Narva piiripunkt!

Tere! On kellegil kogemusi, infot, kuidas piiril peal järjekorraga lood on, kas saab paari tunniga hakkama kui autoga Venemaale minna? (Liisingu auto pole ja järjekorra bronni ka pole ). Tänud vastamast!

siit saab infot reaalajas Eesti piiri kohta, Venemaal tihti peale sõltub sellest kas nad viitsivad tööd teha, või ei viitsi. Ühel päeval saad ühe tunniga läbi, teine päev passid ca 3-5 tundi, nii kuidas kellele veabhttps://www.eestipiir.ee/yphis/borderQueueInfo.action

0
0

Läksin septembri keskel ühel laupäevasel päeval Venemaale, ei olnud küll Narva, vaid Koidula. Ja mul läks 8 tundi, et piirist üle saada! Jah, lugesite õigesti - 8 TUNDI. Väidetavalt oli Luhamaa punktis venelastel süsteemid umbes ja palju autosid tuli Koidulasse varahommikul. Ja nähes seda kadalippu, mis Eesti-Vene piiril toimub, siis ei ole ime, et nii kaua aega läheb, seda ka ilma igasuguse järjekorrata. Venimine käis nii Eesti kui Vene poolel, Vene poolel muidugi eriti. Seal oli vähemalt 5-6 putkat, mis passi kontrollisid + erinevad ankeedid, mida täita tuli. Ja mul oli täiesti tavaline korras sõiduauto (ei olnud liisinguauto), ei ühtki kahtlast isikut pardal. Mul järjekorrabronni ei olnud, öeldi, et seal ei ole selleks vajadust. Lihtsalt järjekord ei liikunud...Samas tagasitulles läks vaid 1 tund. Täiesti arusaamatu .... Küsikski, kui kiiresti/aeglaselt teil on õnnestunud Venemaale pääseda?

2
0

Minus on  (mõlemi piiri peale kokku) kõige vähem käinud pool tundi ja kõige rohkem kolm tundi. Tuttavatel on samuti vahel 7-8 ära tulnud ja reeglina on vene pool uimerdanud ning tuldud on Venemaa poolt. Eesti poolel on muidugi see asi, et järjekorrabroneering võiks olla. Seda saab teha telefoni teel, www.eestipiir.ee lehelt ja maksab 5 euro kanti. Kui ma viimati Venemaale sõitsin siis broneering oli. Narvas sõidetakse kõigepealt linna piiril olevasse parklasse ja oodatakse  seal kuni auto number tabloole tuleb. Järgmiseks piiripunkti kus ka tavaliselt väike järjekord on. Kui piiripunkti ilma parklas käimata sõita siis ei juhtu muud midagi kui saadetakse  viisakalt parklasse, sest kord on niisugune. Igavesti võib ootama jääda siis kui minna sellesse parklasse ilma broneeringuta, elavasse järjekorda, ja vene pool pidurdab üritust. Siis saavad broneeringutega autod hilinemisega välja ja samal ajal tuleb uusi bronne juurde ning elav järjekord ei liigu kuskil suunas. Tol korral oligi nii, et minu broneering läks 30-40 minutit üle ja kõrval kaebas üks vene perekond, et nemad on oodanud juba 3-4 tundi ning ikka ei lasta parklast välja. Mis süsteem  siin üldse toimib? Ei lastagi, sest piiri ületamise on nii aeglane, et ainult broneeritud autod saavad löögile. Minust nad sinna jäid, soovitasin neil telefoniga esimene vaba broneering võtta ning seniks Narvas rahulikult õlut juua.  Mul läks peale seda veel kaks tundi piiri, neil võis  seda arvestades isegi 8 tundi kokku minna. 

3
0

Tere, kas kellelgil on kogemusi Peterburi e-viisaga. Kui  soov minna  kahe nadala jooksul kaks  korda, kas  siis on võimalik taotleda  kahte  kehivat e viisat. Ja mida piiril vene  pool   juurde  lisaks  e viisale  tahab.

0
0

Igakord peaks uuesti taotlema.

0
0

Käidud, tehtud, nähtud!!! Minnes 3,5h ilma järjekorra bronnita (soovitan teha !!!).Tulles 2,5 h. Paras kogemus.

0
0

Tõstan teemat, eriti E-viisa kohta. Kuulsin, et inimesi on piirilt tagasi saadetud. Kas keegi on reaalselt juba e-viisaga Peterburis käinud? 

0
0

Tere,meie käisime e-viisaga.Meil küll sellega probleeme ei olnud.Printisime selle välja ,sest paberkandjal oli vaja seda näidata nii mõnigi kord ! 

0
0

Vabandan, laiskuse tõttu ei viitsi mujalt otsida. Evka, kas saad siia kirjutada, kuidas täpselt eviisa taotlemine käib.

0
0

E-viisat saab taotleda ning kõik vajalik info on siin: https://evisa.kdmid.ru/en-US

0
0

Küsin igaks juhuks, et kui olen mehe auto tehnilises passis kasutaja, kas saan ilma meheta tema autoga Venemaale minna?

0
0

Marika Bander, ikka saab, käidud, põhiline on see et tehpass oleks kaasas

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased