trip-krainetrip-ukraine-dark
Millal on kõige õigem aeg minna Mehhikosse

Millal on kõige õigem aeg minna Mehhiko

Oleneb, kuhu sa tahad minna Mehhikos. Mehhiko ju suur ja lai ja haldab endas erinevaid kliimavöötmeid. Kui on minna soov Cancuni ja sinna kanti, siis on raudselt kõige parem aeg jaan-aprill. Käisin ise märtsis ja väga kõva oli! Aga jah, Cancuni ei soovita-mine Tulumi, Playa del Carmenisse või kuskile mujale!

Mis neis parim on Cancuni Tulumi Playa del Carmen

Cancun on üsna suur linn ja täis ameerika kruiisituriste, vaadata seal midagi suurt pole. Kõik rannad on linnast natsa väljas, suurte hotellide poolt ära piiratud, ja tükk tööd, et kuskilt sisse lipsata kui ise hotellielanik pole. Playa del carmen umbes sama,kuigi väiksem koht. See on kunagisest väikesest kalurikülast üles ehitatud kaasaegne asula ketikohvikute ja suveniiripoodidega. Kui Playa del Carmenisse ikka sattuda. Tulumi tasub kindlasti külastada sealsete varemete külastamiseks! Seal on ajalugu :)

saab ka Cancunist. Minu meelest on tegemist väga mõnusa saarega, kus on tohutult ilus rand ja mõnus atmosfäär. Soovitan!

Naistesaarele saab ikka Cancunist!! Oletan, et pead silmas Cozumeli saart.

Palun andke näpunäiteid mida oleks hea teada Cancuni jõudes ja sealt lahkudes: piirirutiinid, maalt lahkumise eest tasumine jne.

Lahkumise eest tasumine? Kust selline info pärineb? 3 nädalat tagasi ei pidanud küll midagi maksma.

Tavalennufirmadel seda maksu ei ole (õigemini see on vist pileti hinna sees juba), tsarteritel on kuidas kellelgi, mina Thomsoniga Cancunist ära tulles pidin igatahes maksma seda.

Hmm, ma ei olnud grupiga. Lendasin AA-ga edasi, et siis äkki tõesti sisaldus hinnas.

palun kirjuta lühidalt, millal Thomsoniga lennates seda maalt lahkumise maksu tasuda tuli, millal see selgus, et tuleb maksu maksta? Kas maksta saab ainult sularahas ( nagu varemalt Tais oli) või saab ka krediit-kaardiga?

FirstChoisega omal käel mullu kevadel lennates tasusime maksu Cancuni lennujaamas check-ini tehes. Tasusime sulas, ei oska öelda, kas krediitkaardiga oleks saanud.

Käisime samuti kevadel FirstChoisega, aga mingit maksu ei tulnud küll maksta. Küll aga anti mingi paber, mis tuli alles hoida reisi lõpuni ja see maalt lahkumisel ära anda.

Enne check-in seisis miski vana kastiga kellele tuli raha maksta ja kes miski tseki moodi paberi vastu andis. Ilma selle tsekita check-inni teha ei saanud, kaardiga maksta samuti ei saanud, õnneks oli lennujaamas rahaautomaat. Oleks ma kohe algul pileteid ostes korralikumalt lugenud, oleks kohe teadnud, et lahkumise tasu hinnas pole. Hetkel peaks see $53 olema. Novembri lõpus võib veel pilves olla ja sadada.

... esimese hooga jäi mulje, et minu üle vist visatakse nalja..:D. tänud kõigile. Oleme minemas novembri alul.

.... kuidas selle elektriga seal on- voldid, pistikud jne :D