 12 Eestist sõitma, ööbisin pärast Varssavit ja enne kiirteed hotellis (13€/in) ning ca kl 12 olin Berliinis. Kiirtee on tasuline, tasumiskoht ca iga 60 km järel, sõiduautole 13 zlotti iga kord (ca 3,2€). Kiirtee hakkab pärast Lowiczit (vt Google Mapsist), enne Saksa piiri on veel ca 100 km tavalist teed, seal peaks kiirtee valmima novembriks. 2013. aastaks peaks kogu tee Berliinist Varssavini kiirtee olema. Maksta saab ka eurodes, aga kurss on mõnevõrra kehvem (1:4 tavakurss, kiirteel 1:3,4), mõistlikum on Poola jõudes piiril pisut raha vahetada, et teemaksuks/söögiks-joogiks/ööbimiseks jätkuks. Ca 10 km enne Saksamaale jõudmist Rzepini kandis tasub tankida, seal odavam kütus.

0
0

Tänan Teid.

0
0

Et vältida Varssavit sõidaks mööda järgmist marsruuti Suwalki-Lomza-Ostrolka-Rozan-Makow Maz-Plonsk-Lowicz ja sealt kiirteed mööda Berliini peale.Oskab keegi öelda selle marsruudi kohta midagi.

0
0

Läbisin üle-eelmisel reedel lõuna paiku Varssavi 30 minutiga. Polnud seal seekord hullu midagi. Aga eks see ole vedamise asi.

0
0

Poolast tulebki ainult laupäeval või pühapäeval läbi sõita, sest teistel päevadel on Saksa piiril Berliini suunas võimas ummik.

0
0

Varssavisse sisse pingereas -pühapäev, 1.00- 5.00, 21.00 paiku või siis tõesti 10.30- 15.00 ja kõik sujub. Sellel ringisõitmisel ei ole mõtet. Ning liitun eelkõnelejaga, et arvestama peab ka Poola- Saksa piirialaga.

0
0

Käisime Rootsi-Taani kaudu, laevad maksid 115 EUR üks suund(saab ka silla kaudu üks ületus 40 EUR, aga üks ots tuleb ikkagi laevaga võtta, mis maksis 74 EUR) + Paldiski -Kapelskäri laev. Hamburgi lähedal Soltaus lõbustuspark Hyde park, kus päev läbi saab atraksioone kasutada, eriti lahedad Ameerika mäed. Pilet päevaks 37 EUR/in.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased