Odavaimad viisid/nipid reisides Hollandisse

Kas kellelgi on kogemusi, kuidas laveerida rahaliselt kavalalt oma reisi?

Minu reisi sihtpunkt on Helmondi linn Hollandis.

Aprillis kasutasin ma Estonian air´i teenust- sõitsin Amsterdami, sealt edasi rongile kohe Schipholist- Eindhoveni linna- sealt teisele rongile ja otse Helmondisse.

See reis läks tookord maksma 3400- lennupiletid ja ~ 655.- rongipiletid- edasi-tagasi siis..

Ja kuigi näen, et bookinghouse samuti praegu lennupileteid nii 2500-2700.- on müüki pannud, siis mõtlema on pannud erinevad variandid:

Nimelt Riiast Brüsselisse Ryanairiga on võimalik piletid soetada ~500.- eest aga kuidas nt Brüsselist edasi liikuda, ma pole veel avastanud. Lisaks kui soov on ka pagas ühes võtta, siis tuleb piletite eest välja käia nii 1500.-

Kas keegi on kasutanud mingeid "kavalaid" reisi nippe- kuidas saada reis kokkuvõttes suhteliselt odavalt ette võtta?

  • Paljud hääletavad või otsivad ette küüti ja saavad sihtkohta tasuta. Rohkem kavalaid nippe on raske välja mõleda.

Brüsselist võid rongiga Amsterdami sõita... ehk ka mujale, sihtkohale lähemale.

Eks häälega saab jah, kuid kaua maismaadpidi üldse liigub sinna?

Jalgsi: 1 päev 18 tundi Jalgrattaga: kui oled heas vormis hea rattaga ning on tagantuul, siis 10-12 tundi koos pausidega.

Seda siis Google Mapsi andmetel...

Ratas maksab ka raha. Kõige odavam on ikka jalgsi ja tarvitades söögiks teeäärset rohtu

Soovitaks Riiast Düsseldorfi Ryanairiga, sealt jääb ca 60 km veel. Selle maa saad taksoga, keegi tuleb järgi, ostad jalgratta, hääletad vms.

Üks asi on jõuda Hollandisse üldiselt, teine väikesesse linnakesse riigis X kohas, see on spetsiifiline. Otse punktist A punkti B mugavalt ei pääsegi ilma muretult kulutamata. Düsseldorf Weeze lennuväli jääb tõesti kõige lähemale- ca 60 km võib olla see vahemaa. Düsseldorf Weeze lennuväljalt (Ryanairiga) pääsete ära bussiga Boxmeeri Hollandis, bussifirma sait vaata http://www.airexpressbus.com/ sealt edasi rongiga, vaata http://www.ns.nl või http://www.bahn.de (informatiivses mõttes) Düsseldorfi ja Amsterdami lennujaamast võib olla lihtsam.

Eks ma ju küsisingi, et kas keegi on teisi teid pidi liikunud.. Heh .. üks asi on muidugi mugavus a kui ajad pole just viimase viisaastaku parimad, siis ikka mõtled ju ka teiste lahenduste peale. Jala liikumine on alati variant jah, kui see võtta eesmärgiks omaette näiteks.

Hollandis muidu võetakse hästi peale ...