Öömaja Barcelonas

Tere kaks kena ja korralikud neiud otsivad ajavahemikus 16-22 veb öömaja Barcelonas!

1
234

Olime kuue inimesega: http://apartmentsunio.com/es/welcome Julgen soovitada - korter kõige vajalikuga kesklinnas, hind normaalne. Meil oli 2 magamistuba ja elutuba köögiga. Aga neil on ka väiksemaid apartemente...

0
0

Jõudu teile siis :-)

0
0

Ma arvan ka , et jõudu! La Rambla ääres on väga seffid ja odavad hosstelid - rõdu tänavale vaattega on väga muljetavaldav kogemus. Ja eriti ei sega und ka.

0
0

Teadmiseks tulijatele Barcelonasse et 11-21 veebruarini on Barcelonas kakas maailma kongressi ja koik majutus hinnad on kolme kuni neljakordsed. 16-21 on maailma mobiili kongress ja eelmine aasta olid koik majutushinnad neljakordistunud sel ajal. On raske leida midagi sobivat kongressi ajal.

0
0

Couchsurfing aitab kah kui ülipalju maksta ei taha.

0
0

Oleks plaan lähi nädalatel Hispaaniasse puhkama minna. Kuna sõbrannaga oleme üliõpilased, siis raha meil palju pole. Äkki oskaks keegi soovitada odavaid öömajasid Vahemere rannikul (Näiteks Barcelonas, Valencias ja Malagas) või on seal mõnel kohalikul lausa kodus diivanil ruumi?

0
0

2 AnnikaU: Ma soovitaksin vaadata neti otsingutes, võib ka internet cafest samal päeval kui hotellit vaja, seest internetist broneering on alati odavam, tavaliselt internetis on "special offers" mis kehtivad ainult interneti broneeringuga. Selleks aga peaks olema krediit kaart ( Visa või mis iganes).

Nipp :Võib leida mingi kolme nelja tärni hotelli hostelli hinnaga ;). Näiteks eelmine aastsa Malagas saime 30 euroga 4* hotellis dobble roomis ööbida. Suurtes linnades minimaalne hind mida saab leida 15 eurot inimese kohta. Siin kaks lingi, mida ma alati kasutan: http://www.booking.com/ http://www.hostelworld.com/

Aga kui ei tah aüldse maksta, registreeru http://www.couchsurfing.com või http://www.hospitalityclub.org/.

Nipp:Kui oled mingis linnas, ja öömaja ei ole veel leidut, internet cafest võib otsingusüsteemis leida inimesi sellest linnast, kellel on telefoni number ankeedis olemas. Ja spammid 10-15 inimest sama sõnumiga: Tülitan couchsurfingust ( või hospitalityclub), otsin sõbrannaga majutust täna ööseks. Võib veel lisada midagi :) Kirjuta oma konto Nickname või konto reg. kood. ja oota vastust siis.

Edu

0
0

Ise käisin Barcelonas augustis. Ryaniga läksin läbi Riia ja Stockholm-Skavsta. Öö veetsin seal aga selleeest ei maksnud praktiliselt midagi lennupiletite eest. Ostsin 3 nädalat ette. Ainuke asi jah, et Gironast Barcasse saamiseks pead mingi 22€ edasi tagasi maksma bussipileti eest.

0
0

Tere,

Kas oskaksite soovitada soodsat öömaja Barcelonas? Kes on käinud see aasta, oskab ehk soovitada uuemat infot?

0
0

Njaa, peatusime just Hostal Europas - super asukoht, otse La Ramblase kõrval, St Jaume risti lähedal. Girona buss saabub vast ca km kaugusele, metroo oli kiviviske kaugusel, läheduses mõned supermarketid ja turg.

Hind oli odav (3 ööd 144 € kahele), teenindus hea, rääkisid vabalt inglise keelt, igati abivalmid ja 24/7 olemas.

Samas tuba oli viletsake, selline 2x4 meetrit vast, aken vaatas 1mx1m sahti. Tuletõrjeplaanilt nägime, et tegu on tegelikult ühese toaga, aga vaielda polnud nendega võimalik. Toad olid puhtad, samuti ka pesuruumid. Õhtuks oli soe vesi alati otsas või oleks pidanud seda meeletult kaua ootama. Ja seinad kostsid mõnuga läbi, ütleme, et iibega sealkandis ilmselt probleemi ei ole. Kui öösel keegi tuppa tuli, siis lukuga kolistamine ajas ka surnud üles. Uksed lihtsalt on säärased parajad trumminahad.

Kokkuvõttes, selle raha eest julgen soovitada küll. Oleks ka odavamalt VÕI parema saanud, aga seda kindlasti kaugemale kesklinnast. Jalad niigi väsinud ringitrampimisest.

Esimeseks valikuks oli Hostal Pension Ramblase ääres, sama hind, kuid kasutajate kommentaarid ehmatasid pisut. Väljast paistis küll igati ok olevat.

0
0

Pole just kõige odavam ja pole ka kõige kutsuvam koht! :S

0
0

Sõltub, kui pikalt sul on võimalus ette broneerida. Odavaimad hinnad, mida nägin, algasid ca 110€. Aga hotellituba teiselpool Montjuici tähendab ka täiendavaid transpordikulusid ja õhtuti tööstusrajoonides kolada pole ka teab mis meeldiv.

0
0

No peaaegu poolteist kuud on hetkel ette broneerida umbes. Aga juba näen, et kaheks ööks maksab kõige odavam koht Barcelonas 90 € kahele, mis minu arust ei ole just odav :( Kas keegi oskab odavamat soovitada või ongi nii kallis normaalne? :)

0
0

90 eurot kahene tuba kaheks ööks suve alguses Barcelonas ei ole üldse paha hind.

Kui soovid odavamalt vaata hostelseid: www.hostelbrookers.com

0
0

Hmmm... ma siis uurin, tänan :)

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased