Mobiilne internet Horvaatias?

Kuidas oleks kõige parem Horvaatias internetti omada ???

Mine esimesse suuremasse kaubanduskeskusesse ja osta sealt mobiilne nett,olenevalt palju sul vaja on hind 7-20 euro vahel.Kui on plaan edasi Dubrovnikusse minna siis küsi kas seal ka töötab.Paar aastat tagasi mingi operaatori nett ei töötanud.

1
1

https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia Pulk arvutisse ja ongi olemas. Stardikomplekte müüakse kiirtee tanklates. Tele2 on nagu Eestiski, st ainult linnades.

1
0

https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia Lehel on all kirjas kust osta saab. Mina ostsin tifoni bentsukast. Toimib suurepäraselt

0
0

Ostsin eile sim-i tahvlisse. Hind 10G eesti ca 10 euri.

1
0

Tere Esimesest tanklast 7päeva liimiidivaba 4G ja oper. T-mobile la hinnaks oli 11Euri toimis ilusti ka Dubrovnikus.

EDU

0
0

Tere.

Helistasin Elisasse ja seal öeldi, et Horvaatias paketisisest Interneti kasutada ei saa, peab juurde ostma. Kas see on ikka õige?

0
0

Horvaatia kui ELi liige on EL roaminguga kaetud: on https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/internet-telecoms/mobile-roaming-costs/index_et.htm

0
0

Kui sul on selline pakett, kus pole euroopa liidu sisest netti, siis pead ostma. Muidu mitte, sest Horvaatia on EL liige juba 9 aastat.

0
0

neandertaal, on olemas Euroopa Liidu sisene internet.  Miks siis Elisa teenindaja ütles, et pean ostma :)

0
0

@Jaanika30

Ehk ei olnud konkreetne teenindaja lihtsalt kursis, et Horvaatia on ELiga liitunud. On mulgi ette tulnud, et teenindaja keerutab minu EL kirjadega passi näpu vahel ega taha sugugi uskuda, et mingi Eesti oleks ELi võetud. 

Üldjuhul aitab HUCA (hang up, call again) meetod.

1
0

Jaanika 30 - Kui on Euroopa internet paketis (nüüd peaks kõigil olema juba), siis saab ilusti Horvaatias kasutada. Viimased 3 aastat pole probleeme olnud :)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased