Lennujaamast Los Gigantesesse: milline trantsport valida?

Plaan minna märtsis Tenerifel Los Gigantesess. Jõuame õhtul kell 7 umbes. Bussiga vaatasin, liiga keerukas. Mis takso võiks maksma minna? Või on võimalik lennujaamast rentida auto ja hiljem see Los Gigantesesse jätta. See sellepärast et me ei taha kogu reisiks autot rentida.

Vb. on kellelgil kogemusi?

Kas lennujaamast otsebuss siis sinna ei vii? Ja miks ei taha kogu reisiks autot rentida- see sealmaal ju odav. Kuidas ilma autota saart mõtled avastada. Ekskursioonidega läheb see ju palju kallimaks kui rendiautoga.

Takso peaks umbes 50 eurot olema. Nats peale 100 on nädalaks rendiauto.

https://goo.gl/4nxdDF


Pane lennujaam, õiged kuupäevad ja kellaajad sisse. Tagastamiskohta saad ka valida. Otse lennujaama eest saad oma auto kätte, nädal autorenti on nii odav, et pole mingit mõtet busside või taksodega mässata.
Siin detailne video kuidas bussi või taksoga saab (takso hinnad 65-110 eurot, oleneb kummast lennujamast Los Gigantesesse sõidad.


Viimasel Tenerife külastusel kasutasime meie https://www.suntransfers.com/ teenust ja jäime väga rahule. Maandumisel ootas ees auto mis viis meid otse ööbimiskohta ja lahkumispäeval oli ka õigel ajal juba ees ootamas. Väga viisakas teenindus ja puhtad autod. Vaatasin, et nt TFS - Los Gigantes üks ots maksaks 54€. On see nüüd palju või vähe jääb iga ühe enda otsustada. Meie TFS - Costa Adeje ja tagasi maksis 47€.

https://autoreisen.com/car-hire/rates-fleet.php

Lennujaamas esindus, märtsis auto nädalaks/kaheks 80€/150€, ilma mingi deposiidita ja täiskindlustusega, bensiin maksab praegu 1.02€/l...no milleks jamada mingi transferi või ühistranspordiga.

Lisaks - liiklus Tenerifel ideaalne. Autoteed superheas korras, kaasliiklejad kannatlikud ning teetähised/märgid väga selged. Sama on parkimisega - enamus kohtades tasuta. Los Giganteses parkimisega meil probleeme polnud. Los Gigantesest veel - kui teil just oma rannaalaga/basseiniga hotelli pole, siis auto on igal juhul kasuks. Oleme käinud seal avalikus rannas ja basseinis, bassein on ok, rand is not. Omast kogemusest - terve puhkuse samas külas veetes oleksin vist hulluks läinud. 

pakkuks ka et autorent

2 otsa lennujaamast ja tagasi taksoga on vist isegi kallim kui 1 nädal autorenti

Jah, Toomas Raunile lisaks veel, et pluscari saab tellida läbi eestlaste tenerifesiesta.com. Hea sellepärast, et probleemide korral saab asju eesti keeles ajada. Ja pluscaril on lapseistmed tasuta.

Soovitan võtta Cicar autorendist auto ja tagastada Los Giganteses (kas sealsesse officesse või saad tagastada ka oma hotellis). Tuleb odavam kui taksoga liiklemine.