Millisesse kuurorti Tais?

Tere, selline küsimus,et plaan minna Taisse,varem pole käinud, millisesse kohta/kuurorti minna soovitate? Rahulik ööelu, imelised rannad, kaunis loodus need on esmatähtsad. Hinnaklass pole praegu oluline. (Praegu enda otsingute põhjal jäi Koh Samui peale) Suured tänud vastamast, oleksin tõesti tänulik:)

Esmalt mõtle mis kuus minna tahad ja siis langeb põhimõtteliselt 1 pool rannikust ära, siis valigi teiselt poolt.

Eeee... kumb pool see veebruaris-märtsis näiteks ära peaks langema? Oleme käinud eelpoolmainitud kuudel Tais eri kohtades, ja ma ei saa, miks üks või teine pool ei peaks sobima? Ise ei ole Koh Samuil käinud, kuid näiteks Koh Tao meeldis meile väga (paar päeva) - lihtsalt uitmõte, aga sa ei pea kogu puhkust veetma ühel saarel, vaid jagada mitme saare vahel.

Plaanin lastega 2 nädalase Tai reisi esmakordeselt ette võtta ;) väljalennuga küll 19 või 20. detsembril 2014. Helsinkist. Olen uurinud, et tasuks hakata selle reisi kokkupanemisega varem pihta, seega olen juba uurinud siit ja sealt, kuid siiski sooviks ka siia pakkumisi ja infot Tai reisi kokkupanemise kohta.

Millal ja millistelt lennufirmadelt oleks võimalik saada kõige soodsamaid pakkumisi (esialgne mõte oli, et lennukipiletid ja majutuse ostan eraldi) Seega võik leida tegelikult mõlamaid pakkumisi: a) ainult lenuhiinad
    lend+ majutus
Milline ilm on seal selajal
Kus on kõige kaunim loodus, puhtad ja head rannad.
Millised on hinnatasemed, kui palju peaks sularahaga arvestama
Millised pangakaardid ja kus need toimivad jne.

Igasugune positiivne, negatiivne, eksootiline info on teretulnud

Ette tänades kõigile kes asjakohast infot jagavad

Jõulud ja aastavahetus tähendavad kalleid lennupileteid, kalleid majutushindu, rahvamasse ja kohustuslikke röövellike hindadega õhtusööke hotellides.

Minge parem Egiptusesse lastega kuna Tai on samasugune turistiurgas,aint lühem lennuaeg ja lisaks säästate lapsi piinlemast pikka lennuaega.

Eks see oleneb laste vanusest ikka ka :)

Väga õigel ajal planeerid. Soovitan puhkuseks lastega Rayongi, õigemini linnast edasi umbes 6–7 on nn kuururt piirkond 10 km rahulikku liivast mereranda. Väga rahulik, mitte keegi ei tülita kaubandusega ja hinnaskaala kindlasti mõistlikum kui Pattayas vms. Majutus 450–500 bht ööpäev, mootoroller oli vist 150 ööpäev. Sealt edasi 3–4 km väike linnake, kus kaubandus suurem ja pääseb saarele( ei mäleta nime), imeilus loodus jne. Lähedal veel looduspark ja akvatoorium. Bangkokisi sinna küll 200 km, aga sõitsin lennujaamast taksoga ja see oli 50 euri. Kui hädaldada, siis kohapeal ei ole meie mõistes toidupoodi, aga nn väljas söömine suht normaalnu- peamine-mitte keegi ei tüüta sind Edu igatahes. Aaa piletid ostsin ebookersist 1000 euri 26.12– 11.01 2013. Ilm oli pidevalt 28–32, mis oli talutav, õhtul rollegi sõites pidi väikse jaki peale panema. Venelasi oli suht palju, aga neid jätkub igale poole…unustamatu reis oli just seetõttu, et oli lihtsalt mõnus puhkus.

Leokran - Egiptuses on käidud ja veidi täpsustust - lapsed on juba piigad ;) ehk siis peaaegu täisealised ;) ja soovivad ise ka Taisse seiklema minna ;)

"misnüüdsiiatuleb" suured tänud info eest ja kauneid jõule.

Kuid ootan kogemusi ja infot veel edasi ;)

Ette suured tänud ;)

Merelaine, mine lastega Phuketile, Kata on tõesti väga ok, natukene ööelu ja kõik on lähedal. Lennud ma planeeriks natukene varasemaks, siis on hindadel ka võimalust allapoole kukkuda, ilmselt nii jõulu kui ka uueaasta ööde eest pead pappi välja köhima, samas võimalik, et odavad kortermajutused seda kuklasse ei keevita. Üldiselt on võimalik Tais elada nii ca 20eur päev kui ka 200eur päev ja vahet eriti nagu ei paistagi, nii et selles suhtes oleks hea teada, kuidas oma reisi planeerite, millepärast arvan(mugavusreisijana), et väga alla 2k EUR nägu väga head nahka ei tule. Phuket edasi tagasi Tallinnast on kuskil 800 euri, ööbimine ca 300 eur, transfeerid 50euri, kohapeal ringikondamised 150 euri, söömine+eluks vajalikud asjad 500euri, kohapealt kaasaostetav kraam 200 euri. Need rahad on ligikaudsed, kui sa oled harjunud normaalselt puhkust veetma. Kui tahate koonerdama hakata, siis peate leidma nendest väljatoodud umbkaudsetest numbritest omad uued numbrid ja siis selle põhiselt arvutama. Mina pigem soovitaks suurema eelarvega arvestamisega, siis on pärast hea, kui midagi üle jääb, kui hullem variant, et puudu jääb.