Mida teha Bremenis?

Mida teha ja näha. Minek paariks päevaks, andke soovitusi!

Kuulad ja vaatad Bremeni linna moosekante :-) http://www.meinestadt.de/stadt-bremen/tourismus/pix?id=82453

0
0

Üks ööpäev Bremenis

Tere,

Kuna lendan Kanaaridele ümberistumisega ning, et reis võimalikult soodne oleks on ühe ümberistumise vahel lausa 24-tunnine paus Bremenis.

Seega äkki keegi kes on seda linna külastanud ja teab midagi oskab soovitada mida teha seal? Kuna 2 äsja täisealiseks saanud inimest lähevad sinna, siis kirikuid ei sooviks vaadata vaid üldiselt, kas on mingeid suuremaid kaubanduskeskuseid või lihtsalt huvitavaid kohti mida külastada?

Ning äkki keegi oskab öelda ka Bremeni lennujaama kohta.. on seal keeruline ühelt lennult teisele minna ning kas seal on soodsalt kotid anda hoiule ja ööbimist äkki seal lähedal vms?

Kõike parimat,

0
0

Tere,

käisin paar aastat tagasi Ryanairiga Bremenis ja minu mäletamist mööda oli selline väiksemat sorti lennujaam. Ööbima seal ei pidanud ja kotti hoiule anda ka polnud vaja. Kuid arvan, et kõik vajalik seal olemas.

Ööbimisega vast pole probleemi kuna lennujaam on kesklinnale lähedal, autoga 10-15 minutit.

Ühe päevaga ei jõuagi ju eriti muud teha kui väheke linnas ringi jalutada.

Ilusat reisi!

0
0

Kaufhofi ja Karstadti kaubamajad asuvad kesklinnas peaaegu kõrvuti. Nende ümber on piisavalt palju igasugu poode ning poekesi. Rekoja plats ja Bremeni linna sümbol - moosekantide skulptuur on ka sealsamas lähedal.

0
0

Kas keegi oskab kommenteerida Primark'i tootevalikut Bremenis? On mõtet sinna shoppama minna? Vaatasin nende kodukalt, et Bremenis ka pood. Gran Canarial juhtusime juhuslikult Primarki ning väljusime sealt suurte kottidega- nii soodsad hinnad, et ei raatsinud ostmata jätta :)

0
0

Ostlemissoovitus-- otse lennujaama vastast platsilt läheb buss 52 Roland Centerisse (lõpppeatus suunal Huchting). Seal palju poode, kus kindlasti tasub käia TK Maxxis.

0
0

Kas keegi on külastanud kliimamaja Bremerhavenis? Soovitate?

Kuidas sinna kõige paremini pääseb?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased