Matkafoto

Matkafotodest on nii vähe juttu...

Vaatame, mis tuleb.

0
0

Jääb arusaamatuks, mida sa oma postitusega taotled. Kas jagad kogemusi või ootad kellegi kommentaare või müüd tehnikat või pakud teenust?

0
0

Kas trip.ee on sinu arvates ainult päästeteenistus? Tüüpiline eestlane. Tasub ühel teema üles võtta, kui teine kohe kiibitsema hakkab.

0
0

Kes siin kiibitseb? Ka mulle jääb arusaamatuks, mida ajad taga. Palun seleta veidi paremini!

0
0

Mina ka ei mõista, mida "Pakun välja matkafotode tegemise" nüüd tähendama peaks. Teed teiste eest pilte? Müüd midagi? Püüad mingit vestlusringi alustada? Segane postitus on, noh... Tõlget või selgitust, palun? =)

0
0

Noo kuda te aru siis ei saa, et pakutakse teile koolitust ja õpetust ning individuaalset konsultatsiooni, loomulikult viisaka tasu eest ;)

0
0

Matkamati pakub vist ennas sinu reisile kaasa pildistajaks, kuna tal on kogemused.. Kahjuks jääb mulle ka teema arusaamatuks..

0
0

Pärast mitmekordset lugemist sain vist aru, et matkamati pakub vist ..koolitust..või on see teenus...krt ei saanud siiski aru...aga võibolla ajas lihtsalt koha sassi..:) ole hea mees ja kriba mida sa tegelikult pakkusid või tahtsid.

0
0

Seltskond ei tee vist matka- ja reisifotol vahet.Eesti keeles on sõnadel "matk" ja "reis" ikkagi erinev tähendus.Aga noh, inimvõimetel pole piiri.Eks siis tuleb ainult reisifoto rubriigiga leppida.

0
0

Huvitav, kui teemaalgataja oma esialgse teksti pärast vastukaja saamist nii ära muudab, et hilisem vaataja ei saa üldse aru, millest need järgnevad kirjutajad jahusid.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased