NORRA

Kas kuidagi on võimalik eestis norra ka reisida nii et ei peaks karantiinis passima hotellis. Norrast Eesti lihtne. Pole vaja mingit testi ega karantiini

1
2

Eestis olles on täitsa võimalik Koeru bussiga Norra reisida, karantiinita ka veel.

7
0

Ha haaaa.

0
0

Turistina on siia praegu võimatu siseneda. Mõni tuttav kasutab "kaubavedaja" staatust. Lihtsalt midagi kaubikusse, korrektne CMR kaasa ja toll soovib head reisi. See pole üleskutse seaduse lünki ära kasutada!

https://www.helsenorge.no/et/coronavirus/travel-to-norway/

0
0

Ma mõtlen tööle tagasi. Teeks eestis esimese sutsaka vaktsiini ära ja paneks tagasi. Aga suht lamp kui pärast 10 päeva karantiini hotellis passida

1
0

Juuli algusest vist kaovad õnneks kõik piirangud norras. Loodan et nii ka on. Saab vabalt tagasi siia

0
0

Kõik piirangud vaevalt kaovad. Hetkel ikka riigid liigitatud haigestumise järgi ja Eesti on endiselt punane riik, 10 päeva karantiini.

0
0

Kas ma saan õigesti aru, et 11. juunist justkui pääseks Norrasse kõik vaktsineerimispassi omanikud?

https://www.regjeringen.no/en/aktuelt/exemption-from-travel-quarantine/id2859913/

0
0

Ei. Kirjas on vaid see, et vaktsineeritud ei pea olema 10 päeva karantiinis. Kõik muud piirangud on ikka alles. Et turist peaaegu kusagilt sisse ei saa jne.

0
0

Aga juulist on siis lootust ikka Norrasse pääseda?

https://reopen.europa.eu/en/map/NOR/7011

0
0

See EL-i koroonapass pole universaalne reisiluba kõikjale reisimiseks. See on lihtsalt ühtne süsteem oma kolme dokumendi sisestamiseks ja kontrollimiseks. Kõik riigid kehtestavad jätkuvalt oma nõudeid riiki sisenemisele.

Kui see Norras juba töötaks, siis hetkel saaksid seda vaktsineerituse tõestamiseks kasutada need inimesed, kellel on luba riiki siseneda. See nimekiri eranditest, kes sinna hetkel minna võivad. Teistel poleks jätkuvalt sellest mingit kasu, sest neile on piir suletud.

0
0

Jah, ma saangi aru, et 11. juunist on see abiks neile, kel riiki sisenemise luba olemas. Edaspidi (juulist?) on ehk lootust ka teistel.

0
0

Aga mul oleks lend bcn - oslo -tll Norwegianiga, ei suuda aru saada, kas vajan mingit tõendit

0
0

Ümberistumisel ei ole teil muud luba vaja, kui seda mis Eesti nõuab.

0
0

Igaks juhuks tuletan meelde, et Norra ei ole Eu-s. Kuigi shengenis on.

1
0

“tourists, with a few exceptions. Foreigners residing in a country or area in the EEA / Schengen area that are not covered by the quarantine obligation will not be refused entry. The health authorities regularly update the overview of which countries or areas are covered by the quarantine obligation.”

Regjeringen lehel kirjas, et turistide sisenemine riiki pole lubatud, kuid erand on neile, kelle lähteriigist ei kehti karantiinikohustus. Selle info järgi peaks saama Eestis Norra turismi eesmärgil siseneda, sest Norra võtab piiriks 150. On kellelgi kogemusi või saab keegi antud infost teisiti aru?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased