Viimased kommentaarid

Endal oli soetatud Tallinn - Paphos - Tallinn lennupiletid järgmiseks nädalaks, ilmselgelt jääb seekord see reis ära. :)

Küll aga lohutuseks rõõmustas täna Ryanair, kes teavitas, et kuni märtsi lõpuni ei küsi piletite muutmise eest lisatasu.

https://ibb.co/1ZpKMJb

Kaks aastat tagasi, küll augustis mitte mai-juunis nagu soovitud aga usun, et see periood selle läbimiseks samahea. Tour de Mont Blanc ehk tiir ümber Mont Blanci mäe ja matk läbi kolme riigi Prantsusmaa-Šveits-Itaalia.

Tõusumeetreid omajagu (10000 m) aga iga tõus seda väärt. :) Võimalus ööbida katuse all ja samas kohas oli alati toitlustus ka olemas.  Lendasin Tallinn - Riia - Genf, sealt bussiga Chamonixi ja seiklus võis alata. :)

https://www.chamonix.net/english/summer-activities/trekking/tour-of-mont-blanc

Suur tänu kõikidele kes andsid nõu ja jagasid enda kogemusi. 

Tundub, et peale Nepaali Mardi Himali rada, Tour de Mont Blanc'i ja Mount Kenyat on Norra ja selline imeline loodus täpselt õige sihtkoht, valikuid kuhu rajale minna, jagub. Aitäh! :)

Tere tripikad ja matkalised !

Kaevan vana teema uuesti üles.. Nimelt uuriks olemasolevale sisule lisaks juurde viimaseaja teie kogemusi Norras matkamise kohta.

Plaan oleks lennata Tallinn - Oslo - Tallinn, istuda rongi peale ja sõita 'kuhugi',  mis ei oleks teab kui kaugel. Ideaalis võiks matka pikkus olla 5-7 päeva, ööbimine telgis ja toit priimusega.

Lisaks küsiks soovitusi kuu osas - kas mai/juuni/juuli/august? Ilmselt suvekuudel matkaradadel korralik laulupidu aga samas suvekuudel = kergem seljakott ja vähem asju kaasa vaja tarida. Seega kes näiteks mais käinud, mis need öised temperatuurid kõrgemal on?

Tänud ette !

Tere,

Vastupidiselt eelnevale postitajale on minul vastupidine mure. Nimelt, soetasin omale kaks piletit FC Barcelona kodumängule, mis pidi algselt toimuma 7. mai. Eile avastasin enda "rõõmuks",et kuupäev on muudetud 20. aprilli peale. Sellel ajal aga ei ole aga võimalik kuidagi ennast Barcelonnase sättida. :) Seega siit ongi minu küsimus - kas kellegil on tuttavad/sõbrad või tuttava-tuttavad, kes elavad Barcelonas ning sooviks head mängu vaatama minna? Mäng toimub Athletic Bilbao vastu, seega peaks üsna tuline lahing tulema. Või siis teab keegi soovitada foorumit/saiti kus pileteid müüa. Võtsin ühendust ka Facebookis oleva grupi "Eestlased Barcelonas" inimestega, seega äkki saab sealt ka veidi abi. :) Piletid ise maksid 170€ ja kohad on ka üsna magusad, 23 sektor ja rida I ja J.

Kui kellegil on mõni hea idee kuidas piletitest lahti saada oleksin äärmiselt tänulik. Niisama tuulde lasta oleks üsna kurb. :)

Ette tänades, Mihkel

Hei! Eeldan,et siiski midagi huvitavat annab korraldada ühepäevaga Bratislavas. Kes käinud, oskab äkki soovitada mida näha ja teha ühepäevaga pealinnas. Odava õlle proovin nagunii ära. :)

Suvel Hollandisse

Tere!

Plaanis suvel (täpsemalt 24 juuni – 26 juuni), sõita Hollandisse, Defqon 1 festivalile mis toimub see aasta esmakordselt sellises huvitavas kohas nagu – Evenemententerrein Biddinghuizen. Siinkohal sooviks teie, kogenud reisjate soovitusi – millist varianti soovitate kui 24 juuni peatuks Amsterdamis, 25 sõidaks peopaika ja 26 tagasi Eestisse. AirBaltic näitab (Tallinn-Amsterdam-Tallinn) selliste kuupäevade puhul piletihinnaks, edasi-tagasi 200€. Eeldan,et saaks odavamalt :) Kuna sõber on tulemas Inglismaalt, kas oleks mõistlik variant lennata Inglismaale ja sealt praamiga edasi Hollandisse?

Ette tänades ja asjalike soovitusi ootama jäädes :)