Matkafoto

Matkafotodest on nii vähe juttu...

Jääb arusaamatuks, mida sa oma postitusega taotled. Kas jagad kogemusi või ootad kellegi kommentaare või müüd tehnikat või pakud teenust?

Kas trip.ee on sinu arvates ainult päästeteenistus? Tüüpiline eestlane. Tasub ühel teema üles võtta, kui teine kohe kiibitsema hakkab.

Kes siin kiibitseb? Ka mulle jääb arusaamatuks, mida ajad taga. Palun seleta veidi paremini!

Mina ka ei mõista, mida "Pakun välja matkafotode tegemise" nüüd tähendama peaks. Teed teiste eest pilte? Müüd midagi? Püüad mingit vestlusringi alustada? Segane postitus on, noh... Tõlget või selgitust, palun? =)

Noo kuda te aru siis ei saa, et pakutakse teile koolitust ja õpetust ning individuaalset konsultatsiooni, loomulikult viisaka tasu eest ;)

Matkamati pakub vist ennas sinu reisile kaasa pildistajaks, kuna tal on kogemused.. Kahjuks jääb mulle ka teema arusaamatuks..

Pärast mitmekordset lugemist sain vist aru, et matkamati pakub vist ..koolitust..või on see teenus...krt ei saanud siiski aru...aga võibolla ajas lihtsalt koha sassi..:) ole hea mees ja kriba mida sa tegelikult pakkusid või tahtsid.

Seltskond ei tee vist matka- ja reisifotol vahet.Eesti keeles on sõnadel "matk" ja "reis" ikkagi erinev tähendus.Aga noh, inimvõimetel pole piiri.Eks siis tuleb ainult reisifoto rubriigiga leppida.

Huvitav, kui teemaalgataja oma esialgse teksti pärast vastukaja saamist nii ära muudab, et hilisem vaataja ei saa üldse aru, millest need järgnevad kirjutajad jahusid.