Mida teha Bratislavas?

Olete käinud? Mida soovitate? Ja mida vältida? Lähen Viini ja Budapesti ning mõtlesin ka Slovakia pealinnast läbi hüpata. Linn aga täiesti võõras.

Võrreldes Viini ja Budapestiga suht igav ja kole linn. Snoopi soovitus on täkkesse, sest õlu on sigaodav.

On's seal siis vähemalt mõni eriline baar või pubi, mida külastamata jätta oleks patt?

Pöhimötteliselt köik uued ja avastamata paigad on vöörad :-P Yks suht hea hängimise koht on Slovak Pub http://www.slovakpub.sk/eng/ Seda peab nentima, et Slovakkia on vilets öllemaa. Tuntuimad omad brändid on Steiger ja Zlatny Bazant.

Slovakia õlu, toidud jms pole võõras. Slovakias (v.a. Bratislavas) küllalt oldud. :)

See see ongi. Tatrad ja suusamäed on Slovakkias 5+, aga pealinn on, nagu on. Kesklinna uue sillapea tipus on restoran nimega UFO. Sinna viib lift ja ka 430 trepiastet. Vaade on vinge, hinnad suht kirved. Vähemasti eriline koht. Ka sild ise on üsna kuulus tehnikaime. Maailma pikkuselt top 10-s olev rippsild.

Ma enam täpselt ei mäleta, aga ma olen linnapargis Sandor Petöfi ausamba ees telkinud, sest pime oli ja paremat kohta ei leidnud ja minu meelest oli seal ka mingi loss mäe otsas, kus sai jube kallist jäätist süüa! Loss oli mäletamist mööda linnast väljas.

Hei! Eeldan,et siiski midagi huvitavat annab korraldada ühepäevaga Bratislavas. Kes käinud, oskab äkki soovitada mida näha ja teha ühepäevaga pealinnas. Odava õlle proovin nagunii ära. :)

Noh ainukese vaatamiväärsuse leiad peaaegu peaväljakult,pronksist torujüri kes vaatab luugist välja ja edasi väljakule ja õlu!Leffe oli ka päris hea hinnaga!

Kugi ka eespool on kirjas, siis pakuks taas Nový most ja selle kohal olev restoran UFO - vaated linnale 80 meetri kõrguselt. Paremat paika linnast ülevaate saamiseks pole. http://visit.bratislava.sk/en/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700014&id=1754&p1=6416