Mida eelistate broneerimisel, kas agoda, booking või hotels.com Tai hotelle broneerides?

Millist saiti eelistate ja miks on hinnavahe nii suur nendel? Kas peab midagi veel jälgima?

Kasuta HotelsCombined seal nad kõik olemas

Booking on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Ühtlasi laseb nende (desktop) mootor kõige paremini otsingut filtreerida (näiteks hostelivoodid välja filtreerida). Hotels Combined pakub samu kohti, aga miskipärast mitte kõiki, nii et otse Bookingust võib rohkem ja paremaid pakkumisi saada.

Miks miski on odavam, pole vast eriti oluline - kui kõik pakuvad sama hotelli, siis võta sealt, kus kõige odavamalt pakutakse.

tasub vaadata ka lisanduvid tasusi. Olen kasutanud kõki kolme, viimati Guadeloupe hindu võrreldes leidasin, et sama hotell oli hotels.com is odavam, süvenesin ja selgus, et sinna lisandusid kohapeal veel tasud, mis bookingul olid sees, kuigi maksud olid hinnas mõlemal.

Juhul kui bookingus on hotell olemas siis nende hind on 99% madalaim .
Bookingu leppingud ei luba teistele portaalidele ega letist teha odavamat hinda kui booking . Bookingus genius annab tihti peale late check out ja muid häid asju .
Tais bookinguga ei olnud mingit probleemi

Mina olen küll Aasias Agoda kaudu kõige soodsamad hotellid leidnud. Agoda on Aasia päritolu firma vist seetõttu. Hoiatuseks, aga Agodas bronnimisel olgu see, et nendel on vahel varjatult igasuguseid lisamakse (turismimaks, käibekas jne.) mis algses hinnas ei sisaldu. Seega tasub olla hoolikas, aga minu kogemus on Agodaga positiivne, korralik äpp ka olemas. Ahjaa, Agoda puhul võib vahel olla ka toa suuruse juures arvestatud ka veranda, rõdu surust mida ma Bookingu puhul pole tähele pannud.

Ise olen hotels.com pikaaegne kasutaja ja väga rahul. Hindade üle ma ei kurda, teiste pakkujatega täiesti võrreldavad. Lisaks pmst 10% alet tänu nende boonusprogrammile. Teisi (booking, Agoda, Expedia vms) kasutan siis, kui mul on vaja konkreetset hotelli, mida hotels.com ei paku või kui hinnavahe tõesti väga suur.
Probleem on tekkinud vaid korra, kui õhtul lennujaama hotelli saabudes ei olnud neil minu ettemakstud broneeringust haisugi. Maksin siis uuesti letihinna (mis oli sama, mis ma olin hotels.com'i kaudu maksnud) ja saatsin neile meili. Hommikuks oli vabanduskiri postkastis ja raha arvel tagasi. Kusjuures paari päeva pärast kandsid nad mulle ka raha, mis ma hotellis maksin, ehk siis tasuta öö.
Mis lisatasudesse puutub, siis ma ei ole pidanud hotellis siiani midagi juurde maksma. Viimane kord mainiti kohapeal tasutavat lisatasu Kuala Lumpuri hotelli broneeringul (pea samapalju juurde kui hotels.com'ile makstav raha), kuid hotellis ei küsitud midagi.

Makumakus: Mina olen küll Aasias Agoda kaudu kõige soodsamad hotellid leidnud. Agoda on Aasia päritolu firma vist seetõttu"
Ma olen seda ka enne kirjutanud, aga mainin veelkord, et Agoda ja Booking on sama firma, kuuluvad mõlemad portaalid Priclinele.

Minu viimase aja otsingud ei ole kunagi Bookingut enam kõige odavamaks näidanud, hotels.com (ehk Expedia) mingil salapärasel põhjusel kipub odavam olema. Enne kindlasti Booking suutis 1-2 eurot odavamat hinda näidata vähemalt, nüüd on täpselt vastupidi olnud.

Aasias Agoda on tõesti populaarsem ja näitab rohkem vasteid, paljud pisikesed hotellid ja airBNB-d on liitunud ainult Agodaga. Kuigi omanik on tõesti Priceline mõlemal.

Otsing tuleks kindlasti teha hotelscombined lehel, on veel AsiaTravel, Hotelopia, Hotelsquickly jne, mis võivad pakkuda erihindu, mida suurematel saitidel pole.

Minu soovitus on liituda hotels.com Rewards programmiga ja tellida sellelt lehelt. Iga kümne öö pealt üks tasuta tähendab 10% hinnavõitu. Kui Agodas, Hotelopias, Bookingus on odavam hind, siis osta hotels.com kaudu ja saata neile otsekohe odavama hinna screenshot Hinnagarantii raames. Mulle on alati vastatud poole tunni jooksul ja antud tuba selle teise lehe madalama hinnaga (hinnavahe kantakse sendi täpsusega krediitkaardile tagasi).
Seega saan hotels.com kaudu nagunii odavaima võimaliku hinna + tulevikus 10% alet Rewards programmi raames. Lihtsalt odavaima lehe kaudu tuba võttes jään sellest 10% lisaalest ilma.
Muidugi peab olema nii palju kogemusi, et kõik toatüübid, hommikusöögid, tasuta internetid jne boonused täpselt klapiksid.

Teised pakkujad nagu näiteks Agoda võivad esmapilgul Bookingust odavamad paista, aga enamasti seetõttu, et - nagu Makumaku juba ütles - seesama Agoda varjab viimase hetkeni kõikvõimalikke lisatasusid, mis tegelikult ajavad kokkuvõttes hinna ikkagi kõrgemaks kui Bookingul, kes näitab kohe lõpphinda. Ühesõnaga, minu meelest on Agoda enamasti feik ega vääri vaeva. Aasias olen sealt reaalselt paremaid pakkumisi haruharva leidnud. Ebamugavast kasutajaliidesest rääkimata.

Hotels.com, niipaljukest kui ma seda vaadanud olen, on sedapalju kallim, et kümme prossa alet ei päästa seal küll midagi, see on lihtsalt silmakirjaks. Konkreetselt Tais on neil ka odavaid pakkumisi lihtsalt vähe. Oleneb muidugi sihtkohast ilmselt, alati võib olla erandeid.

  1. On vahe, kas otsida otse Agodast kui hotelscombined kaudu (see on kõigi saitide puhul nii tegelikult). Hotelscombined kaudu on tihti maksud sees kõigil, kes nendega vassivad (eriti Agodal) ja hind paari euro võrra odavam kui otse saidilt otsides.
  2. Võin kinnitada, et Agodas võivad hinnad olla lõpuks tunduvalt odavamad kui mujal. Loomulikult tuleb broneeringuga minna peaaegu lõpuni ja peatuda vahetult enne makse teostamist.
  3. Agoda peamine eelis on laiem hotellivalik. Pisikesed perehotellid ja mõnetoalised asutused on Aasias tihti liitunud ainult Agodaga, sest siis ei pea nad klientidelt ise raha võtma (Booking ja teised saidid sunnivad hotelli ise krediitkaardilt raha kätte saama, Agoda kaudu bronnides korjab raha Agoda Singapur või mingi taoline asi jääb krediitkaardi väljavõttele näha ja nad arveldavad ise hotelliga). Seepärast on Agodas ka oluliselt rohkem airBNB kortereid ja väga tihti, kui olen võrrelnud hinda Agodas ja airBNB-s, on Agoda hind tunduvalt odavam. Põhjust ei oska öelda, igatahes olen otsustanud bronnida Agoda kaudu.

AirBnb mainimine jätab mulje, et jutt on erinevaist hinnaklassidest. Ma räägin siin kõige odavamaist tubadest. Seda, mis kallimais kategooriais toimub, ma ei tea. Väga võimalik, et Agoda pakub mingit kallima otsa kohta suhteliselt odavamalt kui mõni teine.

Võimalik ka, et Hotelscombined vahe on kõigil, kuid Bookingu puhul paistab vahe olevat pigem Hotelscombined kahjuks - mitte otseselt samade kohtade hinna mõttes, aga valiku mõttes küll, mis kokkuvõttes võib ikkagi tähendada, et Bookingust otse saab parema pakkumise, kuna seal on suurem valik.

Agodaga mul positiivsed kogemused peaaegu puuduvad ka sellepärast, et enamasti ei viitsi ükshaaval nende pakkumiste läbi klikkimisega jantida lihtsalt selleks, et nende lõpphinda teada seada - eriti kuna enam-vähem iga kord, kui seda proovinud olen, olen Bookingust ikkagi leidnud märksa paremad pakkumised märksa vähema vaevaga. Tahaks oma ajaga midagi muud teha kui tundide kaupa Agoda saidil frustreeruda:)

Seda probleemi, et Aasias ei tahaks keegi kliendilt otse raha võtta, olen üliharva kohanud. Tavaliselt on makstud ikka kohapeal cashis.

to improved
Mis hotels lihtsalt vaatasin 3 suunda 16-23jan
Sharm , Alicante -, Phuket
booking annab rohkem hotelle hinnad odavamad .

Kordan veel kui hotell on bookingus olemas siis seal on 99% parim hind , sest need kes on liitunud bookinguda on karmid leppingu tingimused ja nad kohustavad andma just bookingule parimat hinda või sama väärset .
Samuti jäi silma et bookingus on toad olemas , hotels.comis aga juba kinni .

Ja sinu soovitus saata screen ja oodata raha tagasi ? Mis mõttega ?
Raisata enda aeg selle tegevuse peale ?

Aga hotels.com mõned villad mida bookingus pole , see on vist ainuke plus :)

Chill, sõltub sihtkohast, reisimissagedusest, valitud hinnaklassist.
See on lihtsalt minu tähelepanek, ma aastaid bukkisin peamiselt Bookingu kaudu, alati oli seal odavam hind. Aga minu jaoks minu sihtpunktides on see viimase poole aasta teema, et enam ei ole Booking odavaim ja hotels.com pakub sama hinda või on 1-2 eurot odavam võrdluses, nagu varem Booking oli.

Lõpuks on see kahe gigandi omavaheline turujagamine.
Priceline (brändid: Booking.com, Agoda, Momondo, Kayak jne)
ja Expedia (brändid: Hotels.com, Orbitz, Venere, Trivago jne)

Mina bukin üle saja toa aastas, mulle on see tegevus rahaliselt mõttekaks osutunud. Kuid jah, minu keskmine toa hind jääb üle 50 euro, seega kindlasti ei tasu see ära igas hinnaklassis ja iga reisimissagedusega.

Seda küll , ma samuti mingi aja tagant vaatan bookingule alternatiive .
Aga hetkel kiiresti vaadates minu jaoks booking oli parem kui hotels.

hotels.com is koheselt riivas silma nende kaart . bookingu oma on mugavam kuna kohe olemas hinnad .
ja mõned pisi asjad samuti häirivad näiteks bookingus kohe võimalus eemaldada otsingust voodikohad ja muu sarnane :) kuigi v.b ma ei oska hotelsi kasutada

Algajale booking vast kõige lihtsam. Isiklikult veedaan aastast vähemalt pool reisides ja kasutan enamusi eelpool mainitud pakkujaid. Mida rohkem bookid seda rohkem salapakkumisi ja soodukaid.

Tilulilud on igal saidil - Booking jändab oma Geniusega, Agoda mingite kupongidega, Hotels.com oma Rewardsiga ja mingite tasemetega.
Lõppude lõpuks on pärast kõiki neid tilulilusid ja "soodustusi" tegu tavahinnaga ja neid tilulilusid saavad nagunii kõik kliendid, mitte mingid Geniused ja "ainult sulle ainult täna" kupongiomanikud.
Booking on kõige mugavam, seal on kõige rohkem arvustusi ja kõige usaldusväärsem keskmine hinna hotellidel. Heameelega kasutaksin neid ka edaspidi broneerimiseks, aga nagu näha, on hindades piisavalt õhku sees ja nad võiksid püsiklientidele mõelda välja parema boonuse kui see, et kutsuda neid Geniusteks (nagu 95% teisi kliente) ja teha nägu, et see ongi parim, mida pakkuda saab.

Pikema broneeringu korral võib vaadata ka hotelli kodulehte. Paljudel kettidel on samuti oma "parima hinna garantii". Kui kuskil Bookingus või muul lehel on odavam kui otse nende kodulehel, siis lubatakse samuti sedasama madalamat hinda anda pluss veel 10-20% alet ja mingeid teisi boonusi (tasuta spa, laundry vms).

Tegin katsetuse ära, kuna päriselt vaja järgmiseks nädalaks tuba Bangkokis. Hotelscombined näitas hindasid järgmiselt enne ja pärast varjatud maksude lisandumist:
Agoda 207 € 243,87 €
Booking 238 € 281 €
Hotels 216 € 255€
Expedia 216 €256
Priceline 238 € 281 €
Otel 242 € 280,70 €
Expedia näitas hinda Indoneesia ruupiates, kuna hetkel asun siin. Ma ei hakanud otsima, kus selle valuuta saaks ära muuta, ja arvestasin summa eurodesse kursiga, mis hetkel valuutavahetustes ehk 16000.
Katsest selgus, et kõige soodsam pakkumine tuli läbi Agoda, mida ma kasutan ka kõige rohkem.

Näed, ma ka just võtan ühe lisapäeva järgmiseks nädalaks Bangkokis.
Hotelscombined näitab eurodes:
Amoma - 57
Agoda - 60
Booking - 64
Hotels.com - 64
Priceline - 64

Reaalselt broneerides jäi:
Amoma - 57
Agoda - 60,60 (77% odavam, ainult sinu eksklusiivse kupongiga, yeah right)
Hotels.com - 61,59 (ainult valitud klientidele, yeah right)
Booking - 65 (tänane Kaval-Antsu hind ainult Genius klientidele, yeah right)

Veel aasta eest raudselt oleks Booking odavaim olnud, aga midagi on juhtunud ja enam ei ole.
Agoda ja Hotels.com on sama hind ilmselt Tai baatides, mängivad kursiarvestusega eurodesse.

Hotels.com reaalne hind minu jaoks - 61,69 - 10% = 55,5
Kui viitsiksin, siis bronniksin nende kaudu ja saadaksin neile Amoma screenshoti. Saaksin reaalseks hinnaks 57-10% = 51,3 eurot
Seda võrreldes siis Bookingu 65 Kaval-Antsu Genius euroga.

"Ijon Tichy
Agodaga puuduvad mul positiivsed kogemused ka sellepärast, et enamasti ei viitsi ükshaaval nende pakkumiste läbi klikkimisega jantida lihtsalt selleks, et nende lõpphinda teada seada - eriti kuna iga kord, kui seda proovinud olen, olen Bookingust ikkagi leidnud märksa paremad pakkumised märksa vähema vaevaga. Tahaks oma ajaga midagi muud teha kui tundide kaupa Agoda saidil frustreeruda:) "

Agodaga on juba jupp aega võimalik eelnevalt määrata, et otsingutulemustes näitaks lõpphinda koos kõigi maksudega.
Varem oli jah ainult ilma maksudeta ja ajas segadusse kui teiste pakkujatega võrdlesid.

"improved"
Proovisin seda trikki millest sa räägid juba varem, Trangis.
Paraku.... IGA kord kui maksma hakkasin Hotels.com toa eest (vahet polnud kas veebilehel või äpis) jooksis Hotels kokku ja makse jäi igal katsel tegemata.
Lihtsalt keerutas mulle mingit rattakest ja "Wait... wait more... wait wait"..
Ja nii 2 päeva järjest.
Lõpuks loobusin ja tellisin toa Agodast ära, kus oli kohe mingi -10 prossa pakkumine kõikidele tubadele ootamas ja eelmiste bronnide euridega kupongid ka veel kasutamiseks alles.
10 päevase buukimise kohta tuli allahindlus ikka päris hea.
Makse õnnestus kohe esimesel katsel.

@E.T. palun kirjuta siia ka, kuidas Agodas seda määrata, et näitaks kohe hinda koos maksudega. Mainisid seda juba kuskil varasemas postituses teise teema all ja üritasin seda leida Agoda lehelt, aga tulutult :)

Minu arust on kõigil saitidel hinnanäitamine paremaks läinud - aga kindlasti kehtib see, et igas riigis on pisut erinevad hinnad ja Hotelscombined all erinevad partnerid.
Võibolla sõltub ka maksude kuvamine IP-st, millelt siseneda. (Kusjuures tundub, et Euroopas on tihti laiem valik partnereid ja paremad hinnad kui Aasiast vaadates - aga eks ka Aasias igas riigis on erinev olukord.)

Igatahes Eestist vaadates:
Hotelscombined alt on kadunud tüütu "koos maksudega", "ilma maksudeta" valik. Seda võimalustki ma ei näe enam kuskilt, näitab koos maksudega lõpphinda automaatselt.

Agoda on Eestist vaadates samamoodi, näitab automaatselt lõpphinda. Midagi ei pea muutma ega seadistama, aga seda varasemat jama lihtsalt pole enam, et maksud kargavad lõpus juurde.
Agoda puhul mind häirib ainult see, et osa allahindlusest näidatakse kupongina, mis tuleb kuskilt kopeerida. Kui ma selle tegemata jätan, kas tõesti maksan 10% rohkem? See pole ju tegelikult kupong, vaid allahindluse näitamise võimalus, mis reeglina langetab hinna teiste saitide tasemele (võrdub Bookingu Genius-soodustusega ja Hotels.com "parima kliendi" soodustusega, aga need rakenduvad automaatselt kõigile ja sa ei pea mingit tobedat koodi kuskilt kopi-peistima).

E.T. ja hotels.com - kui see probleem oleks kõigil, siis oleks sait juba kinni pandud :D Ei tea, mis seal viga võis olla.

Olen veidi hämmastunud, et Bookingut kõige odavamaks peetakse. Mina olen võrrelnud Hotelscombined (k.a. maksud) abil ja Booking on kõige kallim või üks võrdselt kallite hulgast, aga ma ei ole osanud ka koode või seadistusi kasutada. Kui on võrdse hinnaga või 1-2 eurose vahega, olen võtnud Bookingu kaudu, kui on märgatavalt odavamaid, võtan odavama. Viimati detsembris Riiga näiteks Amoma kaudu. Bookingut kasutan hotelli klientide kommentaaride lugemiseks.

"siddhartha"

Agoda äpis saad valida vastavalt oma soovile, kas näidatakse:

  1. Kogu broneerimise hind kõigi ööde eest kokku (koos kõigi maksudega)
  2. Keskmine hind ühe öö kohta (koos kõigi maksudega)
    Seda vist selleks puhuks, kui toa hind erinevatel päevadel on erinev.
  3. Ainult toa hind ühe öö kohta (ilma maksudeta)

Valimiseks vajutad äpi vasakul ülanurgas kolme kriipsu (Seaded) ning seejärel valid "Price Display" ("Hinnakuva").
Ja seal need valikud kohe ongi.

.
.
Veebilehel näitab mul automaatselt lõpphinda.
Kui tahad näha, palju sellest on maksud, allahindlused jms, siis vajuta otsingutulemustes sind huvitava hotelli "Total price per night" nupukesele.

2018-01-09_22_16_57-10_Best_Tokyo_Hotels__HD_Photos___Reviews_of_Hotels_in_Tokyo__Japan.jpg 2018-01-09_22_17_37-10_Best_Tokyo_Hotels__HD_Photos___Reviews_of_Hotels_in_Tokyo__Japan.jpg

Hotelscombined.com on minu alati igas maailma nurgas ja nurgatagustes välja aidanud.

@E.T.
Tänud! Telefoniäpis tõeoolest olemas. Arvutis (Windows) paraku ei leia sellist varianti. Vaatan sellel viimasel pildil on ka kiri "Please continue with booking to see more details on taxes and fees". Võtsin huvi pärast lahti selle sama hotelli pakkumiseTokyos ja mulle näitab hinnaks 36 € ning peale maksude lisandumist tuli 2 öö hinnaks 86,58 €. Ju siis sõltub ikka sellest, kus riigist seda vaadata nagu eespool improved kirjutas.

"siddhartha"

Aga palun.
Jah, võimalik, et veebilehe kuvamine on riigiti erinev. Kui aus olla, siis pole Agodat reisil viibides arvutis kasutanud (ikka ainult äpis kuna äpi kasutajatele on võimalikud ka sellised allahindlused, mida veebi kaudu sa ei saa).

"improved"

Agoda äpis kupongide kasutamiseks midagi kopeerima ei pea. Äpis piisab vaid enne maksmist valida "Redeem gift cards" ja "Promotions" alt sulle sobivad allahindlused/kupongid ja kinnitada need oma buukingule. Paari sekundi küsimus.

Üldiselt minul mingit konkreetset eelistust ei ole.
Kui soovin elamist broneerida, siis valin selle Hotelscombined-ga välja ja seejärel uurin erinevate pakkujate hindasid.
Millise kaudu soodsam tuleb, selle valingi. Olgu see siis tavahinna, kupongide, (püsikliendi) allahindluste või muude hüvedega (nt. lennumiilide kogumine).
Samas olen ka AirBNB kaudu nii mõnegi majutuse võtnud.
Ma ei ole nii patriootlik, et kinnistuksin vaid ühe firma pakkumistele. Minu jaoks on määrav saadav lõpphind, mitte kindlat ühte firmat nuumav lojaalsus. :)

Jah, loomulikult. OIen teinud ise täpselt samamoodi, võtnud pärast võrdlust odavaimast kohast, ka airBNBst. Lihtsalt aastaid kujunes võrdlemisele vaatamata kõige mõttekamaks kohaks, kust majutus võtta, Booking.com.

Nagu on näha ka siin teemas, kus paljud ütlevad, et Booking on parim ja alati odavaim. Jah, tõesti oli. Aga minu tähelepanek on, et vähemalt viimased pool aastat enam ei ole.
Äkki nad proovivad, kas neil on tekkinud piisavalt palju kliente, kes võtavadki otse Bookingust alati majutuse ega võrdle enam hindu. Ja kes aastaid saidki parima hinnaga, aga viimasel ajal saavad lüpsta oma lojaalsusega.

Küll ei vaidle vastu, et Booking on endiselt kõige mugavama kasutuskogemusega broneerimisleht. Paar eurot rohkem pole patt neile selle eest maksta, aga kui vahe on 51/65 eurot nagu minu näites või 243/281 eurot nagu Siddhartal, siis on juba probleem.

Seega, Bookingu fännid - kindlasti võrrelge enne hindu ja võtke nende kaudu siis, kui reaalselt ongi odavaim hind.

Ja minu teine väide on lihtsalt see, et Hotels.com Rewardsi kaudu olen ma saanud nagu varemgi, turu kõige odavama hinnaga.
Lihtsalt varem broneerisin kümnest eri firmast, kus parasjagu odavaim oli. Mingit boonust sellega ei kaasnenud.
Nüüd Hotels.com kaudu tuleb teha lisaliigutus (hinnagarantii), aga suhteliselt lühikese ajaga olen kogunud kolm tasuta ööd ca 250 euro eest (kallid riigid, keskmisest kallimad majutused).
Majutusele kulutanud olen ikka täpselt sama palju kui varem kümnest eri kohast võttes. Kuid ühe firma nuumamine on nüüd tekitanud sellise ootamatu boonuse, lisaks madalaimale hinnale.
Ja loomulikult võtan majutuse endiselt kust iganes, kui hinnagarantii mingil põhjusel ei toimi ja hotels.com on liiga kallis või ei paku sobivat hotelli.
(Lisamärkus - hinnagarantiid ei pea tegema kohe pärast broneerimist. Kui oled bronninud mitu kuud ette 300 euroga, aga vahetult enne saabumist on hotellis mõnel saidil viimase hetke ale 250 euri, siis võid ka päev varem lasta selle 50 eurot endale tagasi maksta, ka siis, kui see 300-eurone hind oli tühistamatu/muudetamatu).

See hotels.com-i hinnagarantii kehtib siiski vaid 24 tunni jooksul peale broneeringu tegemist. Sama on tõenäoliselt ka teistel broneeringusüsteemidel.

Kindel? Pole kasutanud, sest ei broneeri ise pikalt ette, aga tingimustes on kirjas:
"Hinnagarantii tähendab seda, et kui olete leidnud veebisaidilt Hotels.com või mõnelt teiselt veebisaidilt saabumispäevale eelnevaks päevaks hiljemalt kell 23.59 kohaliku aja järgi madalama hinna, maksame hinnavahe kinni."

Jah, tõesti, nad on muutnud oma tingimusi. Inglise keelse FAQ on jätkuvalt vanade tingimuste lühikirjeldus. Tundub, et keegi on esimesena tingimusi muutnud ja siis on teised süsteemid kiirelt kaasa tulnud. Booking.com-il on nüüd ka garantii kuni 24 tundi enne saabumise kuupäeva.
Nii on asi tunduvalt lihtsam, kui ei pea 24 tunni jooksul hakkama uut hinda nõudma nagu vanasti.

Tais võib vaadata ka: https://www.sawadee.com/. Ja viimasel ajal Agoda on jäänud odavamaks kui booking, hinnalisa lõpus pole enam tulnud. Hotels combinedi näitab viimasel ajal põhiliselt bookingu hindu, olen loobunud.

Ma ei ole varem Sawadee'd kasutanud ja proovisin nüüd.
Lihtsalt võrdluseks - sama (odavama hinnaklassi) tuba, 2 ööd, kuupäevad kõigil samad, lõpphind koos kõigi maksudega:
Sawadee - 32.46 EUR
Hotels.com - 35.26 EUR
Agoda - 35.28 EUR
Booking - 36 EUR

Mis silma torkas oli see, et kui teistel pakkujatel oli mitte kõige odavama pakkumise puhul võimalik osta varianti, kus saad ootamatuste puhul raha tagasi (Refundable), siis Hotels.com sellist võimalust mitte mingi hinnaga ei pakkunud.
Kõikide pakkumiste taga (mis teistel pakkujatel tavahinnaga ja refundable) seisis Hotelsil märge - Non Refundable (Special non-refundable rate).

Kui otsite midagi palun andge kuupäevad ja hotelli nimi millega see tulemus tuleb :)

Külastasime 2017 detsembris Tais, broneerisin 3 hotelli.. kõik olid soodsaimad läbi hotels.com i

veebruariks Taisse kolm hotelli bronnitud, kõik läbi Agoda äppi, milles oli hind veel soodsam kui Agoda tavalehe kaudu, sest äppis saab tihti lisada -5% sooduse.

Siin pisut kattuv teema https://trip.ee/foorum/uldfoorum/booking-com-genius-programm
Kirjutasin sinna just uuest katsest, mis ma Bangkokis ühe hotelliga tegin ja taas oli Agoda soodsaim. Samas polnud vahet väga sellel, kas Agodas kasutada telefoniäppi või veebilehte arvutis. Ainult sendid ja võimalik, et telefonis oli see summa lihtsalt ümardatud. Ma miskipärast kaldun arvama, et kui oma kontole oled sisse logitud arvuti kaudu, siis pole vahet telefoniäppiga. Seal ilmuvad ka kohe mingid lisadiilid, kui sisse logid. Samuti saab kasutada varem kogutud kinkekaarte. Tasub alati kommentaar jätta, sest selle eest koguneb ka veel lisapunkte ;)

Üldiselt kasutan Hotels.com'i, sest olen selle filtritega kõige rohkem harjunud ja kogun tasuta öid. Aegajalt, eriti väljaspool Euroopat, kontrollin, et kuskil mujal oluliselt odavamat pakkumist pole Hotelscombined.com's.

Võin ka kinnitada, et igas riigis on pilt erinev.
Kui Eestis vaadates (ehk siis ilmselt mingi Euroopa Liidu surve tõttu) on Hotelscombined ja Agoda normaalsed lehed, kus maksud on kohe kõigele sisse arvestatud ja seda võimalustki enam pole, et saaksid maksudeta hinda näha, siis Aasiast vaadates on vana pilt.

Hotelscombined laseb valida, kas tahad näha hindu v.a. maksud või k.a. maksud.

Agoda käitub ka nagu vanasti. Näitab mingit lambihinda ja kui bronnima lähed, hüppavad maksud juurde.

Hinnapilt on sama - sõltuvalt kohast on mõne euro võrra odavam Agoda või Hotels.com hind, Booking on alati kas kõige kallim või teistega võrdne, aga mitte kunagi soodsaim variant.

Hinnad on ühtlasemad ja pakkujaid vähem Hotelscombined valikus. Mingid Amomad ja muud saidid, mis Euroopast otsides pakuvad eriti odavaid hindu, on Aasiast otsides täitsa puudu. 10-20-protsendiseid hinnakääre ei tule pakkujate vahele, erinevused on mõneeurosed.

"improved
Agoda käitub ka nagu vanasti. Näitab mingit lambihinda ja kui bronnima lähed, hüppavad maksud juurde."

Verbiversiooni kohta ei oska öelda aga äpis andis mul küll viimase tripi ajal (lõpuga kuu aega tagasi) nii Tais, Indoneesias kui ka Vietnamis juba otsingutulemustega lõpphinna koos maksudega.

Ma bronnisin kõik 4 hotelli Taisse läbi agoda, kasutades äppi ja koguaeg näitas lõpphinda, mitte mingeid varjatud tasusid juurde ei tulnud. Lisaks olid nende hinnad kõige odavamad võrreldes teistel saitidel täpselt samade hotellidega(ühe hotelli hinnavahe tuli lausa 150€). Ei saa mitte ühtegi negatiivset sõna öelda