Oslo majutus

Tere! Kas keegi teab netiaadressi kust otsida kämpingut või muud odavat öömaja Oslo või Holmenkolleni lähistel? Tervitades

veidi uurimist saidil http://www.camping.no ja ongi olemas. seal ka uus vihik PDF kujul

kes on käinud, mis hinda kämpad jäävad - öö inimese kohta. Kuna ise ing. keelt ei valda, siis jääks suur vaev ära, kui keegi midagi vihjaks. teen eeelluuret, et siis perega nõu pidada. (Pereliikmed kõik ing.keele oskajad)

Mõni aasta tagasi oli kööginurgaga majake keskmaal umb. 600 eeku inimese eest. Aga neil on tore noormatkajate ööbimiskohtade kett Vanderhjem. Nemad pakuvad pretensioonituid ööbimisi oma hostelites. Hommikusöökidega.

lisaks kämpingutele räägitakse skandinaaviamaades tihti nn hüttides (mägimajakestes?) ööbimisest. Aga kust leida infot nende kohta?

Üldjuhul on teede äärtes viidad "Hytte".

aina sõidan siis, kuni jõuan mõne hytini?

Täheldasin tee ääres ka väikeid ROM silte. Seal üüritakse tube välja. Ja neid oli ikka päris tihti mägisemal keskmaal. Ise ööbisime korra ka järelhaagistest koosnevas suures parklas. Neid üüriti seal just ööbimiseks välja.

usun, et tee ääres silti hytte nähes, saab infot nende asukoha kohta, aga infot tahaks enne reisi, marsruuti planeerides. Kas kuskil on hüttide asukoht ja kontaktid ka netis üleval või on need märgitud kaardile (kämpingute kaarti Norra kohta olen näinud, aga nende hyttide kohta???)

Aitäh, kes osakb aidata.

Ega nende hüttide kohta mujalt vist infot ei leiagi, kui vaid teede äärest. Omalt poolt soovitan juhinduda eelpoolnimetatud camping.no lehelt vastavast kaardist. Kämpingute võrk kohati nii tihe, et võid isegi valida, kuhu minna ja kuhu mitte.

Üht-teist saab DNT veebist: http://www.turistforeningen.no/english/cabin.php Seal on kaart kah. Tuleb mõni piirkond valida ja siis "show map".

Seal ei ole muidugi kaugeltki kõiki majutusi, ja sõna "hytte" tähendab neil pigem "hotelli". Aga ehk miskit annab.

  1. mai- 30. mai 2010 on tarvis Norras, täpsemalt Oslos ööbida… Oskab keegi soovitada mõnd soodsat öömaja või ehk on kellelgi tuttava tuttaval võimalik korter nädalaks välja üürida? Meid on kolm ja abi oleks hädasti tarvis!

Saatsin sulle personaalsõnumi.

Oleme tulemas 4-6.06 Oslosse nädalalöppu veetma, vöib-olla on kellelgi pakkuda majutust?

Olen 20-22 juuni Oslos, kas kellegil on odavat majutust pakkuda või häid kohti pakkuda.

Oslos,3 trippijale oleks hädasti vaja nädalaks elamispinda :)

Sobib korter, majaosa, suvila vm. tuba Tegemist on vahvate, viisakate, puhtusest lugu pidavatest inimestega!

Oodatud kõik pakkumised! Kiire!

Oskab keegi soovitada odavaid hosteleid või ööbimis võimalusi Oslos ? Sobib ka kellegi sõbra sõbra/tuttava juures oma ette tuba või muu lahendus. Reis toimuks 10-12 dets, kaks in'st.

Cohns Pensjonat on odav ja kesklinnas: ohttp://www.cochspensjonat.no/englishindex.html. Olen kunagi ammu seal ise olnud.

Mudu www.visitoslo.no lehel on hea list olemas. Ma arvan, et hostelid ja pansionaadid on ehk koige odavamad. Link siin: http://www.visitoslo.com/en/booking/accommodation?filter=c%3D3374%3Bsgid%3D3521

Edu!

http://www.hostelsclub.com/index-et.html ülevaate saamiseks tundub see päris tore koht olevat, eks hiljem saa täpsemalt google'st otsida kui tarvis. kui veidi internetis kaevata, siis leiab kõike.

Otsin Oslosse öömaja

On siin ehk eestlaseid, kes Oslos elavad ja saaks öömaja pakkuda 2'le naissoost isikule :-)Tulek on 27juuni. Piletid on olemas, kuid öömaja mitte, ning tudengitena ja üleüldse teades et Oslo on kallis, ei suuda kahjuks hostelit võimaldada. Oleksime väga tänulikud ja rahul ka aiaplatsiga, sel juhul võtaksime telgi kaasa. :)

Aiaplatsile sõit võib Oslos maksta rohkem kui südalinnas asuv hostel.