Öömaja Sitsiilias

Tere,

Ons kellelgi soovitusi/kogemusi Sitsiilias nädalaks maja või villa üürimisega? Oskab ehk soovitada mõnd konkreetset maja või vähemalt usaldusväärset allikat, kust saab parimaid hindu? Vaja oleks soodsat maja 4 inimesele (2 täiskasvanut, 2 last) juuli esimeseks nädalaks.

Tänud!

1
2
0
0

Sitsiilia.

Olen siit erinevatest postitustest lugenud kodu tüüpi majutustest Sitsiilias aga keegi pole kontakte avaldanud. Kas sellegil oleks mõnda head kohta soovitada? [email protected]

0
0
0
0

Öömaja Sitsiilias aprilli alguses?

Kas on mõtet aprilli alguseks hotelli broneerida? Plaan sõita rendikaga ringi ja meeldiva koha leidmisel peatuda öömajaks:) Midagi luksuslikku ei otsi, tahaks, et oleks norm. puhas ja hinnasõbralik. On kellelgi vihjeid? Tänud ette!

0
0

Panen oma küsimuse ka siia teemasse, kuna siia sobib see paremini:

Mineks siis Septembri keskpaigas ning küsimus ka selle aja kohta. Oskab keegi soovitada, et kas Sitsiilias (olenemata asukohast, kuna plaan terve saar läbi sõita) on mõistlik Septembris öömaja ette broneerida, või leiab kohapealt soodsamalt?

0
0

Olenevalt mis laadi öömaja on vaja. Kui maja otsid või suuremat korterit, siis kindlasti ette broneerida, september on veel puhkustekuu küll. Kui niisama väikesed korterid, siis võib kohapealt ka saada.

Samas, ma ei ole kindel, kas see kõik väga palju soodsam on (peale selle, kui lihtsalt kohalikega sõbraks saad ja nad su enda juurde öömajale võtavad).

0
0

Tänud vastuse eest Odekki. Mõte on kas soodsamat laadi hotelle, B&B tüüpi majutust vms. A´la 2-3 päeva ühe koha peal ning siis edasi liikuda. Hetkel Booking.com kaudu olen mitmeid ka välja vaadanud, kuid huvitav oleks teada, et palju on seal selliseid majutusasutusi, mida booking.com-is ei ole ning mida saab kohapeal vaadata?

0
0

Booking.com väliseid on küll (isegi Tripadvisoris on), mina soovitaks ka siit vaadata: http://www.mediavacanze.com/, seal on palju "otse omanikult" kuulutusi. Ise olen kasutanud, suhteliselt usaldatav. Kuskil oli minu arust nupp ka keele keeramiseks...

Sitsiilia paljuski elab turismist, seega nad üritavad ennast ikka kuskil välja reklaamida, selliseid, kes "läbisõitjale" orienteeruvad liiga palju ei ole. Samas, silte "toad" kohtasin küll paljudes kohtades, ehkki küsima ei läinud, kas on vabad.

1
0

Tänud.

0
0

Palume abi Sitsiilias odava majutusega!

Mure järgmine, et plaan mul naisega minna 21 augustil Sitsiiliasse puhkama nädalaks. Sai juba Ryanair-ist piletid ostetud Trapaanisse, kuid oleme end juba lolliks otsinud netis, et leida odavat B&B, kodu või farmimajutust kus oleks liivane rand lähedal ja mitte kaugel Trapaanist-praegu hooaeg kah ja on raske leida! Palun aidake kes seal käinud ja ööbinud eelmainitud kohtades, mis hetkel ei ületaks päeva eest 70 euri! Ette tänades…

0
0

August neil ju tippkuu aga proovi sellelt lehelt midagi leida http://www.homelidays.co.uk/

Näiteks http://www.homelidays.co.uk/…70475en1.htm hetkel ilusti vaba just alates 21.08.

Siin veel üks B ja B ka http://www.homelidays.co.uk/…44681en1.htm

0
0

Nüüd tekkis endal väike probleem öömajaga Sitsiilias. Sai broneeritud Homelidaysi kaudu korter. Hinda ja kuupäevi kokku leppides sai öeldud, et meid on 4. Nüüüd lisandus ka viies inimene. Olen juba kaks korda kirjutanud omanikule ja küsinud, kas viies inimene tõstab hinda aga ta ei vasta mulle. Alguses vastas alati ilusti, maksin ka deposiidi ja selle kohta sain ka kirja, et raha kohal ja juhised koha leidmiseks. Ma ei teagi nüüd, kas pommitada teda veel mõne kirjaga või lihtsalt minna kohale viiekesi ja vaadata, mis saab?

0
0

Soojendan veidi teemat. Plaan minna 4kesi nädalaks Sitsiiliasse septembris. Sooviks majutuse soovitusi. Pigem ilmselt eelistaks kuskil vahvas linnas, mis poleks ligia väike ja oleks hea ujumisvõimalus. Kindlasti võtame ka rendiauto, aga igal ühtul saabuks ilmselt majutuskohta tagasi. Või on mõtekas ööbida mitmes kohas?

0
0

Baasiks soovitaks San Vito Lo Capot. Piisavalt mõnus linnake ja väga hea rand.

Majutusest soovitan http://www.sanvitobluesea.com/ Kui lähete, siis Tervitage Kristjani ja Hanna poolt Antoninot ja tema naist. Seal toad väga ilusad, puhtad ning maja katusel mõnus päikeseterass ja bassein. Maja asub 1 km jalutuskäigu kaugusel keskusest ja liivarannast.

0
0

See San Vito on ju põhibaasiks paras pommiauk. Paar päeva võid ju seal olla, aga mitte juhul kui tahtmine Caccomos, Monreales jne käia.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased