Mootorratta reis läbi Kaliningradi Hundikoobastesse

TerePlaan minna juuli lõpus tsiklitega hundikoobastesse ning sealt ka Gdanskisse ja Sopotisse. Uue Kaliningradi tasuta e-viisa valguses tekkis mõte minna ja tulla sealt läbi. Kas on keegi sedasi sõitnud? Millisest piiripunktist oleks mõistlik siseneda ja väljuda minnes? Pärast Poolat ja Sopotit võiks ju ideaalis Kaliningradi linna enda ja Nida ka üle vaadata, kas sisemaa poolt üldse pääseb Nida-sse? Mingi info järgi on seal vahepeal keelatud tsoon mis lõikab justkui pääsu Nida-sse ära. Lisaks kuulsin, et autodel on Nidasse sissepääs 20 eurot, kas keegi teab, kui palju on mootorratastel?Suur tänu igasuguste vihjete ja kogemuste jagamiste eest :)

Tsiklitel on Nida sissepääs aastaringselt 5€, autodel on 20€ ainult 20.06-20.08, ülejäänud aastal on ka autodel vaid 5€. Kaliningradi poolelt Nidasse ja vastupidi pääseb transiidina mööda maanteid läbi keelutsooni vabalt erilubasid vajamata, keelutsooni ei tohi vaid töllerdama jääda.

0
0

Plaanin paari nädala pärast ka sinna kanti minna. Mõtlen praegu minna Pogranitsnõi piiripunkti kaudu Jurbakase lähedal, sest loodan et seal on liiklust vähem. Nida kaudu oleks ka huvitav minna aga eks näe, ühe neist kahest ma valin.

0
0

Kas see e-viisa kehtib igalt poolt sisenedes?Lugesin kellegi kommentaari, et see kehtib siiski ainult sadama kaudu tulles. Oleks sel juhul analoogne Peterburiga, kui laevaga lähed.

0
0

Meelis, see link. E-viisa sisenemiseks maad mööda:BagrationovskGusevMamonovo (Gzhekhotki)Mamonovo (Gronovo)MorskoyePogranichnyySovetskChernyshevskoye

1
0

Tundub päris asjalik olevat. Ja justkui liiga inimlik Venemaad arvestades.

0
0

Loen tingimusi ning tekib kaks küsimust: e-viisa kehtib ühekordsel sisenemisel ehk Poola minekuks ja sealt tagasi tulekuks mõlemal suunal ei saagi Kaliningradi kasutada?Ning kes teab, millisel kujul see tervisekindlustus olema peab?

0
0

Kevadel piisas krediitkaardi reisikindlustuset viisa saamisek, juu ka eviisal puhul peaks sammast piisama.

0
0

Transiidiks edasi-tagasi taotled lihtsalt kaks viisat.Sovetskis hetkel ca 25 autot, eu omad rahulikud, venelased kiruvad oma suurt juhti ja õpetajat.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased