Millise büroo kaudu Gran Canariasse?

Soovin sõita 2008a oktoobris-novenbris Gran Canarisse ja oleks tänulik info eest, millise reisibüroo kaudu tasuks minna.

Kui plaanid minna koolivaheajal, siis soovitaks seda mitte teha Novatoursi kaudu. Olime eelmine aasta samal ajal Gran Canarial ja sealsel esindajal oli oma Eestist külla saabunud pojaga niipalju tegemist, et unustas oma töö sootuks ja nii me teda nägimegi ainult saabudes ja lahkudes. Kõik ekskursioonid seega olid samuti inglisekeelsed, kuigi olime maksnud ju eestikeelsete eest, et jutt lastele arusaadav oleks. Iga lauset tuli siis lastele hiljem tõlkida ja nende kohalike inglisekeel oli väga algeline. Väga-väga palju infot jäi saamata. Ise läheme arvatavasti Tenerifele samal ajal ja ilmselt Horizon Traveliga.

Esindaja oskab oma tööd hästi. Kaua kohapeal olnud ja muidu piiikkka jutuga...

Novatoursi giidil Dianal polnud ka viga, teadis Gran Canariast väga palju, ükski küsimus ei jäänud vastuseta, ka taimede ja looduse kohta:)

Novatoursil liigub Tenerifel ja GC-l selline blond, lühikeste juustega mapsel vanuses 40-45 (nime kahjuks ei tea). Ei viitsi ta tegeleda nende tüütute turistidega. GC-l ei sebinud eesti keelset saare ekskursiooni (kuigi huvilisi oli piisavalt) ja ei tulnud ka lubatud koopa õhtusöögile kuna kallis pojakene oli tulnud külla. Ei tohi ühe indiviidi järgi otsustada aga kui võimalus valida siis Horizon.

Horizoni reisisaatja oli küll nii ülbe,pole enne sellist kohanud.

Isiklikult soovitaks vaadata Happy Traveli pakkumisi. Minul endal plaan minna nov. või siis dets. Gran Canaariale ja ilmselt tsekkan esimesena just selle firma pakkumisi. Tenerife reisi puhul jättis see firma endast väga hea mulje, hinna ja kvaliteedi suhe oli paigas.

Olen jälginud Eesti reisifirmade pakkumisi ja pole leidnud sel aastal Kanaaridele Eestist otselende mujale, kui ainult Tenerifele. Kas tõesti Gran Canariasse ei sõidetagi? Lanzarotest, Fuerteventurast unistan juba ammu, aga seda ei tasu kohalikelt reisikorraldajatelt vist lootagi? Või on mingit (sise)infot, et 2010 kevadtalvel siiski midagi uut tuleb? Helsingisse sõita ju võib, kuid see lisab reisile veel 2 päeva … ei tahaks eriti.

kaaluda minekut Helsingist. Käisin augustis Finnmatkadega - väga hea teenindus ja väga hea hind. Paketi ostsin läbi Estraveli. Tasus kuhjaga ära isegi ajakadu ja ööbimist Helsingis.

Mina ostsin nüüd just sealt lennupiletid. Reisile lähme detsembri algul. Ja reisikonsultant Kristiina on seal küll väga meeldiv ja abivalmis. ma olen ta käest mingi miljon küsimust küsinud ja ta pole veel vastust võlgu jäänud. Lend on algusega Riiast - London - GC ja tagasi GC- Düsseldorf - Riia.

Soodusreisid.ee peaks tegema ka teistele saartele.

Panen kokku reisi dets. algul Tenerifele. Riia - London - Tenerife. Öö peab veetma Londoni lennujaamas, pinkidel või? Tagasi Tenerife - Brüssel - Riia. Samuti öö Bruesselis, jälle pinkidel või? Kuidas lennujaamas ööbimine üldse välja näeb, pole kunagi sellist juhust olnud. Viskad pingile pikali ja valmis või? Ca´10h peab seal olema.

Pole ju hullu midagi, kui minna Ryanairiga Riiast läbi Londoni pühapäevasel päeval. Minnes vaja Londonis passida alla 3 tundi, nii et ideaalne ajavahe ja tulles 6 tundi. Pilet tuli 3000 inimese kohta koos kõikide pagasimaksude ja krediitkaardi tasuga.

Vaatasin soodusreiside kodukat, seal on väga vähe infot. Pole lennuaegu, kustkaudu ja mis firmaga lennatakse, pole hotellide kirjeldusi. Kõige pikem ja põhjalikum tabel on seal kliima kohta. Fuerteventura ja Lanzarote tunduvad küll meelitavad, aga ... Kas keegi oskab põhjalikumalt sellest firmast rääkida, on ise nendega käinud näiteks?

Meie saime Easyjetiga 1700.- näopealt. Helsinki-London-Tenerife neil praegu mingi soodukas.

Käisin nendega päikeserannikul. Teevad Easyetiga. Ümberistumisega Londonis. Kui ajad ei klapi, on ka Londonis ööbimine. Antakse kaasa juhised ja vaucherid. Kõik toimis. Tuleb kirjutada või helistada ja küsida pakkumist.

Kas soodusreisid on sobivad ka lastega ja vanuritega reisimiseks? St kui ebamugav see Londonis ümberistumine on? Kas tuleb lennujaama vahetada jne. Muidu see 6 tundi lendu iseenesest, mis Tallinnast Kanaaridele tuleb, on juba mõnel inimesel raske ära taluda.

Tere! Plaanin minna kuskil aprilli alguses või keskel Gran Canariale. Tahtsin küsida millise reisikorraldajaga minna, ja kas on mõni lend otse Eestist? Kui soe on seal siis? Tahaks just rannapuhkust, ja et õhtuti midagi teha oleks. olen lugenud paljusid foorumipostitusi ja paljud ütlevad, et Tenerife on paem või mõtekam? pole varem niimoodi ise reisi planeerinud ja ei teagi kust kohe alustada, niiet suur-suur aitäh kõikidele vastajatele! . . . Loeme veelkord läbi selle siin: http://trip.ee/postitussoovitused !

Praeguse seisuga ei korralda keegi Eestsit reise Gran Canariale.

Praeguse seisuga korraldab Gran Canariale: Soodusreisid

Täpsustav info: Tegemist ei ole reisibürooga, mitte reiskorraldajaga. Info http://www.soodusreisid.ee/ kodulehelt: "Soodusreisid tegutseb reisiteenuste ja majutuse vahendajana, pakkudes soodsa hinnaga kombineeritud lennureise erinevatesse sihtkohtadesse."

"Reisid on ümberistumisega."

St. et võid astuda sisse iga suvalise reisibüroo uksest ja lasta kokku panna pakett soovitud sihtkohta.