Ööbimine Jurmala kandis

Kas keegi teab Jurmalas või selle läheduses mõnda head ööbimiskohta mis kannataks ka rahakoti kergendamist, oleksin väga tänulik informatsiooni eest.

1
2

Väga palju on maha tehtud Jurmala lähistel "Nemo" kämpingut, kuid see on sealkandis kõige soodsam ja pole seal tegelikult häda midagi. Linnas sees on hotell "Eiropa", mis pakub ka mitmesuguses hinnaklaasis ööbimist ja on väga korralik. Siis veel odav koht on Siseministeeriumi hostel (endine ühikas)"Dzintari", selle kohta võiks infot küsida turismiinfost.

0
0

Vaata www.jurmala.lv Leht on ka eesti keeles. Hinnad on seal natuke valed, aga pääsed vähemalt ööbimiskohtade kodukatele.

0
0

Vaata sellist kohta ka ma ise mingi aasta tagasi käisin- http://www.concordia.lv/ Selline motelli tüüpi tuba oli, kööginurgaga, rõduga, täitsa viisakas, kahesesse tuppa läheb kuni 4 inimest.

0
1

Olen läbi vaadanud kõik Jurmala ööbimiskohtadele viidatud leheküljed, aga kas keegi teab, on ka praegu Jurmalas sellist võimalust, et sõidad kohale ja vaatad seal kodumajutuse võimalusi. Mäletan 10-15 a tagusest ajast, et eramajadele olid välja pandud sildid, et välja üürida tuba. Mis hinnaklassi need võiks jääda? Plaanis minna juuni keskpaiku mõneks päevaks.

0
0

Palangal kodumajutus töötab ideaalselt, aga Jurmalas ma seda ei märganud kui viimati käisin. Samas äkki teab keegi paremini

0
0

Mina küll Nemo kämpingut maha ei teeks. Suurepärane paik ööbimiseks. Pesemisvõimalustega on küll nii nagu on, aga aktiivne seltsielu ning suvel töötav väike veepark kaaluvad selle üles.

0
0

Oleme ka mitu korda Nemo kämpingus ööbinud ja ei kurda. Seal peab ära jagama, millal oleks mõistlik aeg pesema minna, et järjekorda poleks ja hommikusöök oli ka väga mõistliku hinnaga:)

0
0

http://www.latvijaskarte.lv/en

www.viss.lt, väga hea ülevaade kämpingutest ja külalismajadest. Otsin sellist lehte Leedu kohta, kas keegi teab?

0
0

Jurmalast u 8 km Kolka neeme poole oli tasuta telkimisala. Pesemisvõimalust ei olnud ja vets oli jube, kuid rand see-eest väga ilus. Tunduvalt puhtam kui Nemos (ilma vetikateta) ja liivaluidetega. Isegi pruutpaarid käisid seal oma pulmalistega jalutamas. Täpsemat asukohta ei oska hetkel öelda, kuid see oli üsna tee ääres, Jurmala poolt minnes paremal, ehk mere pool. Umbes nagu RMK alad meil siin, söömislauad ja pingid olid olemas ja lõkkekohad ka.

0
0

2008 juuli lõpus Nemo mini-veepark küll ei toiminud ja liumägesid katva vetikate hulga järgi võis arvata, et tõenäoliselt ei olnud see jupp aega enam toiminud. Meie põnnid olid igatahes väga pettunud ;) See on vist üldse üsna vana kämping, lasteatraktsioonid olid väga logud ja igavad.

Samas pesema ikka pääses küll, kui õige hetk valida. Iseasi, kas sooja vett õnnestus saada, see kipub seal küll otsa saama, aga põhimõtteliselt oli kõik olemas ja wc-d korralikud. Selle poole pealt ei ole küll midagi ette heita.

Telkimisplats ise on üsna pisike ja telgid väga tihedalt koos. Ja suhteliselt kallis on see teenus seal ka, võrreldes näiteks Ventspilsi kämpinguga. Endale ei jätnud see koht küll erilist muljet ja rohkem sinna tagasi ei kisu. Kõige enam vast häiris see, et rand oli (juulis) meeletult vetikaid täis (liiva pealt tõmmati hommikul ära) aga vesi ise oli samuti vetikaid täis ning kui olid veest korra läbi käinud oli pärast meeletu kärbseparv seljas ja võimatu oli rannas rahulikult peesitada.

0
0

Nii, tere. Olen lugenud palju postitusi sellest, kes on otsinud kohta kuhu auto jätta ja kus ööbida, sellest, aga tekkis üks rumal küsimus kas siis Jurmalas ei tohi ööbida autos? Ma mõtlen kui on kuskil parkimisplatsil nt või siis kuskil kämpingute juures.

0
0

Ilmselt võib ikka, aga see on ju kohutavalt ebamugav.

0
0

NEMO kämping Jurmalas

On seal keegi viimasel ajal käinud ja oskab öelda kas need kämpa majakesed ikka korralikud ja kas nüüd mai lõpus minnes tuleks siiski ette broneerida või lähed ja saad? Kas grillimangaal tuleb endal kaasa võtta või on grillikohad ikka olemas? Voodipesu korralik?Tahaksime lastega sõita ja ei tahaks kuidagi pettuda. Ette tänades!

Või oskab keegi soovitada mõnda teist sellist soodsat ja vahvat ööbimiskohta Jurmala ümbruses? Mõtlen just kämpingut mitte hotelli.

0
0

NEMO-s on majakesed, tualetid ja ümbrus ikka pisut käest ära. Soovitan sõita piki rannikut edasi, Engure lähedal asub Abragciemsi kämping - http://www.abragciems.lv/pub/index.php?id=5 Asukoht mere ääres, voodipesu ja kõik muu väga puhas.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased