Norwegiani tagasimakse

Kui kaua olete oodanud Norwegianilt tühistatud lennu eest raha tagasi.

Ma juba üle kuu ootan. Kas keegi üldse on saanud viimasel ajal Norwegianilt tagasimakse?

Nad ei maksa enam. Kes tegi panka tagasinõude kohe 7.päeval, sai ehk veel.

Mina olen oma lendude eest vaid cashpointse saanud - ei näinud, et kuskil päris raha keegi pakkunud oleks.

Mina sain raha tagasi. Refundi tegin 14/03 ja raha laekus 30/04.

25.03 tegin taotluse raha saamiseks, midagi pole laekunud.

Tere!

Ostetud piletid juuli alguseks Alicantesesse, eelmisel aastal Norwegiani kaudu, läbi Vanta lennujaama. Saadeti ka märtsis kiri, et võib tühistada aga arvasime, et juuliks ikka ehk läbi see viirus ja ei tühistanud. Nüüd kuulan iga päev uudiseid ja teeb ikka murelikuks, et ei tühistanud. Soome ei lase vist enne sügist tavakodanike riiki sissegi?  Ei teagi mida teha, kas jääda ikkagi ootama, et ehk läheb õnneks või on nad nõus piletid ringi vahetama aug-sept. Kuidas see vahetamine toimub(kui vahetavad) Kas see tehakse lisaraha eest? Või vahetavad selle sama summa eest, mis juba makstud ja samadel tingimustel( istekohad ja kohvrid seal hulgas, nagu meil on). Praegu vaatan, et piletid sinna aug-sept väga odavad, palju parema hinnaga kui ise ostsime. Vb.mläheb Norweegian hoopis vahepeal pankroti ja pole ei raha ega ka uusi pileteid? Väga keeruline olukord, tänu sellele, et reis algab Soomest. Ei tea ju ka Hispaania olukorda juuli alguses.

Norwegianilt pole raha lähemal ajal loota, sest ka muudest arvetest tasuvad nad praegu vaid absoluutselt möödapääsmatud arved.

Kas ei tasu isegi pileteid ümber vahetada?

Mille vastu sa vahetad? Norwegian enne 2021. aasta aprilli Norrast väljapoole lendama ei hakka, kui just konjuktuur väga soodsaks ei muutu. Mis sel ajal toimub, ei tea keegi. Võimalik lahendus on jah ümber vahetada, siis taas ümber vahetada ja minna seejärel uuele ringile. Keeruline olukord.

Tänasest on tühistatud kõik(või siis enamus) lennud kuni 14.06. Tühistatud lende on võimalik ringi vahetada ilma vaheraha küsimata hilisemaks kuni märts 2021.  Toimub veebipõhiselt ja närve ning telefoniarvet kasutama ei pea. Kuna piletid olid ostetud väga soodsalt ja raha tagasisaamise võimalus 0, tasub ümber vahetada sobivale ajale. Seda ei proovinud, kas pikemale liinile on ka võimalik vahetada.. Teine variant on kasutada pangakaardi chargeback võimalust.

Kind of interesting. Norwegian ei plaani enne järgmise aasta aprilli peale Norra siselendude midagi teha.

Siis saab jälle ümbervahetada. Midagi väga juurde kaotada ka ei ole ehk null panusega mäng. Saab midagi vähemalt "planeerida".

Sugram- kuidas see chargeback täpsemalt käib?

Chargeback-i kasutamiseks tuleb esitada oma panka taotlus, et makstud teenuse eest keeldub teenusepakkuja osutamast teenust ja ka raha tagastama, seejärel anda lisainfot vastavalt panga suunistele.

Täna sain  lõpuks kirja, et maksavad tagasi ASAP :) Elame-näeme.

Ja täna laekus ka raha. Seega pisut üle kahe kuu.